18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kabaret Neo-Nówka - Teleexpress

flightmen13 • 2015-05-01, 21:05
stary jak internet kabaret, ale jak najbardziej polecam!
PS: dla niecierpliwych, najlepsze 3:25

kokos_123

2015-05-02, 15:34
Podpieranie się wulgaryzmami przez kabaret na występie jest dla mnie żenujące, śmieszne, lecz żenujące...

Samudaripen

2015-05-02, 16:10
Słabe, ale i tak nic nie osiągnie takiej ch*jni jak Łowcy.B- "kabaret" dla debili, śmieszne tylko dlatego, bo panowie ubrali się w słodkie sweterki i udają nieroztargnionych w każdym skeczu. Nie wiem w jakiej rodzinie trzeba się urodzić, żeby zrobić karierę z takim gównem.

wojniz2

2015-05-02, 18:11
Co ten Tusk znowu pie**oli...

Marbax

2015-05-02, 22:33
ja41vv napisał/a:

bardziej mi to zachowanie prowadzącej do programu Moniki "stokrotki" olejnik pasuje :idzwch*j:
a za kabaret piwko :-)

Mi to się akurat z Trwam kojarzy.
Dżezus_Chryptus napisał/a:

Ty to sam jesteś najlepszy, jak Cię śmieszy ten moment, w ciągnięciu pały. Żeby kabaret był śmieszy to trzeba rzucać k***ami i jebami na lewo i prawo bo inaczej jest nuda i ch*jnia.

Prawdziwych kabaretów już nie ma. Smoleń, Tey i Laskowik to omiataliby sobie pantofle takimi patałachami jak Neonówka, czy Ani Mru Mru czy Parapoj***ni.
Takie kabarety z wyżej wymienionymi nazwiskami można porównywać jak teleturnieje 1 z 10 i śpiewające fortepiany.

Akurat powyższy skecz słaby, trak samo jak Tey, czy Pietrzak. Za komuny wystarczyło trochę odwagi i za to szacunek, ale jaki to kabaret to widać dopiero jak się bez obaw można śmiać ze wszystkiego. Tamte kabarety skończyły się nagle, bo zabrakło tego właśnie elementu mrugniecie okiem, niedopowiedzenia i może odrobinki takiej udawanie, bardziej, lub mniej konspiry. Przywołane tu Ani Mru Mru, są świetni, tylko że mają raptem kilka skeczy na krzyż. Z kolei KMN jest najlepszy i mają tego tyle że jakbyś na yutubie chciał wszytko zobaczyć ciurkiem to nie wiem czy tygodnia starczy. Odnajdują się we wszystkim, nie tylko w polityce.
Samudaripen napisał/a:

Słabe, ale i tak nic nie osiągnie takiej ch*jni jak Łowcy.B- "kabaret" dla debili, śmieszne tylko dlatego, bo panowie ubrali się w słodkie sweterki i udają nieroztargnionych w każdym skeczu. Nie wiem w jakiej rodzinie trzeba się urodzić, żeby zrobić karierę z takim gównem.

Co do nich mam dwie teorie:
1. Ja jestem za głupi żeby zrozumieć ich humor.
2. Nikt się nie chce przyznać że ich nie łapie, ale udaje że łapie i tak jadą. Coś na zasadzie niewidzialne szaty króla i tylko dziecko przyznaje że król jest nagi.
wojniz2 napisał/a:

Co ten Tusk znowu pie**oli...

To było za rządów PiS i tusk był wtedy jeszcze w opozycji.

AlexMor

2015-05-02, 23:47
Zajebiste :D . Jak większość występów neo nówki :)