18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Justin Bieber Trolling

ke...........85 • 2012-10-27, 11:47
Mistrzowie trollowania, czyli nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie

Cytat:

Dzisiaj świat obiegła informacja (dokładnie miała pojawić się na twitterowym profilu Entertainment Weekly), że idol młodych dziewcząt Justin Bieber zachorował na raka, a jego fanki golą sobie głowy na znak wsparcia.

Justin podziękował i oznajmił, że dziękuje również wszystkim wspierającym go fankom (powszechnie nazywanymi Beliebers), które w ramach wsparcia golą sobie głowy… # baldforbeiber

W rzeczywistości jednak nie było żadnego wpisu na Twitterze – obrazek był sfabrykowany – to po prostu 4chan strolował fanki młodego artysty.

No i niestety prawdopodobnie dziesiątki dziewczyn ogoliły sobie głowy w ramach okazania swojej szczerej miłości do piosenkarza.







żródło

HotSzot

2012-10-28, 11:56
HAHAHAHAHAHAH. Poczworne combo ! Lyse, pasztety, gluche, glupie. HA HA HA HA HA HA HA. Zaraz zrobie podobna akcje, tylko dodam ze nie mam pieniedzy, i ze Gejber zadotowal mi pewna sume pieniezna, w ramach solidarnosci z ubogimi, podam nr konta i zobaczymy jak bedzie wygladala moja sytuacja finansowa po tygodniu.

xiro

2012-10-28, 12:12
teraz na koncert bibera przyjda same lyse paly i bedzie to wygladalo jak zlot neonazistow :-D

rafalskiddz

2012-10-28, 13:46
Hamerykańce są poj***ni...

re...........ka

2012-10-31, 12:00