18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Justin Bieber Trolling

ke...........85 • 2012-10-27, 11:47
Mistrzowie trollowania, czyli nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie

Cytat:

Dzisiaj świat obiegła informacja (dokładnie miała pojawić się na twitterowym profilu Entertainment Weekly), że idol młodych dziewcząt Justin Bieber zachorował na raka, a jego fanki golą sobie głowy na znak wsparcia.

Justin podziękował i oznajmił, że dziękuje również wszystkim wspierającym go fankom (powszechnie nazywanymi Beliebers), które w ramach wsparcia golą sobie głowy… # baldforbeiber

W rzeczywistości jednak nie było żadnego wpisu na Twitterze – obrazek był sfabrykowany – to po prostu 4chan strolował fanki młodego artysty.

No i niestety prawdopodobnie dziesiątki dziewczyn ogoliły sobie głowy w ramach okazania swojej szczerej miłości do piosenkarza.







żródło

szafir00

2012-10-27, 13:59
jak powiedzial mistrz:
hu de fakin jastin biber?


czy jakos tak :-)

Plecionkarz

2012-10-27, 14:03
Głupie k***y, to pokazuje jacy głupi są ludzie. Wystarczy pokazać ludziom kogo mają uważać za idola a oni będą go bez żadnego ale wielbić.

Apox

2012-10-27, 14:39
@19Michael48
A może rusz dupe i poszukaj muzyki która jest warta słuchania i która ma sens?
Ale nie, tacy jak Ty wolą siedzieć i pie**olić "teraz już nie ma dobrej muzyki, X lat temu TO była muzyka"

ra...........el

2012-10-27, 14:46
Żałośni są ludzie którzy hejtują Biebera i jego fanki. Ja wobec niego i zjawiska jakim jest jestem neutralny ale cholernie lubię takie poczucie humoru jakim wykazali się 4chan-owcy :)

ginx2666

2012-10-27, 14:53
Ostudzę wszystkich podjaranych. Poszukajcie sobie w jednym z archwów /b/ jak ta cała akcja spaliła na panewce. /b/ faktycznie chciało rozpuścić plotkę, zrobili kilka kont na twitterze i fotoszopki ogolonych nastolatek, ale trend się nie przyjął. Byłem na tym temacie, akcja szczytna, ale jednak ludzie nie są aż tak głupi - wiem, szok.

Pa...........an

2012-10-27, 15:01
up
Ja tam ogoliłem głowę. Chociaż nie - to hemioterapia była :krejzi:

wafelq

2012-10-27, 15:15
@kruszq0210 ty trolu ;P

PYJOFANS

2012-10-27, 15:45
To Justin Bieber wiec rak jąder zostaje na wstępie wykluczony :)

Plecionkarz

2012-10-27, 15:55

paczfiko

2012-10-27, 17:27
k***a jakie tępe dzidy

FryzjerZG

2012-10-27, 17:34
tam gdzie kapitalizm, tam glupi ludzie. Zachod jest tak beznadziejnie glupi, ze w zasadzie nie prezentuja jakiejkolwiek kultury, by nazwac ich cywilizacja. To banda kameleonów, ktore zmieniaja kolor jesli znajda sie w innym smietniku. Szczerze to dla mnie moga ich araby powybijac za 10 lat. Najgorsze, co widze po moim kuzynie, ze nasze dzieciaki sa rownie beznadziejne. Moj kuzyn ma 9 lat i nie umie przejsc przez plot, dziewczyny brat ma lat 8 i jest "za maly" zeby samemu wyjsc z chaty. Jedyne ich hobby to minecraft, nie umieja dziekowac, prosic, przepraszac. WIna rodzicow, szkoly i mediow. Kolorowa masa spranych mozgow.

JnR123

2012-10-27, 20:18
Włosy... Włosy... Jak ja bym był fanem biebera to bym głowę ścinał -,-

da...........li

2012-10-28, 11:47
Ludzie z 4chana podszywając się pod Entertainment Tonight powiadomili fanki biebera że dowiedział się on że ma raka. Na odzew fanek nie trzeba było czekać długo, ogoliły swoje głowy na łyso aby pokazać że wspierają swojego idola. Co ciekawe nie zabrakło także fanów "piosenkarza".



:krawaciarz:

~Blackhunter

2012-10-28, 11:53
Szkoda że nie puścili ploty że bimber uj***ł sobie rękę lub nogę. Ciekawe ile było by naśladowców.