18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

timmy77

2010-04-25, 01:08
Takich to w kuchni wstyd nawet trzymać

Kov

2010-04-25, 07:06
dla tych co to się kłócą o komentarze w stylu "wieś". Ktoś kiedyś powiedział, że wieś to nie skąd pochodzisz. Wieś to stan umysłu.

sfiroos

2010-04-25, 08:19
typowy przedstawiciel gimnazjum dla dorosłych...

perun88

2010-04-25, 08:21
pewnie i tak się powiesi ....

pawel5555

2010-04-25, 10:55
k***a to od dzis zmienam taktykę, będę wrzucał foty kompletnych przygłupów (czyli głównie fanów sreji) i będę za to kasował piwa. najs

Rh...........ox

2010-04-25, 11:24
Avek autora pięknie wygląda przy tej wrzucie :ok:

Bula

2010-04-25, 11:36
k4m1k4z3 napisał/a:

taa i ten epicki, rolniczy wyraz twarzy fanów Rysia i Firmy


Chyba Farmy Rysia

69Mloda69

2010-04-25, 12:19
kajtek19891 napisał/a:

Doj***ny, komóra jest, koszulka bez rękawków, pewnie dres na dupie.... typowy szczur z bramy.







to zwykly szczeniak nudzacy sie w szkole i chcacy zaiponowac swoim rowiesnikom ,
Co do tych kolesi z bramy.:
Nie oceniaj ich tak pochopnie ,czesto sa to bardzo fajni chlopcy bez perspektyw ,szkoda mi ich bardzo ,bo znam takiego chlopaka "z bramy" ktory jest bardzo zdolny i mily ale bez zadnych warunkow zeby to rozwijac i co takie dziecko ma robic?stoi pod brama
a co co Pei zapoznajcie sie dokladnie z jego przeszloscia a potem wypisujcie swoje zalosne i nie robiace na nikim wrazenia komentarzy po polowa baranow na sadisticu ton szczeniaki z podstawowki lub gimnazjum nie zdajaca sobie sprawy ze to sadiistic a nie jakies stronki dla uposledzonych.Bluzgajac na peje mysla ze sa fajni
amen

Bu...........sz

2010-04-25, 13:40
69Mloda69 napisał/a:

polowa baranow na sadisticu ton szczeniaki z podstawowki lub gimnazjum nie zdajaca sobie sprawy ze to sadiistic a nie jakies stronki dla uposledzonych.Bluzgajac na peje mysla ze sa fajni


za to piwo.
Reszta wypowiedzi to bezsensowne pie**olenie o zdolnych ludziach, którzy nie mają perspektyw. Co to k***a jest za stwierdzenie?? Są zdolni i nie mają perspektyw? To nie czasy przedwojenne, że jak chłop mają zdolnego syna i nie miał pieniędzy, to syn zostawał na gospodarce. Jeżeli jesteś zdolna - uczysz się. Uczysz się - masz perspektywy, bo Ci na czymś w życiu zależy i na pewno do czegoś dojdziesz. A jeżeli jesteś zdolna i leniwa, masz wszystko w dupie, to stoisz pod bramą, jesteś miła, a ludzie dookoła tłumaczą, że "nie masz perspektyw" i wszyscy są happy.

69Mloda69

2010-04-26, 12:33
Buliusz napisał/a:


za to piwo.
Reszta wypowiedzi to bezsensowne pie**olenie o zdolnych ludziach, którzy nie mają perspektyw. Co to k***a jest za stwierdzenie?? Są zdolni i nie mają perspektyw? To nie czasy przedwojenne, że jak chłop mają zdolnego syna i nie miał pieniędzy, to syn zostawał na gospodarce. Jeżeli jesteś zdolna - uczysz się. Uczysz się - masz perspektywy, bo Ci na czymś w życiu zależy i na pewno do czegoś dojdziesz. A jeżeli jesteś zdolna i leniwa, masz wszystko w dupie, to stoisz pod bramą, jesteś miła, a ludzie dookoła tłumaczą, że "nie masz perspektyw" i wszyscy są happy.






tak?
uwazasz ze np. taki chlopak ktorego bija w domu ojciec to alkoholik bije wszystkich kto mu wejdzie w droge matka tez alkoholiczka czy cos a chlopak jest bardzo wysportowany ale np nie moze cwiczyc na w-f i roziwjac sie dalej bo jest tak pobity i sie wstydzi?
Albo Ojciec w wiezieniu matka pijaczka ,zyja z zasilkow ledwo starcza dla niej zeby wykarmic rodzine ale woli wydawac na alkohol i papieroski i maja syna ktory w wielku 10 lat rozwiazuje zadania z 1 liceum?
znam taka rodzine i ten przyklad numer 2 jest prawdziwy
ale to nie koniec ten chlopak ma tez rodzenstwo 3 mlodszych braci najmłodszych 2 to blizniaki którzy nawet nie majac 1 roku
mieszkają w jednym pokoju i chłopak NIE MA CZASU ZEBY SIE ROZWIJAC BO MUSI ZAJAC SIE BRACMI .Kiedy znajdzie czas i chce odpoczac idzie pod taka brame i stoi.Czasami cos ukradnie bo w domu nie ma nic do jedzenia
i to nie mozna mowic na dzieci ze sa takie i takie bo to tylko zalezy od rodzicow
ten chlopak bardzo chce sie uczyc rozijac ale jak?
tym bardziejh ze teraz jest duzo takich dzieciakow w podstawowce ktore sie z niego smieja jak jest ubrany itp./

Rh...........ox

2010-04-26, 18:08
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy spora większość użyszkodników, którzy piszą w tym temacie, sądzi że on zrobił to na poważnie?

gregohr

2010-04-26, 19:38
Rhox napisał/a:

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy spora większość użyszkodników, którzy piszą w tym temacie, sądzi że on zrobił to na poważnie?



jest was co najmniej dwóch...

zefir666

2010-04-26, 21:16
koleś ma myślące czoło

grzech.

2010-04-26, 21:57
69Mloda69 napisał/a:






tak?
uwazasz ze np. taki chlopak ktorego bija w domu ojciec to alkoholik bije wszystkich kto mu wejdzie w droge matka tez alkoholiczka czy cos a chlopak jest bardzo wysportowany ale np nie moze cwiczyc na w-f i roziwjac sie dalej bo jest tak pobity i sie wstydzi?
Albo Ojciec w wiezieniu matka pijaczka ,zyja z zasilkow ledwo starcza dla niej zeby wykarmic rodzine ale woli wydawac na alkohol i papieroski i maja syna ktory w wielku 10 lat rozwiazuje zadania z 1 liceum?
znam taka rodzine i ten przyklad numer 2 jest prawdziwy
ale to nie koniec ten chlopak ma tez rodzenstwo 3 mlodszych braci najmłodszych 2 to blizniaki którzy nawet nie majac 1 roku
mieszkają w jednym pokoju i chłopak NIE MA CZASU ZEBY SIE ROZWIJAC BO MUSI ZAJAC SIE BRACMI .Kiedy znajdzie czas i chce odpoczac idzie pod taka brame i stoi.Czasami cos ukradnie bo w domu nie ma nic do jedzenia
i to nie mozna mowic na dzieci ze sa takie i takie bo to tylko zalezy od rodzicow
ten chlopak bardzo chce sie uczyc rozijac ale jak?
tym bardziejh ze teraz jest duzo takich dzieciakow w podstawowce ktore sie z niego smieja jak jest ubrany itp./



tak sobie czytam i się zastanawiam, czy aby nie wiesz tego z dogłębnej autopsji. ja rozumiem wszystko, ale ten portal to nie portal opieki społecznej czy innej świetlicy opiekuńczo-wychowawczej. to jest sadistic. :amused:

yarzapp

2010-04-27, 03:53
69Mloda69 napisał/a:


Albo Ojciec w wiezieniu matka pijaczka


Tak? A ja Ci powiem, że można wyjść na ludzi, jak się tylko chce! Przykład? Chociażby jedna z użytkowniczek portalu SADISTIC.PL. Więc błagam Cię, przestań, kobieto, pie**olić.