18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JP na 100%

phrontch • 2020-04-18, 21:31
Przedstawiciel HWDP poucza policjanta




Rozjebie

2020-04-19, 14:12
Optimex napisał/a:

Jak by nie było Pies to Pies, nigdy nie miałem, nie mam i mieć nie będe do nich szacukcu choćby na rzęsach chodzili. W naszym kraju jest to służba darmozjadów utrzymywanych za nasze pieniadze która nigdy nie wypracuje ani jednej setnej procenta PKB, nie pomagają, nie ratują życia a wiec h*j im w dupska pogotowie, strażacy i cała reszta jest szanowana o wysokim stopniu zaufania publicznego bo na to uczciwie zapracowali. Tak więc od wykształconego, młodego mężczyzny z dobrego domu szczere życzenia h*j W DUPE POLICJI



Dobra, to zabieram moich braci i naszych kumpli i wbijamy z armią jakichś 20 chłopa do twojej chaty. Z ciebie robimy lokaja, a ze starej sex-lalkę. I pamiętaj frajerze, żeby się nie rozpruć na psach, masz sobie samemu poradzić

cesarz1982

2020-04-19, 14:34
Optimex napisał/a:

Jak by nie było Pies to Pies, nigdy nie miałem, nie mam i mieć nie będe do nich szacukcu choćby na rzęsach chodzili. W naszym kraju jest to służba darmozjadów utrzymywanych za nasze pieniadze która nigdy nie wypracuje ani jednej setnej procenta PKB, nie pomagają, nie ratują życia a wiec h*j im w dupska pogotowie, strażacy i cała reszta jest szanowana o wysokim stopniu zaufania publicznego bo na to uczciwie zapracowali. Tak więc od wykształconego, młodego mężczyzny z dobrego domu szczere życzenia h*j W DUPE POLICJI



Założę się ,ze jak ci dam w pysk na ulicy to pierwsze co to się rozpłaczesz i polecisz na komendę się rozsypać

:lol:

Obejszłem_system

2020-04-19, 14:57
111

@Optimex
Liczyłem,że mnie wywołasz do wyjaśnienia swojego zdania. Jestem szczerze wdzięczny. Opierając się wyłącznie na Twojej wypowiedzi i nic sobie nie dopowiadając oświadzczam że: Po pierwsze, Jak to możliwe, że jednocześnie twierdząc że jesteś z dobrego domu i ,że jesteś wykształcony mówisz że nie będziesz szanował i respektował jakiejś grupy społecznej całej (co jest w czystej postaci ksenofobią) jednocześnie odbierając im prawo do tego,że twoja opinia może się zmienić nawet jeśli staneliby na rzęsach. Co i tak jest Twoją subiektywną opinią. Czyli cała kolejna część Twojego zdania dotycząca zarzutów jakie masz do policji (które po raz kolejny są emocjonalną opinią a nie racjonalną) jest bez sensu w związku z już wcześniej przytoczonym przeze mnie dowodem że i tak i tak nawet jakby stawali na rzęsach to Twoja opinia się nie zmieni. Tak myśli tylko ktoś obiektywnie głupi. Mały czlowiek który swoją nienawisc tłumaczy sobie w tak pokrętny sposób.Po drugie jeśli już twierdzisz że pogotowie zapracowało sobie na opinie organizacji wysokiego zaufania publicznego to dlaczego zapominasz o tych wszystkich sytuacjach w ktorych karetki a szczegolnie lekarze nie bardzo sie spieszyli do swoich obowiazków. Czyli po raz kolejny Twoja emocjonalna opinia. Nie poparta żadymi faktami. I wreszcie punkt trzeci czyli owe fakty i wreszcie Twoje dowswiadczenie z policją. UWAGA SŁOWNIE JEDNO...rozumiesz ...jedno. I na tej podstawie zbudowałeś opinię o CAŁEJ policji. To teraz zadaj sobie młody wykształcony człowieku jak trzeba być ograniczonym ,żeby nie wstydzić się przed innymi ale przede wszystkim przed soba wygłaszać takich opini. Amen

Huherko

2020-04-19, 16:03
"Ja jadę po dziecko" - to to co nagrywało się zdążyło rozmnożyć?

Mors_Nigra

2020-04-19, 17:37
Generalnie jestem za totalną wolnością jednostki ale ponieważ i tak jesteśmy wszyscy zniewoleniu, to już o tego ch*j wie co, ni to wolność, ni niewolna (niewola, niewola, tylko z pozorami) to już wolę zamordyzm i jasne zasady. Byle by w tych zasadach było pałowanie do krwi i kalectwa takiego ścierwa jak ten patus. Szkoda tylko, że nie ma partyji która miała by jaja to wprowadzić.

Obejszłem_system

2020-04-19, 18:22
111

@Mors
Generalnie jestem za totalną wolnością jednostki....to już wolę zamordyzm i jasne zasady

Mors i nigra tak?

Askardan

2020-04-19, 20:47
marcin9002 napisał/a:

Hahahaha chciałbym widzieć tego cwaniaka jak zajebią mu to Infiniti gdzie poleci z płaczem.



i tak już sie wj***ł bo infiniti z europy sie wycofuje/ało.

Hrabia Drapula

2020-04-19, 22:24
książę z bajki i burak z infinity

Robmax

2020-04-19, 23:26
Ja pie**ole jakich czasów dożylem. Byle szmata opieprza policje za złe zaparkowanie. j***ny debil powinni go spalowac i dzieciaka zobaczyłby za 48 h.

ZgRyZ

2020-04-20, 02:03
następny pie**olony szeryf, bez prawnych podstaw. nieważne co robili, samochód służbowy podczas interwencji ma prawo zatrzymać się wszędzie, a chamstwo ku.wy, idioty, któremu żona za sponsorowała jakieś gówno na kółkach, i we łbie mu się pomieszało z dumy, że pobiera 500+, jest przekonany o swoich niedo.ebanych prawach wyborcy pisu., brawo. ciekaw jestem co by mówił, gdyby policja interweniowała z powodu gwałtu na jego sku.wiałej żony i dzieci, które ten moron uważa za swoje. jak długo by dyskutował z policją w swojej wymarzonej ameryce?

viruZ

2020-04-21, 14:57
habiTEK napisał/a:

obawiam się, że Ci co się tak jarają że ale mu doj***ł i HWDP, to niestety ćwoki pokroju tego chamskiego dekla,
który od razu startuje z ryjem i to na per ty. Podk***iony wiecznie sebix z blokowiska, gdzie z Karyną wynajmuje
chate za pracę na pobliskiej budowie. Pije w codziennie, ale gorzałe tylko na działce starych albo u kumpli,
bo smarkacz na chacie jeszcze za młody.
Zwieśniaczony pie**olony cwe*, a nie ordynarny obywatel. Można policji zwrócić uwagę, ale na ch*j tak chamsko.
Sorniak, ale ci co sie jarają i dają okejki nie sa wcale lepsi od tego buca...



wyjmij tego kijca z dupy prosze bo sie az ciebie przykro slucha k***a

Matewoosh

2020-04-21, 16:14
Zwyczajny, pie**olony patus… i takie coś ma dzieci

Adae

2020-04-22, 01:10
Niestety, kompleksy po zakupie h*jowego suva tylko sie wzmagaja - co widac u tego pana. Chyba, ze spisywali jego ziomkow i chcial cos nieudolnie ugrac - ale w sumie to bardziej ich tylko wk***il i narazil kolesi na wieksze mandaty.

to...........10

2022-05-08, 16:56
sp***olina jedzie po DZIECKO, więc mu się wszystko należy! :D