18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JP na 100%

phrontch • 2020-04-18, 21:31
Przedstawiciel HWDP poucza policjanta




planet

2020-04-18, 22:23
A później staty odnośnie wlepionych mandatów rosną

miszczp4telni

2020-04-18, 22:24
Dużyku*as napisał/a:

Co ty tak sie czepiles tego policjanta.



To odwracanie kota ogonem jest już infantylne na sadolu, ale nie dla ciebie, nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie nie dla ciebie ...

wertuqq

2020-04-18, 22:24
ja_nemo napisał/a:

A pies Cię j***l Ty k***a c**o j***na!
Nie popieram sebixów ale tym razem facet ma jaja większe niż cały Twój ród od początku do zawsze!
Mówcie co chcecie,prostak bo prostak ale rozj***ł i pie**ole go bo wyj***ne na niego tez mam


Jeżeli chodzi o jaja, to twoja stara mówiła coś innego jak je lizała.

gdpm2

2020-04-18, 22:31
co za prostak, moglioby go profilaktycznie gazem potraktowac, ew zakuc w kajdany i postawic jakies wymyslone zarzuty, takich sebiksow powinno sie tepic, mam nadzieje ze jak korona sie skonczy a panstwo stanie sie bardziej policyjne, takie sebiksy gnebione będa pałami

Borewicz81

2020-04-18, 22:39
komandosi no k***a jeblem hahahaha




Mom and Death

2020-04-18, 23:09
ja_nemo napisał/a:

A pies Cię j***l Ty k***a c**o j***na!
Nie popieram sebixów ale tym razem facet ma jaja większe niż cały Twój ród od początku do zawsze!
Mówcie co chcecie,prostak bo prostak ale rozj***ł i pie**ole go bo wyj***ne na niego tez mam




Kadafi125

2020-04-18, 23:13
Ma sygnały świetle i może stać gdzie chce. Koleś mógłby się przepisów nauczyć zanim telefon weźmie w łapę i zrobi z siebie debila. :-D :mrgreen: :-( :-| :-D :-( :-/

McQurwa

2020-04-18, 23:14
Ja tu widzę niekumatego policjanta i nad wyraz chamskiego, ordynarnego obywatela.

Obejszłem_system

2020-04-18, 23:23
Prostak i tyle. Ciężko k***a nie robić afery o taką bzdurę? Wyobrażam sobie że wraca do domu i każdy z domowników dostaje profilaktyczny opie**ol. Żona bo stoji w przejściu. Dzieci bo nie stoją w przejściu. Ciężko z takim osobnikiem na co dzień. Z założenia typ reaguje agresją. Toksyczne to jest i niefajne. Każdy kto pie**oli ,że fajny kozak i że się stawia to mogę się wysrać na niego. Co jest k***a fajnego w załatwianiu spraw darciem ryja i nagrywaniem filmów do internetu. Pytam się jednego z drugim.

habiTEK

2020-04-18, 23:24
obawiam się, że Ci co się tak jarają że ale mu doj***ł i HWDP, to niestety ćwoki pokroju tego chamskiego dekla,
który od razu startuje z ryjem i to na per ty. Podk***iony wiecznie sebix z blokowiska, gdzie z Karyną wynajmuje
chate za pracę na pobliskiej budowie. Pije w codziennie, ale gorzałe tylko na działce starych albo u kumpli,
bo smarkacz na chacie jeszcze za młody.
Zwieśniaczony pie**olony cwe*, a nie ordynarny obywatel. Można policji zwrócić uwagę, ale na ch*j tak chamsko.
Sorniak, ale ci co sie jarają i dają okejki nie sa wcale lepsi od tego buca...

Seligos

2020-04-18, 23:31
Dlaczego zawsze najwięcej dyskutują patole ? Ja pie**ole nie przypominam sobie żadnego filmu z gatunku "bo policja łamie moje prawa, j***ne psy" kiedy sprawcą byłby normalny kulturalny człowiek tylko zawsze jakaś patologia. I tylko słychać "k***a ty, k***a ja pie**ole, k***a ty ty ty , k***a konstutucja, k***a j***ne psy!"

bocianoff

2020-04-18, 23:33
ja_nemo napisał/a:

A pies Cię j***l Ty k***a c**o j***na!
Nie popieram sebixów ale tym razem facet ma jaja większe niż cały Twój ród od początku do zawsze!
Mówcie co chcecie,prostak bo prostak ale rozj***ł i pie**ole go bo wyj***ne na niego tez mam



obejrzyj se, baranie, Ojca Chrzestnego czy coś, a chociaż na filmie zobaczysz co to znaczy być kozak i mieć jaja. powiem Ci, że nie ma to nic wspólnego z agresją.

marcin9002

2020-04-18, 23:33
Hahahaha chciałbym widzieć tego cwaniaka jak zajebią mu to Infiniti gdzie poleci z płaczem.

adamo4242

2020-04-18, 23:35
Jeszce policje fejsem straszy , no to jest dopiero komandos :) :) :)

Delano

2020-04-18, 23:44
Kolejny patus a potem oburzenie jak się mówi o "gorszym sorcie"