18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Johnny Cash w więzieniu stanowym San Quentin.

kustoszpan • 2013-06-10, 19:31
Witam.
Poniżej przedstawiam Wam, prawdziwie gangsterski utwór legendy muzyki Johnny Cash.
Gościu, dał cały koncert w więzienu stanowym San Quentin w 1969 roku.

Stawiam jego, przeciwko tej zgrai czarnych obwieszonych złotem raperków i innych JP z naszego kraju.
Poniżej kilka fotek z tego wydarzenia + zachowane nagranie piosenki p.t. "San Quentin".
Na uwagę zasługuje zachowanie Johnny Cash'a przed wykonaniem piosenki :)
(Utwór nie jest długi, ale klimatyczny.Polecam.)
Pozdrawiam.


VIDEO:
[/b]

iron.the.great

2013-06-10, 23:25
Johnny always wear black.



Johnny Cash, Live at S.Quentin - Folsom Prison Blues

ra...........87

2013-06-10, 23:27
nagle nikt juz nie kocha policji bo ktos casha wrzucil. poglady jak choragiewki

kustoszpan

2013-06-10, 23:30
rafal0487 napisał/a:

nagle nikt juz nie kocha policji bo ktos casha wrzucil. poglady jak choragiewki


Nie rozumiesz klimatu, nie wrzucaj swoich trzech połamanych groszy. Bo nic nie wnoszą, a w sumie wystawiasz tylko sobie nie najlepsze świadectwo.

A wszystkim dziekuję, za miłe słowa w komentarzach, jak i wrzuty piosenek Cash'a. Dobrze wiedzieć, że nie tylko rosyjskie wypadki mają się dobrze na Sadistic ;)
Pozdrawiam.

DaNNiOoZ

2013-06-10, 23:34
Za Country zawsze piwko!

Yoicks

2013-06-10, 23:39
dałabym się wsadzić do więzienia tylko po to żeby móc być na jego koncercie :D

Trąbkarz

2013-06-10, 23:42
Kurcze Casha lubię bo trafia do mnie mimo że country (które z deka obrzydzili mi nasi artyści którzy naśladując twang śpiewali o mazurskich kniejach) ale jakoś wiedząc kto tam siedzi (w San Quentin nie siedzi się za dmuchanie kozy czy za małą ilość różnych proszków) mam jakieś takie dziwne uczucie że akurat może się uśmiechać w czasie koncertu do pedofila lub innego gwałciciela... Ale piwko.

dawid1992

2013-06-10, 23:44
swoją drogą ciekawe czy jest na tym filmiku jakis wiezien ktory nadal siedzi w pierdlu albo znowu siedzi

kustoszpan

2013-06-10, 23:53
@up
Sądze, że wtedy również cwe*e nie miały wstępu na salę, a jeśli już to w ostatnich rzędach... co ciekawe, nie ma tam czarnych w ogóle... zauważyliście? :D

@edit:
Na zdjęciach na okładkę są, bo pewnie "musieli" być, ale na teledysku nie stwierdzono :D

kaktuz

2013-06-11, 00:10
up jasne jasne upiększajcie sobie to jak chcecie wśród tej patologi siedzą mordercy , gwałciciele , pedofile itp więc ja bym się tym tak nie jarał

smagal

2013-06-11, 00:49
a tutaj Metallica w tym samym więzieniu:


qtacz

2013-06-11, 00:51

:-P

Puszale

2013-06-11, 01:15
Folsom Prison Blues, na youtube można posłuchać całej płyty, super utwory, sam Johny to dobry patus, prawdziwy artysta, polecam film "Walk on the line" po polsku "Spacer po linie" bardzo dobry kawał kina biograficznego.

mamut360

2013-06-11, 01:32
Wiecie czemu taki koncert był możliwy? Bo za tamtych czasów kolorowi inaczej (nie pisze małpy bo juz mi 3 posty usunęli) byli zamknięci w swoich klatkach, gdzie śmierdziało murzynem!

Angevil

2013-06-11, 01:58
Nie zostało napisane najważniejsze:
żartowanie i wylanie/wyplucie wody, jak na tamte czasy, było mocno skandaliczne. Cash sprzeciwiał się złym warunkom w więzieniach, albo bardziej samym strażnikom/władzom więzień. W tym tkwi moc tej sceny.