18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joe Rogan

hrabia9933 • 2012-12-01, 16:15
Dawno temu ogladalem goscia i plakalem ze smiechu, tutaj macie namiastke:


A dla ponadgimbazjalistow ktorzy juz znaja angielski macie caly wystep, 55 minut humoru na wyzszym poziomie :D
(wpisujemy jutube i doklejamy ten link na koncu adresu)
watch?v=tUl4EenGSO8

rockface123

2012-12-01, 19:01
co jest śmieszniejsze od tego występu? :D

ci idioci co wierzą w tą bajke :amused:

tfojastara

2012-12-01, 19:10
To jest ten sam Joe Rogan od UFC?

WhiteWidow19

2012-12-01, 19:15
k***a uczcie się wszyscy od tego upośledzonego 8-mio latka :]

jeloo

2012-12-01, 19:28
A mnie tam nic w tym nie śmieszy. Pojazd po wierze jak każdy inny, nic w tym śmiesznego.

mjr

2012-12-01, 19:33
Gość pie**oli tak samo, jak faceci w czarnych sukienkach.

hrabia9933

2012-12-01, 19:33
jeloo napisał/a:

A mnie tam nic w tym nie śmieszy. Pojazd po wierze jak każdy inny, nic w tym śmiesznego.


ten krotszy filmik chcialem wrzucic inny, lecz byl zajety, obejrz caly wystep to zmienisz zdanie ;D

Kóba

2012-12-01, 19:38
To jest ten sam Joe Rogan od Fear Factor?

szczyru

2012-12-01, 19:53
"Twierdzę że ludzie dużo ściemniają, a ta historia jest do dupy"
Dokładnie jest tak w przypadku tego co mówi ten (prawdopodobnie upośledzony, więc nie śmiejmy się z niego) kilkudziesiąciolatek.
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do religii, szczególnie tych które opierają się na zakazach, ale wiem że biblia nie jest książką którą czyta się dosłownie, a osoba która tego nie rozumiem jest zwyczajnie głupia.

Moje subiektywne zdanie jest takie że to zwyczajnie nie jest śmieszne.

pacyfista

2012-12-01, 20:06
Żałosny jest, a nie śmieszny. Drze,mordę jak allah akhbary, zresztą wygląda jak jeden z nich. Występ na poziomie Marcina Dańca.

bloodwar

2012-12-01, 20:10
@szczyru - jak to nie czyta się dosłownie, to nie było żadnej łodzi? Adama i Ewy? Stworzenia świata? To może i Jezusa nigdy nie było, może tego też nie powinniśmy brać dosłownie... Typowe pie**olenie ludzi przyłapanych na kłamstwie: "mówiłem prawdę, ale źle mnie zrozumiałeś"

sowka2301

2012-12-01, 20:57
pojazd na wiarę, modne ostatnio...
nic specialnego

baldnerd

2012-12-01, 21:14
Lubię stand-upy, ale ten koleś jest żałosny, pie**oli o czymś, o czym nie ma bladego pojęcia. Przypowieść to PRZYPOWIEŚĆ, taka dłuuuga metafora, która ma czegoś nauczać. Jak Kochanowski pisał "Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Urszulo, tym niknieniem swoim!", że przyszła do niego Urszula i opie**oliła mu chatę z cennych sprzętów? Koleś odwołuje się do logiki upośledzonego ośmiolatka, sam na siłę tłumaczy metafory dosłownie i potrafi jeszcze się śmiać z tego, że nie ma to sensu. Pozazdrościć. BTW. Nie, nie chodzę do kościoła dzień w dzień, po prostu potrafię myśleć.

sowka2301

2012-12-01, 21:27
to, ze facet poruszył te tematykę nie znaczy, ze jest wielce inteligentny, leci za moda - ani to oryginalne ani zbyt odkrywcze.

doluje mnie to, ze dzisiaj, zeby znaleźć coś naprawdę dobrego trzeba szperać, bo internet(i nie tylko) zalewa to samo w innych odsłonach.

jabba_the_hutt

2012-12-01, 21:49
baldnerd napisał/a:

Jak Kochanowski pisał "Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Urszulo, tym niknieniem swoim!", że przyszła do niego Urszula i opie**oliła mu chatę z cennych sprzętów?


ch*jowe porównanie. Kochanowski pisał przecież o swojej córce, co na tyfus się przekręciła...