18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joe Rogan

hrabia9933 • 2012-12-01, 16:15
Dawno temu ogladalem goscia i plakalem ze smiechu, tutaj macie namiastke:


A dla ponadgimbazjalistow ktorzy juz znaja angielski macie caly wystep, 55 minut humoru na wyzszym poziomie :D
(wpisujemy jutube i doklejamy ten link na koncu adresu)
watch?v=tUl4EenGSO8

midnightc

2012-12-01, 21:52
Dlaczego, jak udaje niedorozwiniętego 8latka, to brzmi jak 20letni muzin?
Nie ważne, już sobie sam odpowiedziałem. :lodowka:

m851

2012-12-01, 22:20
jim jak zawsze najlepiej wszystko podsumował :D

Sa...........is

2012-12-01, 22:24
Kolejny filmik ktorym ateisci wyrabiaja sobie poczucie wartosci, ani to smieszne, ani fajne, zwyczajny szmelc, nawet gorsze niz przecietne, ale najazd na religie = o m g ale czad, sram w gacie bo jestem kretynskim ateista ktory chce sie podniecac tym ze on nie wierzy, jaki to on jest inteligenty, samodzielny i wszechwiedzacy

Ateistow szanuje, mam wielu znajomych nie wyznajacych zadnych religii, problemu nie ma, ale takimi smieciami ktorzy sie tym podniecaja i udaja ze smiesza ich kawaly o obrazajace wyznania poprostu gardze...

kolejny

2012-12-01, 22:26
hrabia9933 napisał/a:


A dla ponadgimbazjalistow ktorzy juz znaja angielski macie caly wystep, 55 minut humoru na wyzszym poziomie :D


To ma być humor na wyższym poziomie? No chyba faktycznie to co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą :/

Erdroy

2012-12-01, 23:21
Wk***ia mnie wymówka wierzących pt. "W Biblii jest wiele metafor i nie należy brać wszystkiego dosłownie". Skoro tak,to czy w Biblii istnieje objaśnienie mówiące o tym co wydarzyło się naprawdę a co jest tylko bajeczką? Może to właśnie Bóg jest metaforą?

Wszystkie religie świata mają na celu TYLKO I WYŁĄCZNIE dać wyznawcom sens życia i zmuszać ich do przestrzegania zasad moralnych. Gdyby nie Miłosierny Tatko w niebiosach to wielu ludzi nie potrafiło by się odnaleźć w życiu a inni pozbawieni bata mogliby narobić sporego zamieszania.

Ludzie muszą wreszcie zrozumieć, że nie żyją dla Boga tylko dla przyszłych pokoleń. Dla ludzkości.

ErniRWL

2012-12-02, 00:16
Już Polskie kabarety są śmieszniejsze....

sobanek

2012-12-02, 00:50
Louis CK śmieśniejszy...

duzymietek

2012-12-02, 01:14
Spoko, pie**olcie zdrów, zobaczymy jak nam typy z eurokołchozu zaczną wpie**alać turasów i innych ciapaków do Polski, już nie będzie Kościoła tylko gwałcenie dzieci w imię wiary...

Kratek

2012-12-02, 01:50
tfojastara napisał/a:

To jest ten sam Joe Rogan od UFC?




Tak to jest gościu od UFC. Komentator walk i posiadacz czarnego pasa w Brazylijskim jiu jitsu.

hrabia9933

2012-12-02, 02:55
Kóba napisał/a:

To jest ten sam Joe Rogan od Fear Factor?


tak, w pelnym stand upie opowiadal jak wymyslaja pomysly na haju :D

lapps

2012-12-02, 03:03
jabba_the_hutt napisał/a:


ch*jowe porównanie. Kochanowski pisał przecież o swojej córce, co na tyfus się przekręciła...



przeczytaj to jeszcze raz pomysl chwile, a jak dalej nie kumasz co on mial na mysli to wez sie za siebie bo k***a nie wypada.

a tak wogole to ateisci sa rownie durni jak ludzie, ktorzy wierza, ze po smierci brodaty typ zaprosi ich do raju gdzie beda sobie fruwac wsrod oblokow z aniolkami. obie grupy po prostu nie kumaja o co biega tyle, ze ateisci uwazaja, ze to swiadczy o ich inteligencji

leafen

2012-12-02, 05:33
Właściwie to opowiedział historie z niby śmiesznym modulowaniem głosu...

jeloo

2012-12-02, 07:24
Ja jakoś jestem osobą wierzącą. I dobrze mi z tym, nie czuję się debilem itd, jak niektórzy tutaj mówią, o osobach wierzących wszystkich wyznań.

W każdym razie, nie chodzi tu o to, że wierzący czy ateiści są debilami. Chodzi o to, że trzeba mieć pewien dystans do wiary (ateizm też jest wiarą). Bo to, że dla pierwszych niewierzący to antychryści, sataniści, bękarty zdecywilizowanego świata, oraz to że dla drugich wierzący to zacofane karły, moherowe katole niewiedzące nic o zasadach panujących w świecie to wcale nie świadczy o wysokim poziomie intelektualnym osoby która tak mówi, lecz wręcz przeciwnie, świadczy o jego głupocie. Wcale nie okazujesz swojej wyższości, na zasadzie "O, pojechałem katolowi/spedalonemu ateiście, ale jestem zajebisty!". Po prostu pokazujecie wtedy jak żałosnymi ludźmi jesteście. Jak wiele Wam w ogóle do określenia człowieka brakuje.

Snoon

2012-12-02, 07:56
i czego się spinacie? najlepsze sa wasze teksty typu " mam wielu znajomych ateistów/wierzących(blablabla)...jebac ich" kur%a on wytknął błędy na swój sposób + wyolbrzymił trochę, taka praca.

fruitcakeman

2012-12-02, 10:35
sowka2301 napisał/a:

leci za moda


ty to jest z 2006 roku jakoś