18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joe Rogan o psychodelikach

Bu...........sz • 2010-05-02, 19:47
A konkretnie o najmocniejszym z najmocniejszych - DMT

Wilku94

2011-06-16, 18:16
Generalnie ciekawa sprawa z szyszynką,DMT,snami i procesami chemicznymi w mózgu.Co nie zmienia faktu że gość jest przećpany i poschizowany.

filipsworks

2012-06-22, 21:17
Byczarz napisał/a:

Czemu tłumacz czyta 'dwumetylotryptamina', skoro nazwa DMT to Dimetylotryptamina?

Btw. DMT owszem znajduje się w naszym mózgu i jest wydzielana przez szyszynke, ale w nikłych ilościach i jest po prostu efektem ubocznym metabolizmu..

Tutaj macie więcej, bo szukając 'dwumetylotryptominy' raczej nie znajdziecie za dużo:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dimetylotryptamina



Chemia - poziom gimnazjum

Di - dwu
tri - trzy
tetra - cztery
penta -pięć
heksa - 6
hepta -7
itp...

vasivij

2014-11-14, 09:05
wóda i szlugi są rzeczywiście gówniane bo uzależniają okrutnie i nie dają za wiele dobrego. wiele pracy nad sobą musiałem poświęcić żeby zostawić to gówno które zjadało mnie i moje pieniądze... kiedyś dostałem w prezencie nbome i to było dobre dla mnie, odwróciło moje życie 180'. bardzo mocno pokazało mi różne rzeczy i pchnęło w rozwój.
wiecie tak sobie myślę że narkotyki to wszystkie substancje psychoaktywne które !uzależniają!. a psychodeliki nie uzależniają. serio. i nie odpie**ala po nich za bardzo, po prostu dużo myślisz i dużo zaczynasz rozumieć. i nie ma halucynacji nie widzisz smoków i krasnoludków. za to pojawiają się fraktale to takie geometryczne obrazy, w gogle możecie sobie obejżeć.
a btw. to w czechach i holandii są ceremonie ayahuaska ;)