18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joe Rogan o psychodelikach

Bu...........sz • 2010-05-02, 19:47
A konkretnie o najmocniejszym z najmocniejszych - DMT

liptonek

2010-05-02, 23:48
Arahja7 napisał/a:

freaqs oświeciło cię po szałwi? bo nie kumam tego wywodu, słowo "trip" jest dość wymowne a liptonek chyba stwierdził że dragi są be i tyle



Szałwi wieszczej :) Troszkę inna szałwia.
A tak pozatym to wszystko jest dla ludzi, ktoÅ› lubi to smacznego ;]

SweetSensi

2010-05-02, 23:59
Sadzić, palić, zalegalizować.

:maryska:

Asmodea22

2010-05-03, 00:13
liptonku nie jest mi obca ;) i lubię ale gdzie tu jakaś nadświadomość? życie po życiu, wędrówka dusz i te inne o których tutaj wspomniano a które mają mieć bezpośredni związek z dalekimi lotami to nasze spekulacje i interpretacje tego co się z nami działo.

eh, dojdzie do tego że narkotyki staną się u mnie, obok religii i polityki, tematem o którym nie warto dyskutować bo i tak nic z tej dyskusji nie wyniknie

dback

2010-05-03, 00:32
Czyli, że co zażyję dupaminę i otworzy mi się trzecie oko? Kakaowe oko... :roll:

wubepe

2010-05-03, 00:36
pie**olenie o szopenie... puki nie zjesz grzybów to sie nie przekonasz czym jest harmonia ze światem.

Hellsmess

2010-05-03, 02:45
jestem przeciw, a nawet za :mrgreen: ale lot: gość patrzył w oczy Boga i widział światło jako pasma fotonów :mrgreen: Może i to nie zdrowe, ale myślę, że żyje się po to, żeby doświadczać, a nie wiem czy można doświadczyć coś bardziej odjechanego :mrgreen:

Ci...........on

2010-05-03, 03:07
k***a, ludzie. Jest 3 w nocy, nie ogarniam za dużo o tej porze ale ja pie**ole, po zawartości i do tego tym złowieszczym jak ch*j podkładzie ogarnia mnie psychoza :shock:

Hellsmess

2010-05-03, 03:10
ja się boję spojrzeć za siebie, bo nawet boje się wyobrażać sobie co tam może być :D . Zeschizowany temat :D

yarpen_pl

2010-05-03, 09:41
"Drugs are bad, m'kay?"

Globik

2010-05-03, 11:50
DMT jest za malo rozpowszechniony by spekulowac na temat jego szkodliwosci. To ze palony zle dziala na pluca niewiele o nim mowi. Wartym sprobowania srodkiem jest ibogaina i pieprz metystynowy - ale niestety jest ciezko dostepny na polskim rynku. Ja nie probowalbym dmt bo balbym sie bad tripa.

he...........01

2010-05-03, 12:01
Jeszcze w tamte wakacje paliłem tą tryptaminkę. Zrobiłem ją sobie sam, mianowicie wyekstraktowałem ją z mozgi :) Mało tego było, ale efektów nie można opisać. Jeżeli ktoś chce sobie sam zrobić i zapalić to gorąco polecam.

Gotenks

2010-05-03, 12:19
W latach 1990 - 1995, psychiatra Rick Strassman prowadził badania nad DMT na University of New Mexico. 20% ochotników, którym podał iniekcyjnie wysokie dawki DMT doniosło, że miało zmysłowy kontakt z pozaziemskimi istotami...

Nameless

2010-05-03, 12:27
A moim skromnym zdaniem ludzie, którzy nie mieli do czynienia z jakimiś używkami nie powinni się na ich temat wypowiadać w ogóle. Niezależnie od tego czy pozytywnie, czy negatywnie.
To tak jakby pie**olić o seksie będąc prawiczkiem/dziewicą.

PÅ...........un

2010-05-03, 12:35
hemik01 napisał/a:

Jeszcze w tamte wakacje paliłem tą tryptaminkę. Zrobiłem ją sobie sam, mianowicie wyekstraktowałem ją z mozgi :) Mało tego było, ale efektów nie można opisać. Jeżeli ktoś chce sobie sam zrobić i zapalić to gorąco polecam.



"Wyekstraktowałeś" z czego?