18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joanna Mucha rozdała milion złotych na nagrody

Czarnarzepa • 2013-12-01, 14:31
Joanna mucha straciła traciła stanowisko ministra sportu na rzecz Andrzeja Biernata.



Odchodząc jednak nie zapomniała o swoich podwładnych, którym jako nagrodę dała 964 500 zł, dając średnio 1674 zł na pracownika, czyli doceniła pracę 576 osób. Do tego dochodzi 5,8 mln zł na koncert Madonny "Najwyższa Izba Kontroli oświadczyła, że wydanie publicznych pieniędzy przez minister Joannę Muchę na koncert Madonny było skandaliczne." Dodatkowo 1,5 mln zł kary ma zapłacić Narodowe Centrum Sportu Ekstraklasie S.A za nierozegrany finał futbolowego Superpucharu Polski w 2011 roku. To ogromne odszkodowanie to wynik decyzji minister sportu Joanny Muchy, która odwołała mecz.

Narodowe Centrum Sportu oprócz tej kary ma jeszcze wypłacić ponad pół miliona Rafałowi Kaplerowi - byłemu szefowi tej instytucji. Dostanie on 570 tys za to ,że … został usunięty ze stanowiska szefa NCS przez Joannę Muchę.

Smaż się w piekle sukwo :plzdie:

astamor

2013-12-01, 17:57
No i tak to k***a jest jak się kobietę do władzy dopuszcza. No za ch*j się do tego nie nadają...

Rusznic

2013-12-01, 17:59
Macie k***a parytety. Wpieprzają byle babę byle by była bez żadnych kwalifikacji i jest klops. Chociaż panowie też wielkich kwalifikacji nie mają tam w rządzie.

Suka_Blyat

2013-12-01, 18:04
Najbardziej wk***iający jest fakt, że raczej żadna z tych osób, która odpowiedzialna jest za rozpie**alanie pieniędzy z budżetu nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności tylko co najwyżej powie "sorry rządziłem/am źle, nikt nie jest idealny". Życzę tym wszystkim sk***ielom bolesnej śmierci czym prędzej. Czy to na raka, czy z ręki wk***ionego Polaka, czy też w inny przej***ny sposób. Amen

jazda123

2013-12-01, 18:10
Dziękuje ci mucha że dałaś swoim ziomalom premie z moich podatków ;/

OpenStreetMaps

2013-12-01, 18:17
Jedna mucha odleciała , a teraz przylecą następne głodne . Polskę muchy zjedzą

solteck

2013-12-01, 18:30
zaciśnij pasa i nie pie**ol

Aneta18

2013-12-01, 18:33
Jednak mimo wszystko nie r*cha dzieci. Wypie**alac z sadistica kato zboczency prawicowi.

dagins

2013-12-01, 18:46
Oczywiście z PO.

Czarnarzepa

2013-12-01, 18:48
@krotki_siusiak
Sądząc po nicku Ty byś nawet nie miałczy r*chać :)

nie miałbyś czym*

KlinikaAborcyjna

2013-12-01, 19:18
escimo napisał/a:

^up

Z taką facjatą długo by odpracowywała...



Chyba o to chodzi żeby kara dla niej była dotkliwa i długotrwała :P

htr83

2013-12-01, 19:29
ale ja bym ją wyr*chał...
a potem spuścił wpie**ol za to jakiego syfu narobiła w kraju
...a potem znowu wyr*chał

ale bym ją wyr*chał
a potem spuścił wpie**ol za to jakiego syfu narobiła
...a potem znowu wyr*chał

Sonal

2013-12-01, 19:48
Wg mnie Narodowe Centrum Sportu chyba ma swojego Prezesa - więc co Muchę w to mieszacie?

hubi96

2013-12-01, 20:32
Głosujcie dalej na PO...

Seboolek

2013-12-01, 22:37
Kolejna która wyj***la kraj na pieniadze i teraz wyjedzie za granice żyć z luksusie. Niech każdy ten kraj tak rozkrada. Sami j***ni złodzieje. Nawet na ulicy, gdy ukradnie ci jakiś cwe* telefon czy pieniadze to jest tak samo. Okradanie innego rodaka. Mało kto potrafi dojść do czegoś ciężką pracą lub wymyslić coś legalnego. Każdy woli poczekać aż się pula uzbiera a potem od tak ją zaj***ć. Polski naród strasznie się stacza. Nie wiem czy to efekty historii czy może rządu, stawiam to drugie ale przecież rząd to ludzie. Jak ktoś coś kradnie to jest na poziomie muchy czy nawet tuska i innych pojebów.