18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jurgus

2010-05-28, 20:57
:gniew: Telewizja może manipulować ale na sadisticu dowiemy się prawde :mrgreen: :mrgreen:

Wa...........is

2010-05-28, 21:27
Może dla tego że JKM zachować się nie potrafi.

dlatego* :)

smoke8787

2010-05-28, 21:31
Dla autora , napraw sobie literke L na keyboardzie !!

i-like-zombie

2010-05-28, 21:32
Do adminów :
Pomyliłem się przy nazwie tematu (jest błąd):
Miała być "Rzetelność" a nie "Rzeteność"

Sorry :P

ko...........rz

2010-05-28, 21:33
True ;)

Ci...........on

2010-05-28, 21:33
Zabrzmi to co najmniej dziwnie, ale Giertych zyskał w moim mniemaniu małego plusa za tę wypowiedź.

docent77

2010-05-28, 21:42
Sk***ysyństwo zakłamane, tutaj nie chodzi o prawde, tutaj chodzi o to by się utrzymać przy korycie.
Nie znam sie na polityce ale KM jest jaki jest, czasem coś pie**olnie ale czasem tez powie cos ciekawego, w odróżnieniu od wszystkich innych którzy tylko leją wodę i pie**olą bez sensu.

AL...........ON

2010-05-28, 21:44
Zmień temat, zmień temat :)

A tak nawiasem problem jak zawsze w cwaniactwie, złodziejstwie, przekrętach i manipulacjach.

Marcinxxxxx

2010-05-28, 21:54
I jak tu płacić abo na tych damrozjadów xD

ja...........03

2010-05-28, 21:55
j***ć tvp

Oprawca

2010-05-28, 21:58
Ani grosza ode mnie nie dostaną sk***ysyny z TVP

Forang

2010-05-28, 21:58
To jest właśnie to każdy k***a kombinuje żeby wyjść jak najlepiej sk***ysyństwo na maksa, nie powiem na momencie jak sobie przypomnę o rządzie i tym co się dzieje w kraju to mnie k***a jego w dupę mać krew zalewa.

ps. nie ma słów które by oddały co czuje, te są tylko w pewnym stopniu zbliżone.

Feniks696

2010-05-28, 22:00
Nie wiem jakim cudem JKM zdobył wymaganą do przystąpienia w wyborach liczbę głosów ale zdecydowanie nie jest to normalne. Nie rozumiem czemu ludzie z małych partyjek czepiają się, że nie mają normalnie tyle czasu w tv co podczas kampanii. Po prostu mają małe poparcie i nikt nie chce ich słuchać. To tak jakby chłop ze wsi się czepiał, że chce występować w tv tyle co doda bo też jest człowiekiem i ona nie jest w niczym lepsza od niego. Proszę.....
Wracając do JKM to jest to człowiek, który tylko stwarza problemy i wszystkich krytykuje nie mówiąc nic więcej. Zyje probójąc wywołać tylko kolejny skandalik z udziałem włąsnej osoby. Powinno się go gdzieś zamknąć i nie pokazywać. Dla mnie łacznie z kandydatem Solidarności to najgorsze propozycje na prezydenta.

Oprawca

2010-05-28, 22:03
^^

Żeby zrozumieć gościa z IQ >170 nie wystarczy włączyć TV i posłuchać. Trzeba pomyśleć samemu.

Forang

2010-05-28, 22:07
Feniks696 napisał/a:

Nie wiem jakim cudem JKM zdobył wymaganą do przystąpienia w wyborach liczbę głosów ale zdecydowanie nie jest to normalne. Nie rozumiem czemu ludzie z małych partyjek czepiają się, że nie mają normalnie tyle czasu w tv co podczas kampanii. Po prostu mają małe poparcie i nikt nie chce ich słuchać. To tak jakby chłop ze wsi się czepiał, że chce występować w tv tyle co doda bo też jest człowiekiem i ona nie jest w niczym lepsza od niego. Proszę.....
Wracając do JKM to jest to człowiek, który tylko stwarza problemy i wszystkich krytykuje nie mówiąc nic więcej. Zyje probójąc wywołać tylko kolejny skandalik z udziałem włąsnej osoby. Powinno się go gdzieś zamknąć i nie pokazywać. Dla mnie łacznie z kandydatem Solidarności to najgorsze propozycje na prezydenta.



Właśnie dobry jest zrobiłby szum, Reklama dla Polski
a reklama to dźwignia handlu :D
X