18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jagielon

2010-05-13, 23:44
pojechał go jak szmatę z gównem :D

Sebun

2010-05-13, 23:44
człowiek inteligentny, ze zdrowymi poglądami na gospodarkę, ale jego wyznawcy to w większości banda debili o niewolniczej mentalności, nie potrafiąca uformować własnego zdania i podpinająca się pod stanowisko ich bożyszcza.

na dodatek ostatnio rozpanoszyli się na forach.

finch20

2010-05-13, 23:46
Większość zaczyna ten temat nie wiedząc co wogóle pisząc
Ja określam wielu ludzi za nie douczonych głąbów
jeśli uważacie że geje czy lesbijki nie są potrzebne do życia to się grubo mylicie a i wogóle nie zaczynajcie tego tematu jeśli nie wiecie o co kaman :roll:

Dee_Loc

2010-05-13, 23:49
lol, on jest genialny xD, on ma zostać prezydentem, Polska będzie miała wreszcie jaja :D (nie plujta, wiem że "polska" rodz. żeński jaj mieć nie może)

Domel

2010-05-13, 23:55
Turkusowa Dziewico - "opodatkowana marihuana jest sposobem na załatanie dziury budżetowej"

Gość ma łeb i min. takim ruchem zdobywa sobie fanów wśród (głupiej politycznie) młodzieży. Chyba, że wolisz Kwakczyńskiego, który ma duże szanse na objęcie władzy, tylko dlatego, iż stare babushki litują jego brata i oddają mu głos (pytam - czym zasłużył się dla Polski?)

Admek

2010-05-13, 23:57
JKM na prezydenta, nie tylko za tą wypowiedź lecz za całokształt!!

grigori

2010-05-13, 23:58
wujek cieta riposta :D JKM to zacny czlek, jednak jako ewentualny prezydent moze okazac sie zbyt radykalny, co jest niebezbieczne i to bardzo.

Dee_Loc

2010-05-14, 00:28
o stary, ja za rok mogę głosować. A dorosłym doradzam poprzeć jego :D

xkxkxkxkxk

2010-05-14, 00:29
Janusz Korwin-Mikke, przeciwnik UE, wielbiciel populistycznego pie**olenia, mrzonek o monarchii w Polsce, głupiego gadania o legalizacji celem zjednania sobie młodego elektoratu, tak młodego, że połowa jeszcze dowodów się nie dorobiła. Nie chcę mi się wierzyć, że on ma coś wspólnego z polityką. Ten człowiek w życiu nie podźwignąłby prezydentury.

hypek

2010-05-14, 00:33
widać że ma nasrane we łbie :P wyrażam nadzieję, że go jakiś samochód śmiertelnie pie**alnie na przejściu dla pieszych albo cegła z budowy świątyni opatrzności bożej walnie go w łeb;
w każdym razie na tekst "bo mi się z gównem kojarzy" roześmiałem się wystarczająco głośno by zbudzić współlokatora z pokoju obok ;d

Berti

2010-05-14, 00:36
ale Korwin to tak tą łapką macha jak taki homoś ;D

propagandzista

2010-05-14, 00:41
bez pieprzenia @hypek, chyba, że o gównie po prawej mówisz

vantage

2010-05-14, 01:10
Panowie nie wiem jak by ale ja uważam ze jest to jedyny człowiek który możne coś zrobić dobrego dla naszego kraju.
Polsce potrzeba takich mocnych osobowości, zachęcam do gloswoniaa ...

Pierre d'Ollony

2010-05-14, 01:10
grigori napisał/a:

wujek cieta riposta :D JKM to zacny czlek, jednak jako ewentualny prezydent moze okazac sie zbyt radykalny, co jest niebezbieczne i to bardzo.


Jak sam Korwin-Mikke kiedyś powiedział: kto nie ryzykuje, ten nie żyje ;-) Nie zgadzam się ze wszystkimi jego poglądami, ale uważam, że jest on najlepszym kandydatem na prezydenta w tych wyborach. Jedyny człowiek, który nie boi się opinii publicznej, wypowiada się na temat najbardziej kontrowersyjnych rzeczy, mając w dupie to, jak na to zareagują marionetki w tym śmiesznym kraju.

Curry_

2010-05-14, 01:16
no ja bym wolał żeby jakiś samochód śmiertelnie pie**alnął na przejściu dla pieszych tego pedała! Wk***ia mnie to całe pedalstwo już.

Jak sobie są to niech sobie są, ich wybór, nic tam do nich nie mam, ich dupy. Ale NIE! Oni chcą małżeństw i dzieci i pochodów jakiś i ch*j wie czego jeszcze. I pie**olą jak najgłośniej co to nie oni i co im się należy. wrrrr.... Dobra, koniec OT.
X