18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimmy Carr - stand up o waleniu.

artiee • 2013-05-11, 11:40


Uwielbiam kolesia.

I jego najlepszy dowciap

[/quote]

Zapożyczony od kolegi The Zekori.

Keymaker_7

2013-05-11, 22:59
Ojczysty język trzeba znać, szanować i posługiwać się nim poprawnie!

Co nie zmienia faktu, że w ogromnej większości gdy przyjdzie do znalezienia pracy przez obecnych tutaj napinaczy to bez znajomości jakiegokolwiek języka obcego będziecie co najwyżej rowy kopać i ulice zamiatać...I bardzo dobrze bo autostrad brakuje a i dziury musi ktoś łatać 8-)

ulifont

2013-05-11, 23:31
artiee napisał/a:

@zielonek545 & Nagar1 macie obaj około 25 lat, ja mam 34. Bywacie czasem w szkole ? Ja nie używałem nigdy języka angielskiego za granicą bo po prostu nikt tam nie gadał po angielsku. Żeby zrozumieć co mówi ten pan wyuczyłem się tylko i wyłącznie w szkole podstawowej, potem liceum i na koniec na studiach, a wy jesteście po prostu głąbami i nie macie zamiaru nawet zrozumieć tak podstawowej angielszczyzny. Nie to nie , sp***alajcie więc i więcej nie komentujcie, bo robicie z siebie jeszcze większych głąbów.




świetnie geniuszu a jak ktoś sie uczył niemieckiego rosyjskiego i fraancuskiego to też musi po angielsku popylać? h*j mnie obchodzi, że to język międzynarodowy! Amerykańce znają góra niewielkie podstawy z hiszpańskiego, bardzo rzadko znajdzie sie ktoś co coś z francuskiego liznął,więc pajace i anglofile ruszać na zachód i na angielskie fora i prosze już się nie udzielajcie TU JEST POLSKA I SIĘ PISZE PO POLSKU !!!!!!!

gówniaczek

2013-05-12, 00:38
Cytat:

jak ktoś sie uczył niemieckiego rosyjskiego i fraancuskiego to też musi po angielsku popylać?


Oczywiście, że nie musi. Nikt nic nie musi, ale j ang. jest językiem międzynarodowym, a więc każdy powinien go znać. Jeżeli się nie uczyłeś w szkole, to to robisz w czasie wolnym - chyba, że uznajesz, że nie jest Ci to potrzebne, to się nie uczysz. Ale jednocześnie nie płaczesz jak p*zda, bo ktoś wrzucił film bez napisów.

Cytat:

Amerykańce znają góra niewielkie podstawy z hiszpańskiego, bardzo rzadko znajdzie sie ktoś co coś z francuskiego liznął


A co ma piernik do wiatraka?

Cytat:

więc pajace i anglofile ruszać na zachód i na angielskie fora i prosze już się nie udzielajcie TU JEST POLSKA I SIĘ PISZE PO POLSKU !!!!!!!


A bo to na jednym zagranicznym forum się wypowiadam?

artiee

2013-05-12, 00:41
ulifont napisał/a:




świetnie geniuszu a jak ktoś sie uczył niemieckiego rosyjskiego i fraancuskiego to też musi po angielsku popylać? h*j mnie obchodzi, że to język międzynarodowy! Amerykańce znają góra niewielkie podstawy z hiszpańskiego, bardzo rzadko znajdzie sie ktoś co coś z francuskiego liznął,więc pajace i anglofile ruszać na zachód i na angielskie fora i prosze już się nie udzielajcie TU JEST POLSKA I SIĘ PISZE PO POLSKU !!!!!!!

Nie muszę tego komentować, bo jesteś debilem i koniec.

JeamBeam

2013-05-12, 00:57
Po angielsku tylko umie "Speak Polish PLEASE!!" ;) Jak obcokrajowiec chce mnie zrozumieć to niech się uczy Polskiego.

Gu...........99

2013-05-12, 01:17
@up

Jesteś modelowym przykładem tzw. "polaczka". A później zdziwienie, że wszędzie traktują nas jako jełopów...

JeamBeam napisał/a:

...Jak obcokrajowiec chce mnie zrozumieć to niech się uczy Polskiego.



Pan i władca świata zamieszkałego się k***a znalazł...

wiewiors

2013-05-12, 01:38
Nie znający angielskiego mało tracą.

Większości użytych słów i tak nie poznacie na lekcjach, a słowo klucz z rzekomo najlepszego żartu nie występuje nawet na google translate (z polskiego na angielski tłumaczy bez problemu, z angielskiego na nasze już nie bardzo). Także nie rozumiem spiny o znajomość (lub nie) angielskiego. Prawda jest taka, że nawet ktoś kto miał 100% na maturze z angielskiego ma prawo nie zrozumieć tych śmieszności. Napisy nikomu by nie zaszkodziły- kto nie potrzebuje ten nie potrzebuje, a kto potrzebuje miałby okazję poznać parę nowych wyrażeń. Jak ktoś ma się nauczyć języka, skoro wszyscy zaczną wrzucać filmiki po angielsku, bez napisów, za to z dopiskiem "angielski na poziomie ch*j wie jakim, kto nie rozumie ten idiota i będzie zarabiał kopiąc rowy". Znasz angielski? No to k***a gratuluję. Nie znaczy to jednak, że możesz szydzić z tych, którzy nie znają.

Idzie burza, więc sp***alam.




Jemkoty

2013-05-12, 03:24
j***ny debilizm porobił konta na sadisticu i już się żali, że nie po angielsku? Nie umiecie po angielsku to zapraszam na KFEJKA i DŻOŁMONSTERA, tam wstawiają tylko materiały dla ograniczonych umysłowo, tak żeby nikt nie czuł się poszkodowany że nie rozumie.
Swoją drogą nie wyobrażam sobie jak w wieku 20 kilku lat można nie umieć angielskiego. Co Wy w gry na kompie nie gracie? O.o

gówniaczek

2013-05-12, 03:38
Czy mało tracą? No nie wiem. Wyjeżdżając na wakacje, dobrze jest znać język który teoretycznie każdy powinien znać. To po raz.

Poza tym, źródła anglojęzyczne są dużo obszerniejsze niż polskie. Przykładem może być coś oczywistego jak słowo "motywacja" w ang. oraz polskiej Wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Motywacja
http://en.wikipedia.org/wiki/Motivation

A więc tak, angielski się bardzo przydaje. Szczególnie dla uczniów/studentów.

Po dwa, owszem, Google Translator tłumaczy słowo "cunt" - wystarczy kliknąć na to słowo, a zobaczysz najpopularniejsze korekty wprowadzone przez internautów.

I po trzy. Nikt by nic nie powiedział, jakby nie fakt, że dwa zjeby się zaczęły pruć. Wystarczy grzecznie poprosić o tłumaczenie, pewnie ktoś chciwy wirtualnych browarów by to przetłumaczył. Ale nie, lepiej spiąć dupę, że jest się baranem i nie zna się angielskiego na poziomie podstawowym (WYMAGANE do codziennego użytkowania internetu w pełni).

ulifont

2013-05-15, 17:49
ale bym wam naj***ł wszystkim no ale tak to trzeba sie pruć angole,i dobrzejest umieć po angielsku ale na jakiego h*ja sie z tym obnosicie ale nie zrozumiecie tego małolaty świeżo po maturze ,używajcie propagujcie jezyk polski bo pewnego dnia wasze dziecko zacznie do was mówić mother i father (czy jak to sie tam pisze) ludzi buntujących sie i trollujących potrzeba, a nie idących z nurtem pedalskiego internetu i szprechających ładną angielszczyzną mając w dupie ten kraj i ten język.Ale dalej sobie sorrujcie upujcie btwujcie wtfujcie itp, j***ć że to nie słowa nawet są

wiewiors napisał/a:

Nie znający angielskiego mało tracą.

Większości użytych słów i tak nie poznacie na lekcjach, a słowo klucz z rzekomo najlepszego żartu nie występuje nawet na google translate (z polskiego na angielski tłumaczy bez problemu, z angielskiego na nasze już nie bardzo). Także nie rozumiem spiny o znajomość (lub nie) angielskiego. Prawda jest taka, że nawet ktoś kto miał 100% na maturze z angielskiego ma prawo nie zrozumieć tych śmieszności. Napisy nikomu by nie zaszkodziły- kto nie potrzebuje ten nie potrzebuje, a kto potrzebuje miałby okazję poznać parę nowych wyrażeń. Jak ktoś ma się nauczyć języka, skoro wszyscy zaczną wrzucać filmiki po angielsku, bez napisów, za to z dopiskiem "angielski na poziomie ch*j wie jakim, kto nie rozumie ten idiota i będzie zarabiał kopiąc rowy". Znasz angielski? No to k***a gratuluję. Nie znaczy to jednak, że możesz szydzić z tych, którzy nie znają.

Idzie burza, więc sp***alam.




bardzo mądre słowa



artiee

2013-05-18, 22:47
@up kolejny debil, sorry afkuje now. Z tym naj***łbym was nie przesadzaj, naj***łbym w pory bardziej pasuje. Nawet po polsku nie umiesz pisać, więc do angola Ci brakuje sporo.

ulifont

2013-05-29, 11:17
twój stary

artiee

2013-09-30, 22:17
Niby dorosły a debil. No cóż, nie wszyscy mądrzeją z wiekiem.