18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimmy Carr - stand up o waleniu.

artiee • 2013-05-11, 11:40


Uwielbiam kolesia.

I jego najlepszy dowciap

[/quote]

Zapożyczony od kolegi The Zekori.

babycow

2013-05-11, 21:01
@artiee
Wez k***a na angielskiej stronie znajdz filmik po Polsku... ch*ja.. tyko Polacy to tacy 'uniwerslalni' nawet jak dojczlandy przyjada do nas nad morze, to my pierodlimy po ich jezyku.. tak zwazne 'szmacenie sie'

cts

2013-05-11, 21:04
babycow napisał/a:

@artiee
Wez k***a na angielskiej stronie znajdz filmik po Polsku... ch*ja.. tyko Polacy to tacy 'uniwerslalni' nawet jak dojczlandy przyjada do nas nad morze, to my pierodlimy po ich jezyku.. tak zwazne 'szmacenie sie'



Nie szmacenie, tylko udowadnianie swojej wyższości za sprawą znajomości zagranicznych języków.

A, prawie zapomniałem.

Wyjdź.

jarzembina

2013-05-11, 21:07
k***a, akurat koleś mówi czystą, zrozumiałą angielszczyzną, nie wiem, jak mając podstawy języka można nie załapać. No ale się postaram przetłumaczyć tak w skrócie dla głuchoniemych:
Pierwszy filmik o waleniu: jeden koleś wali konia 4 razy dziennie ma 20 lat i jest gejem (do tego tekst, że jako gejowi pewnie łatwiej znaleźć partnera - "niekoniecznie, bo nie zawsze to ty walisz w dupę"), drugi jest młodszy i wali 5 razy dziennie. Ludzie się z tego w ch*j cieszą, a Jimmy podsumowuje, że pewnie niejeden po 30. chciałby tyle móc.
Drugi jest krótszy, więc proszę uprzejmie tłumaczenie dosłowne:
"-Jak przekonać geja do seksu z kobietą?
-Nasrać jej w cipę."

Reklamacji nie przyjmuję, chcecie to mnie poprawiajcie, ale mam to w dupie.

Plecionkarz

2013-05-11, 21:09
znam angielski ale pie**olę się siłować z jakimś filmikiem żeby sobie tłumaczyć o co chodzi

T-Will

2013-05-11, 21:10
Plecionkarz napisał/a:

znam angielski ale pie**olę się siłować z jakimś filmikiem żeby sobie tłumaczyć o co chodzi


To znaczy, że go k***a nie znasz, skoro się musisz siłować.

DaWeed

2013-05-11, 21:11
@babycow
Wg. ciebie znajomość języków obcych to szmacenie się?
Głupszego usprawiedliwienia debilizmu jak dotąd nie słyszałem


mojo3

2013-05-11, 21:18
Ludzie narzekają, że nie przetłumaczone, to niech będzie macie dowc**asa:

-Jak przekonać geja do seksu z kobietą?
-Nasrać jej w cipe.

A i tak jego najlepszy dowcip stand-upowy to jak z wielkim wyczuciem opowiadał:

Ludzie często mają problem, żeby rozpoznać czy dziewczyna nie jest dla nich czasem za młoda. Otóż ja mam na to sposób.
Jeśli musisz jej mówić " leci leci samolocik...." żeby namówić na seks oralny, to prawdopodobnie jest za młoda ;x

Samudaripen

2013-05-11, 21:29
Gurgul99 napisał/a:

Uczcie się języków, bambusy!


www.sadistic.pl bambusie...
po za tym znam osoby, które w gimnazjum np. nie miały języka angielskiego, natomiast np moi rodzice w ogóle nie mieli j.angielskiego w szkole. Tak więc jest większe prawdopodobieństwo, że to właśnie więcej gimbusów(od których tak często wyzywacie) niż osób starszych umie język angielski co by nawet pasowało bo tylko debile i gimbusy będą się przechwalały tym jacy są "intelygentni" i potrafią mówić po angielsku. Więc się nie zesraj z tymi bambusami, gimbusami i "uczcie się języków", bo przeciętny człowiek, któremu rodzice nie dali na dodatkowy angielski słabo będzie potrafił zrozumieć ze słuchu to co ktoś mówi w jakimś filmiku(co prawda tutaj akurat w miarę słychać), bo w szkołach zajęcia ze słuchaniem na angielskim są raz na miesiąc czasami półtorej i kończy się to, na krótkim tekście. ;)

artiee

2013-05-11, 21:43
@up Ty zobacz a ja potrafię, bez dodatkowych lekcji. Wiedziałem że mi się kiedyś do czegoś przyda i nie lałem z góry tak jak reszta :)

zagiel1111

2013-05-11, 22:03
Nie rozumiecie to scrollujcie dalej, a nie hejtujecie jak poj***ni

ma...........19

2013-05-11, 22:04
Ja znam fajny dowcip
વપરાશકર્તાઓ ફ્યુઝ ઉડાડી sadola તરીકે?
જસ્ટ ઇંગલિશ માં ફિલ્મ દાખલ કરો અને ટિપ્પણીઓ જાણવા ઇંગલિશ વાંસ ઉમેરો


p.s.
jak nie rozumiecie to zapie**alajcie do szkoły uczyć się języków.

Nihilista

2013-05-11, 22:08
gówniaczek napisał/a:

@up
uuuu, wyczuwam warnik za "sp***alaj". :D


k***a, ktoś "z góry" naprawdę to wszystko czyta??

stalowyszczur

2013-05-11, 22:32
Doprawdy, spinka ze ktos cos wrzucil po angielsku to juz jakies chyba ciezkie kompleksy polaczone ze glupota. Za brak pl czcionek tez mnie mozesz shejtowac, mam to gleboko w dupie.

tfojastara

2013-05-11, 22:39
majk19 napisał/a:

Ja znam fajny dowcip
વપરાશકર્તાઓ ફ્યુઝ ઉડાડી sadola તરીકે?
જસ્ટ ઇંગલિશ માં ફિલ્મ દાખલ કરો અને ટિપ્પણીઓ જાણવા ઇંગલિશ વાંસ ઉમેરો


p.s.
jak nie rozumiecie to zapie**alajcie do szkoły uczyć się języków.



Dobra k***a, nie porównuj ciawarskiego do angielskiego, który jest językiem międzynarodowym i to, że jesteś zbyt leniwy / głupi aby się go nauczyć w dobie internetu, gdzie przy odrobinie chęci możesz się nauczyć chińskiego, jest tylko i wyłącznie twoim problemem.