18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimmy Carr o Polakach w UK

IjonTichy • 2013-02-11, 22:04
Film przedstawia fragment krótkiego skeczu brytyjskiego stand-up'wca na temat Polaków pracujących na terenie Wielkiej Brytanii.



Jak było, to ch*j z tym.

Te...........ed

2013-02-12, 00:46
@pika

Jeśli mają :) wykształcenie wyższe niż my :) to jasne, że są na wyższych stanowiskach :) Mój kumpel wyjechał :) do Wlk. Brytanii i jest speakerem w radiu :) Tak więc kolego :) weź mi tu nie pitol :)

artis1990

2013-02-12, 01:51
@pika, sam jesteś pedał. Od ponad 10 lat Jimmy Carr jest związany z laską o imieniu Caroline ( http://i3.mirror.co.uk/incoming/article750098.ece/ALTERNATES/s615b/Jimmy+Carr+and+girlfriend+Karoline+Copping++arriving+for+the+2011+GQ+Men+of+the+Year+Awards )

Po za tym nie wiem czy mieszkałeś w UK, czy słyszałeś żalenie się jakiegoś nieudacznika, ale nie jest tak jak mówisz. Od 7 lat mieszkam w UK mam mnóstwo znajomych Polaków i Anglików. Znam Polaków co pozakładali tu swoje działaności i obroty mają powyżej 100 tysięcy funtów rocznie. Znam Polaków, którzy w korporacjach zajmują wysokie stanowiska, więc nie gadaj głupot, bo Angole w przeciwieństwie do nas nie są tak ograniczeni.

Persil1

2013-02-12, 03:40
Nasi piloci ginęli broniąc ich kraju, a oni bez mrugnięcia okiem sprzedali nas sowietom.


Tak, rzeczywiście duma rozpiera, że dziś jesteśmy ich tanią siłą roboczą.

di...........os

2013-02-12, 03:47
Persil1 napisał/a:

Nasi piloci ginęli broniąc ich kraju, a oni bez mrugnięcia okiem sprzedali nas sowietom.


Tak, rzeczywiście duma rozpiera, że dziś jesteśmy ich tanią siłą roboczą.



Ty ich nie broniłeś, pajacu. Nie przyszywaj sobie cudzych zasług.

DanielMarley

2013-02-12, 04:11
Na początku chciałem napisać coś śmiesznego, ale po chwili zmieniłem zdanie. Napiszę, że Polacy to naprawdę pracowici ludzie jak się im tylko dla możliwość pracy i godziwe wynagrodzenie tylko w Polsce każdy o tym wie i dlatego r*chają nas w dupę na każdym kroku co prowadzi do masowych emigracji i wyrabiania w pracownikach awersji do pracodawców z kraju. Prawda jest taka, że trzeba coś w końcu zrobić z tym burdelem.


Me...........an

2013-02-12, 12:32
znowu hejt na tuska ? Boże zrob mi koleś przysługe wpełznij pod jakis kamien i zdechnij..

sebeks

2013-02-12, 13:18
a co ma Tusk do tego, że pól wieku Polska była komunistycznym krajem i wszystkie dobra wywożono na wschód? jakby Kaczyński dalej był prezydentem to może by sie polska już zesrała w gacie bo połowa unii miała dość jego potupywania a dziś jesteśmy największym jej beneficjentem i ten "straszny Tusk" wynegocjował WIĘCEJ niż rząd pisu a jest podobno TAAAAAAAAKI kryzys. opamiętajcie się bo zaczynacie być gorsi od tych zacietrzewionych moherów co ich rydzyk autokarami po polsce wozi
mam wrażenie, że młodzierzówka pisu ma obowiązek zakładania kont na takich portalach i trollowania

Q-BartNH

2013-02-12, 17:25
Biedne polaczki na zachodzie strasznie zapie**alają, a tu by się opie**alał, wiadomo co zachodnie to lepsze, co za zj***na mentalność polonusów, oni się tam zesrają za 2000 funtów na miesiąc co dla Angoli to jest stawka minimalna, wolę jednak mniejsze zarobki w PL, ale przynajmniej pracuję na swój kraj.

sebeks

2013-02-12, 17:32
Q-BartNH napisał/a:

Biedne polaczki na zachodzie strasznie zapie**alają, a tu by się opie**alał, wiadomo co zachodnie to lepsze, co za zj***na mentalność polonusów, oni się tam zesrają za 2000 funtów na miesiąc co dla Angoli to jest stawka minimalna, wolę jednak mniejsze zarobki w PL, ale przynajmniej pracuję na swój kraj.



tia, pewnie! hahaha! sprawdź gdzie są zarejestrowane największe polskie firmy i gdzie płacą podatki
w UK takie akcje nie przechodzą

ciekawe kiedy Twój wspaniały kraj pozwoli Ci sie usamodzielnić nie grożąc śmiercią głodową
wszyscy cwani pseudonacjonaliści żyją z mamusiami

God save the Queen!

gryguak

2013-02-12, 17:32
dionizodoros napisał/a:




Pieprzysz kolego. Znajomej studiującej w UK (dokładniej w Walii), płacą (dają stypendium) w ramach zachęty do pozostania u nich. Co więcej - zapewniają jej pracę po studiach (choć fakt - studiuje dosyć wzięty kierunek - genetykę).



Mam to samo w Niemczech. Dostaję stypę z której połowa mi zostaje. Przychodzą specjalne grupy by zachęcić nas do podjęcia pracy po studiach, funkcjonuje specjalne career center gdzie w większości bezpłatnie robią różne szkolenia i pomagają z wieloma aspektami szukania pracy na miejscu.
Studiuję (w zasadzie kończę i mam zapewnioną pracę) bardziej wzięty kierunek - inżynieria procesowa i biotechnologia w ochronie środowiska.
Więc nie płaczcie, że wybraliście ch*jowe studia i nie ma dla was pracy. Trzeba było wybrać technikum lub zawodówkę, mieć fach w ręku, a nie mgr dającego prestiżową funkcję kasjera w Mc Donalds czy KFC.

Borutałkię

2013-02-12, 18:05
Q-BartNH, stary, na zachodzie zapie**alają ci, którzy wyjechali zapie**alać. Zostali ci, którzy się opie**alają - logiczne, czy wyłożyć jaśniej? Chętnie popracuje na swój kraj, ale - jak to się stało, że jedyne co faktycznie oferuje mi pracodawca to robota na czarno z tymi właśnie ochlejmordami?

tucu

2013-02-17, 11:14
"Pracuję" w UK od pół roku. Cudzysłów dopisałem, bo jak pracowałem tak jak w Polsce, to się supervisor wystraszył... więc głównie się opie**alam, żeby nie zawyżać normy innym pracownikom... I boli mnie to w ch*j, że tutaj się da... W czym jesteśmy gorsi? Kraj w centrum europy, zamknąć granicę i niech płacą ciule 2x cło jak z chin do niemiec chcą coś przewieźć, bo i tak taniej... Według mnie to recepta na sukces, dopóki komuś się znowu rozbiorów nie zachce :D

kroplowa

2013-02-17, 12:47
@up, ja pracuję w Irlandii i też mam takie wrażenie, że pracujemy jak niewolnicy, którzy boją się dostać batem od pana.. To dlatego, że w Irlandii pracodawcom zależy na dobrych pracownikach, a w Polsce jest założenie, że jak nie Ty to ktoś inny.. Ja to mówię, żeby każdy młody człowiek wyjechał za granicę na rok-dwa, przekonał się jak to można pracować w normalnych warunkach i wrócić z niezłym kapitałem do domu.
A co do tego cła to coś czuję, że by woleli przez Ukrainę, Słowację i Czechy przewozić :)

tucu

2013-02-17, 14:08
@up nie wiem kto by wrócił do tych kołchozów :) a co do cła, chodziło mi o to żeby minimalnie droższe było niż benzyna, żeby ludzie płacili po prostu za czas.

confiable

2013-10-15, 18:50
longlong7 napisał/a:

kto chce pracować za 5 funtów w Anglii? Anglicy cisza... Polacy my! my! my!



ale porownaj sobie styl pracy tam a tu.

tam AŻ tak nie zapie**alasz jak tutaj, mowie jako pracownik kamieniarski