18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jimmy Carr - 3 dowcipy

ASAKKU • 2015-03-14, 17:17
Kobiety myślą, że facet nasika do zlewu wówczas, kiedy toaleta jest zajęta…
.
.
Gówno prawda.
Naszczamy do zlewu, jeśli jest bliżej...

***


Toalety w pociągach są ohydne. Napisałem do PKP zażalenie… Uściślając, to namalowałem im tekst: „TO JEST OHYDNE!!!”…
.
.
...na lustrze…
.
.
...gównem…

***


Rozmowa o historii seksualnej ma miejsce w trzecim/czwartym miesiącu związku. Wówczas kobieta mówi mężczyźnie:
- „Chcę poznać twoją historię seksualną.”
Facet wtedy myśli:
- „Wcale, że k***a nie chcesz…''
Ale kobieta nie pyta raz i będzie pytać, dopóki nie pozna odpowiedzi. Miałem ostatnio taką rozmowę. Byłem opanowany. Rozmawialiśmy o naszej historii seksualnej. Musiałem podać listę kobiet, z którymi spałem. Od dziewczyny, z którą straciłem dziewictwo, aż do niej…
.
.
- ...i chyba na tym powinienem poprzestać…
:krejzi:

Zenonaniema

2015-03-14, 17:59
trzeci to prawda. Święta prawda.

oc...........ki

2015-03-14, 18:12
Co do trzeciej historii...
...podobno jak mężczyzna podaję liczbę kobiet, kochanek to liczbę tę trzeba podzielić przez dwa, a jak kobieta podaje liczbę mężczyzn, kochanków to wówczas liczbę tę należy pomnożyć przez dwa :szydera:

ASAKKU

2015-03-14, 19:28
oczami30latki napisał/a:

Co do trzeciej historii...
...podobno jak mężczyzna podaję liczbę kobiet, kochanek to liczbę tę trzeba podzielić przez dwa, a jak kobieta podaje liczbę mężczyzn, kochanków to wówczas liczbę tę należy pomnożyć przez dwa :szydera:


Gówno prawda... A jeżeli wasze cyferki trzeba mnożyć, to i tak nas gówno to obchodzi..., bo wiesz co to ku*as i co z nim zrobić a to jest dla nas najważniejsze... ;)
Tylko cioty i debile jarają się dziewicami, a w rzeczywistości, to na ch*j komu żywy manekin??? :P

Sayagin666

2015-03-14, 20:37
Przepraszam ale czegos nie rozumiem :

Jimmy Carr ma chyba z 6 DVD na ktorych lacznie jest z milion kawalow. Prawie kazdy zajebisty - ale to nie powod by wrzucac tutaj kawaly uslyszane od Jimmiego... To rownie madre jak jakis inteligent, ktory dzien po wrzuceniu stand-upa Jimmiego wrzucal jego kawaly i jako zrodlo podawal wlasnie ten stan-up.

Lepiej juz chyba walic sucharami "wymyslonymi na kiblu" niz przepisywac po jakims komiku ?

ASAKKU

2015-03-14, 21:02
Sayagin666 napisał/a:

Przepraszam ale czegos nie rozumiem :

Jimmy Carr ma chyba z 6 DVD na ktorych lacznie jest z milion kawalow. Prawie kazdy zajebisty - ale to nie powod by wrzucac tutaj kawaly uslyszane od Jimmiego... To rownie madre jak jakis inteligent, ktory dzien po wrzuceniu stand-upa Jimmiego wrzucal jego kawaly i jako zrodlo podawal wlasnie ten stan-up.

Lepiej juz chyba walić sucharami "wymyslonymi na kiblu" niz przepisywac po jakims komiku ?


Że co proszę??? Zdajesz sobie sprawę z sensu swojego posta???
Ok. Nie wrzucajmy tu absolutnie nic, co gdzieś, na jakimś portalu zobaczyliśmy czy przeczytaliśmy, tylko k***a zj***ne historie i filmiki własnego autorstwa... Brilliant, k***a...

Głupi k***a jesteś czy po prostu tak zwyczajnie... upośledzony????

oc...........ki

2015-03-14, 21:26
ASAKKU napisał/a:


Gówno prawda... A jeżeli wasze cyferki trzeba mnożyć, to i tak nas gówno to obchodzi..., bo wiesz co to ku*as i co z nim zrobić a to jest dla nas najważniejsze... ;)
Tylko cioty i debile jarają się dziewicami, a w rzeczywistości, to na ch*j komu żywy manekin??? :P



W sumie każdy kto coś przeżył (zarówno kobiety jak i mężczyźni) ma takie podejście jak Twoje i zasada jest prosta - nie pytać - po co komu taka wiedza do szczęścia.

Sayagin666

2015-03-15, 14:21
ASAKKU napisał/a:


Że co proszę??? Zdajesz sobie sprawę z sensu swojego posta???
Ok. Nie wrzucajmy tu absolutnie nic, co gdzieś, na jakimś portalu zobaczyliśmy czy przeczytaliśmy, tylko k***a zj***ne historie i filmiki własnego autorstwa... Brilliant, k***a...

Głupi k***a jesteś czy po prostu tak zwyczajnie... upośledzony????




Nie no luz, zassaj torrentem wszystkie DVD Carra i wrzucaj wszystkie kawaly z nich na sadola, ale najlepiej oddzielnie - wtedy bedzie wiecej piwek

:idzwch*j:

ASAKKU

2015-03-15, 16:40
Sayagin666 napisał/a:




Nie no luz, zassaj torrentem wszystkie DVD Carra i wrzucaj wszystkie kawaly z nich na sadola, ale najlepiej oddzielnie - wtedy bedzie wiecej piwek

:idzwch*j:


Widocznie nie załapałeś mojej ironii... Spoko!!!
Żyj swoim życiem, ale proszę się k***a ze mną nim nie dziel...

BongMan

2015-03-15, 16:48
ASAKKU napisał/a:

Tylko cioty i debile jarają się dziewicami, a w rzeczywistości, to na ch*j komu żywy manekin??? :P


Święte słowa. Nie ma nic bardziej żałosnego niż kłoda w łóżku.
ASAKKU napisał/a:

A jeżeli wasze cyferki trzeba mnożyć, to i tak nas gówno to obchodzi


oczami30latki napisał/a:

po co komu taka wiedza do szczęścia.


Żeby ocenić jak bardzo możesz się zaangażować w znajomość z taką osobą. Jak ci facet powie, że pali dwie paczki szlugów i wypija co najmniej pół litra wódki dziennie, wciąga fetę, jak się zdenerwuje to lubi przyj***ć i rozpie**ala hajs w burdelu, to uznasz go za dobry materiał na partnera? Analogicznie, jak ci panna mówi, że miała facetów -nastu, -dziestu lub -dziesięciu, to nada się jedynie na mięso do r*chania, bo w związku nie zrezygnuje ze swoich przyzwyczajeń i dalej się będzie grzmocić na prawo i lewo. Taka wiedza jest potrzebna. Tak samo jak kupujesz auto, to chcesz wiedzieć ile ma przebiegu, czy bite, itd.

oc...........ki

2015-03-15, 17:39
BongMan, większość ludzi i tak udaje, aby zrobić na kimś wrażenie - wszystko wychodzi w tzw. praniu - bo w jednym się zgodzę: ludzie nie zmieniają się o 180 stopni. Dlatego zawsze jest jakieś ryzyko ;)

Ęmi

2015-03-16, 12:05
Specjaliści seksuologowie zalecają kobietom kłamać w tym zakresie i zaniżać, bo faceci po prostu boją się partnerek bardziej od nich doświadczonych seksualnie, plus boją się, że nie podołają.
Także baby: nie pytajcie, się nie interesujcie, i kłamcie, kłamcie :)

BongMan

2015-03-16, 12:28
Ęmi napisał/a:

bo faceci po prostu boją się partnerek bardziej od nich doświadczonych seksualnie, plus boją się, że nie podołają.


To chyba jakieś lamusy z małą kuśką, które kończą po trzech r*chach :D Ale nie wiem czy dobrze im ci seksuolodzy radzą. Nie dość że k***a z cipą jak wiadro i przebiegiem jak stary Jelcz, to jeszcze kłamczucha? Takie potem najbardziej wyzywają jacy faceci to ch*je, bo każdy po krótkim czasie się orientują z kim ma do czynienia i nikt takiej nie chce na więcej niż kilka razy. I takie potem spamują fejsbuka swoimi gorzkimi żalami typu:
Cytat:

Kiedyś byłam dobrą kobietą ale że poznałam kilku idiotów to stałam się złą kobietą ..


No i jest ogromna różnica między doświadczoną kobietą, a zwykłą dajką co rypie się z kim popadnie :D

oc...........ki

2015-03-16, 13:33
Ęmi, o nie - kłamstwo nie wchodzi w grę... podobno wszyscy kłamią, a cisza jest najbardziej wyrafinowaną formą kłamstwa, ale i tak uważam, że najgorsza prawda jest lepsza...
A przeszłość - trzeba postawić grubą krechę i żyć dalej.

W sumie nie wiem co gorsze czy dziewica/prawiczek w wieku np. 35 lat czy "doświadczony partner/partnerka" ;)
Chociaż i tym razem zgadzam się z BongManem:
Cytat:

jest ogromna różnica między doświadczoną kobietą, a zwykłą dajką co rypie się z kim popadnie


Tylko, że ja tę zasadę stosuję do obydwóch płci ;)

Qdlej

2015-03-16, 20:52
"Toalety w pociągach są ohydne. Napisałem do PKP zażalenie… " Trzeba Jimmiego uświadomić, że nie wszystkie pociągi to PKP.