18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jimmy Carr - 3 dowcipy

ASAKKU • 2015-03-14, 17:17
Kobiety myślą, że facet nasika do zlewu wówczas, kiedy toaleta jest zajęta…
.
.
Gówno prawda.
Naszczamy do zlewu, jeśli jest bliżej...

***


Toalety w pociągach są ohydne. Napisałem do PKP zażalenie… Uściślając, to namalowałem im tekst: „TO JEST OHYDNE!!!”…
.
.
...na lustrze…
.
.
...gównem…

***


Rozmowa o historii seksualnej ma miejsce w trzecim/czwartym miesiącu związku. Wówczas kobieta mówi mężczyźnie:
- „Chcę poznać twoją historię seksualną.”
Facet wtedy myśli:
- „Wcale, że k***a nie chcesz…''
Ale kobieta nie pyta raz i będzie pytać, dopóki nie pozna odpowiedzi. Miałem ostatnio taką rozmowę. Byłem opanowany. Rozmawialiśmy o naszej historii seksualnej. Musiałem podać listę kobiet, z którymi spałem. Od dziewczyny, z którą straciłem dziewictwo, aż do niej…
.
.
- ...i chyba na tym powinienem poprzestać…
:krejzi:

Ęmi

2015-03-17, 19:53
oczami30latki- chodzi raczej o ukrywanie prawdy, niż jawne kłamstwo.
Pewnie chodzi o to, że liczba partnerów/ek przekraczająca 20 już stygmatyzuje kobietę jako puszczalską k***ę.

Jestem zdania, że o ile nie należy kłamać i lawirować, to zdecydowanie należy pominąć seksualną przeszłość w opowieściach, bo to nikomu, a zwłaszcza mężczyznom, na dobre nie wyjdzie.
Kastracja psychiczna i lęki o niepodołanie to na prawdę realne problemy. Tak jak mówienie o wielkości członka poprzednich partnerów, ich technice.

Chłopcy to takie delikatne kwiatuszki, których całe życie się kręci wokół penisa, nie można z niego żartować, kpić i porównywać do innych, bo im serduszka popękają

djdaniel

2015-03-18, 21:47
dobra dobra przyznaj że tym ostatnim kawałem musiałeś się dowartościować