18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus ma coś przeciwko...

Halman • 2019-10-22, 06:46

...waleniu w gary :krejzi:

AdamBrown

2019-10-22, 23:40
To nie katolicy, prawdziwi katolicy ogłosili by cód, i przebudowali kościół na katedrę, a domek perkusisty na grotę, a z tyłu zbudowali dom dla pielgrzymów, obsługiwany przez Dominikanów, i centrum z pamiątkowymi obrazkami perkusji i krzyża. :D

SQRW3L_ponury

2019-10-23, 00:36
edmund napisał/a:

aleś dowalił katolom, no szacun
trzymaj poziom ziom



na życzenie moge być bardziej merytoryczny
tyle tylko że z talibem który jedyne co umie to bluzgać (i to też ch*jowo wyjątkowo) se raczej nie pogadam

doktores

2019-10-24, 15:45
poligon6 napisał/a:

Nie unoś sie kulfonie umysłowy, pewnie tez uzywasz jakiejś protezy umysłowej. Brak wiary nie czyni cię oswieconym czy bardziej rozwinietym, po prostu wierdalasz inne boble, np z dupy Zanberga.



Co wiejski podpalaczu psów, taki z ciebie wielki katolik dręczący zwierzęta? Teraz pan religijny się znalazł. j***ny wiejski lachociąg.

poligon6

2019-10-24, 18:12
doktores napisał/a:

Co wiejski podpalaczu psów, taki z ciebie wielki katolik dręczący zwierzęta? Teraz pan religijny się znalazł. j***ny wiejski lachociąg.



Gdzie ty umysłowo uposledzony płodzie wyczytaleś, że podpalałem psy. To jak powiedzieć ,że jak widziałem twoja mać oddającą się w bramie, to ją r*chałem. Nic z tych rzeczy, akurat nie miałem drobnych.

doktores

2019-10-25, 13:13
poligon6 napisał/a:

Gdzie ty umysłowo uposledzony płodzie wyczytaleś, że podpalałem psy. To jak powiedzieć ,że jak widziałem twoja mać oddającą się w bramie, to ją r*chałem. Nic z tych rzeczy, akurat nie miałem drobnych.



Nie pie**ol poligon, taki wiejski frajer jak ty wali w dupę wikarego i obciąga proboszczowi. Przecież kobiety ci się nie podobają, a wszystkie 4 z twojej wiochy puszczają pawia jak tylko poczują, że przechodzisz obok, ale nie przejmuj się, każdy tak reaguje na zapach gówna. Moja mać (cokolwiek to miałoby zanczyć) za żadną kasę nie puściłaby na ciebie nawet pawia, ale jak ładnie ją poproszę, to może nasra ci na twarz frajerze.

poligon6

2019-10-25, 13:20
doktores napisał/a:

Nie pie**ol poligon, taki wiejski frajer jak ty wali w dupę wikarego i obciąga proboszczowi. Przecież kobiety ci się nie podobają, a wszystkie 4 z twojej wiochy puszczają pawia jak tylko poczują, że przechodzisz obok, ale nie przejmuj się, każdy tak reaguje na zapach gówna. Moja mać (cokolwiek to miałoby zanczyć) za żadną kasę nie puściłaby na ciebie nawet pawia, ale jak ładnie ją poproszę, to może nasra ci na twarz frajerze.



Nie interesuja mnie twoje rodzinne historie widac miałes trudne dzieciństwo. Wspólczuje.

doktores

2019-10-25, 13:38
poligon6 napisał/a:

Nie interesuja mnie twoje rodzinne historie widac miałes trudne dzieciństwo. Wspólczuje.



Ale to twoja historia, poligon, skrzywdzony przez proboszcza dręczysz psy, cały sadol wie jakim jesteś homo-zoofilo-wiejskim zwyrolem

poligon6

2019-10-25, 13:57
doktores napisał/a:

Ale to twoja historia, poligon, skrzywdzony przez proboszcza dręczysz psy, cały sadol wie jakim jesteś homo-zoofilo-wiejskim zwyrolem



Oszczędź mi historii swojego dzieciństwa, nie obchodzi mnie to.

doktores

2019-10-25, 14:35
poligon6 napisał/a:

Oszczędź mi historii swojego dzieciństwa, nie obchodzi mnie to.



Musisz to przepracować, poligon, a nie odrzucać te wspomnienia od siebie. Pogodzisz się z własnym "ja", przestaniesz fantazjować o dręczeniu psów, podpalaniu, znajdziesz spokój ducha. Ale na początek musisz przestać obciągać wszystkim na plebani. Twój proboszcz pisze na fejsie, że na ministranta już za stary jesteś, ale połykasz z jajami, to cię trzymają, bo byś wszystkie czworonogi z żalu we wsi spalił.
:mrgreen:

poligon6

2019-10-25, 17:32
doktores napisał/a:

Musisz to przepracować, poligon, a nie odrzucać te wspomnienia od siebie. Pogodzisz się z własnym "ja", przestaniesz fantazjować o dręczeniu psów, podpalaniu, znajdziesz spokój ducha. Ale na początek musisz przestać obciągać wszystkim na plebani. Twój proboszcz pisze na fejsie, że na ministranta już za stary jesteś, ale połykasz z jajami, to cię trzymają, bo byś wszystkie czworonogi z żalu we wsi spalił.



Nie musisz mi się spowiadać, iź do proboszcza... a nie zapomniałem lepiej nie.