18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus ma coś przeciwko...

Halman • 2019-10-22, 06:46

...waleniu w gary :krejzi:

SupremeLeader

2019-10-22, 13:52
poligon6 napisał/a:

Zaraz się zacznie wysyp gimbo-ateistów.Strasznie upierdliwe typy podobne do świadków Jehowy.
-Ale wiesz że boga nie ma
-Kośció jest zły
-Papaj gwałcił dzieci
Po tym mozemy poznać gimbo ateiste. I tym że dzieli sie swoimi przemysleniami w internecie . W rzeczywistości ma ochrzczone dzieci, brał ślub koscielny , w ramach protestu co najwyzej nie posyła dziecka na religie.





longfly

2019-10-22, 14:31
poligon6 napisał/a:

Zaraz się zacznie wysyp gimbo-ateistów.Strasznie upierdliwe typy podobne do świadków Jehowy.
-Ale wiesz że boga nie ma
-Kośció jest zły
-Papaj gwałcił dzieci
Po tym mozemy poznać gimbo ateiste. I tym że dzieli sie swoimi przemysleniami w internecie . W rzeczywistości ma ochrzczone dzieci, brał ślub koscielny , w ramach protestu co najwyzej nie posyła dziecka na religie.



wystarcza tacy goscie jak ty innych pajacu nie trzeba , a kazda religia to proteza mózgu dla tych glupszych

poligon6

2019-10-22, 14:34
longfly napisał/a:

wystarcza tacy goscie jak ty innych pajacu nie trzeba , a kazda religia to proteza mózgu dla tych glupszych



Nie unoś sie kulfonie umysłowy, pewnie tez uzywasz jakiejś protezy umysłowej. Brak wiary nie czyni cię oswieconym czy bardziej rozwinietym, po prostu wierdalasz inne boble, np z dupy Zanberga.

SQRW3L_ponury

2019-10-22, 15:21
@up
jak widać powyżej prawdziwy sympatyk (czyt. miłośnik) pedofilów w czarnych kieckach nigdy nie ustanie w boju o dobre imie zwyroli...

Hrabia Drapula

2019-10-22, 16:54
k***a w klatce jak blues brothers naprawdę ch*jowo musiał grać

sa...........os

2019-10-22, 17:31
Hrabia Drapula napisał/a:

k***a w klatce jak blues brothers naprawdę ch*jowo musiał grać



Klatka uchroniła go przed kamieniami i butelkami z wodą święconą rzucanymi ze strony publiczności. Ale gniew Pana Jezusa, podobnie jak jego miłosierdzie nie zna granic, więc wziął sprawy w swoje przybite do deski ręce.

maderfakermen

2019-10-22, 18:20
Ta klatka to izolatka. Pałker jest zadeklarowanym pedałem. A parawan chroni ludzi przed kontaktem z HIVem i kiłą...

edmund

2019-10-22, 20:00
SQRW3L_ponury napisał/a:

@up
jak widać powyżej prawdziwy sympatyk (czyt. miłośnik) pedofilów w czarnych kieckach nigdy nie ustanie w boju o dobre imie zwyroli...



aleś dowalił katolom, no szacun
trzymaj poziom ziom

sanctusdiavolos napisał/a:

Klatka uchroniła go przed kamieniami i butelkami z wodą święconą rzucanymi ze strony publiczności. Ale gniew Pana Jezusa, podobnie jak jego miłosierdzie nie zna granic, więc wziął sprawy w swoje przybite do deski ręce.



dużo ćpasz, bo moim zdaniem powinieneś sobie odpuścić te ,,wizje,, na jakiś czas

zeozwatyelektryk napisał/a:

Ta klatka to izolatka. Pałker jest zadeklarowanym pedałem. A parawan chroni ludzi przed kontaktem z HIVem i kiłą...



mam pytanie, naprawdę piszesz z Polski,
czy h*ja zgrywasz

brylant1412

2019-10-22, 20:01
kto kolwiek bierze miecz zginie od miecza-a ktokolwiek nie bierze miecza lub z rąk go wypuszcza zginie na krzyżu

edmund

2019-10-22, 20:48
brylant1412 napisał/a:

kto kolwiek bierze miecz zginie od miecza-a ktokolwiek nie bierze miecza lub z rąk go wypuszcza zginie na krzyżu



Następny ,
podnieca cię temat, bo wtedy tylko masz wzwód
czy też kasa którą bierzesz za wpis, impotencie

KKuubbaa

2019-10-22, 21:14
Gamonn1 napisał/a:

Dobrze napisałeś.
Od siebie dodam, że jak nie zgodziłem się na chrzest mojego dziecka, moja dostała piany w pysku, chociaż z niej taka katoliczka jak z k***y cnotka.
No i ch*j... teraz płace alimenty.



Mogliście zagrać w papier kamień nożyce czy dać go na chrzest czy nie :-D

Wiewór

2019-10-22, 21:40
Co robią groupies z ekipą po takim koncercie?
Odmawiaja razem różaniec?

TB303

2019-10-22, 21:47
@edmund

bodzio667

2019-10-22, 22:39
Behind the crooked cross!

edmund

2019-10-22, 23:34
TB303 napisał/a:

@edmund



jeśli już się produkujesz, aby odpowiedzieć mi w języku obcym, to proszę,
k***a,,,,,,,,,,,, wybierz ruski,
będzie łatwiejszy dla mnie w zrozumieniu,
,,paszoł w p*zdu,, charoszaja sobaka,, job twoja mać,,
reszta zwrotów i słów jest pokrewna, więc spoko............