18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeździli wózkiem do palet po Realu

Pr...........83 • 2012-10-15, 18:43
Zobaczcie, jak potraktowano nastolatków, którzy dla zabawy jeździli wózkiem do przewozu palet po supermarkecie Real w łódzkiej Manufakturze.

Chłopcy postanowili użyć wózka jak hulajnogi - wsiedli na niego i zrobili sobie przejażdżkę między sklepowymi regałami. Nie spodobało się to ochroniarzom, którzy zareagowali dość agresywnie. Chłopcy nagrali zdarzenie telefonem i wrzucili do sieci.

Źródło: http://expressilustrowany.pl/

I dobrze tak gówniarzom :mrgreen:


Sa...........is

2012-10-17, 10:03
Na sadolu jest coraz wiedzej ludzi myslacych jak stare baby ;s Nie biegaj bo sobie nozke zlamiesz etc. Gimba sobie zabawke znalazla - i dobrze! Opierdnicz dostac powinni, ale bez przesady, ze debile, j***ne sk***ysyny etc. Jak wy w wieku gimbazy siedzieliscie tylko na kwejku i komentowaliscie zdjecia, a podstawowke spedziliscie napie**alajac w paincie non-stop - to bardzo mi przykro, ludzie roznie "marnuja swoj czas"


A co do filmiku - az tak strasznie to ich nie potraktowali...

jpdl

2012-10-17, 11:18
No żeby czasem kogoś tym nie zabili. Rozumiem jeszcze jakby elektryka wzięli, ale jeżdżenie zwykłym paleciakiem jest przecież niesamowicie niebezpieczne...
pie**olicie, że młodzi teraz tyko przed kompem siedzą cały czas, a jak już wyjdą to nic im nie wolno robić bo zaraz jest masowy pojazd na nich jakie to z nich bachory straszne.

GrimBaz

2012-10-17, 11:47
Ten starszy ma głos jak z podrywacze.pl, fabuła podobna

Pfciuki

2012-10-17, 20:07
sorra18 napisał/a:

Ale wy ludzie pie**olicie co wy k***a mlodzi nigdy niebyliscie, widac ze normalne smyki. Uwazali na ludzi wiec ja niewiem o ch*j chodzi.



Słusznie każdy był młody i się wygłupiał, ale bez przesady. Jeszcze po tym wszystkim okazało się, że "by mu wypie**olił"... chciałbym to zobaczyć.
Może dajmy chłopakom AK jak małym murzyńskim rebeliantom i niech napie**alają dla zabawy.

Resterwers

2012-10-17, 22:18
Hahaha, ciekawe dlaczego Ci gówniarze nie powiedzieli tego przy ochroniarzu :P Powinien dać im po ryju żeby sami sp***olili to nie musiałby się fatygować i eskortować ich do wyjścia...