18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeździli wózkiem do palet po Realu

Pr...........83 • 2012-10-15, 18:43
Zobaczcie, jak potraktowano nastolatków, którzy dla zabawy jeździli wózkiem do przewozu palet po supermarkecie Real w łódzkiej Manufakturze.

Chłopcy postanowili użyć wózka jak hulajnogi - wsiedli na niego i zrobili sobie przejażdżkę między sklepowymi regałami. Nie spodobało się to ochroniarzom, którzy zareagowali dość agresywnie. Chłopcy nagrali zdarzenie telefonem i wrzucili do sieci.

Źródło: http://expressilustrowany.pl/

I dobrze tak gówniarzom :mrgreen:


Feragas

2012-10-16, 18:19
Gdyby byli chamskimi sk***ielami to mogli by ich podać do sądu a użycie "widłaka" bez stosownego zezwolenia :D

pawel997402

2012-10-16, 18:22
1:57 pierwszy gimbus: myślałem że mu wypie**ole,drugi : myślałem że go zabije,hahahaha o k***a

nevmano

2012-10-16, 18:24
k***a poszedłby do roboty jeden z drugim to by nabrał szacunku do paleciaka

batiolo

2012-10-16, 18:24
Brawo dla ochrony za szybka reakcje, są jeszcze miejsca, gdzie gównarzeria nie jest nietykalna i bezstresowo wychowywana.
Wyobraźcie sobie sytuacje, że zza winkla wybiega jakis mały brzdąć dwu, może trzyletni, a oni sie w niego tym ładują. Gimbusy by miały wpis w jakimś strasznym dzienniczku szkolnym odnośnie zachowania, ochrona by wyleciała z roboty, a rodzice by mieli dziecko kaleke, bo dwóch neidorozwojów (ja pie**ole, jaki sposób komunikacji, jedyne sensowne zdanie potrafili złożyć ze słowem "wypie**ole") nie potrafi sobie sensownie czasu zorganizować. Szef tych ochroniarzy powinien ten filmik wrzucić wszystkim pracownikom na pocztę z dopiskiem "filmik instruktarzowy".

majkel_admwz

2012-10-16, 18:29
to jest kwiat polskiej młodzieży?
świat się kończy!

toranaga7

2012-10-16, 18:38
Widzę że jest tu paru oszołomów co jadą na ochronę,chyba sami chodzą do Reala nawpie**alać się degustacji jak galerianki,gdyby nie ona to by bachornia z gimnazjum cały sklep rozpie**oliła,wiem coś o tym bo sam zapie**alam w Realu,druga sprawa to ktoś dał dupy że nie upilnował paleciaka...

Mr Dan

2012-10-16, 18:39
Ten ich komentarz w 1:57... normalnie, dawno się tak nie uśmiałem. Jakby tylko się zamachnął, to ochroniarz tak by mu wpie**olił, że przez miesiąc srałby "na Małysza"

cult

2012-10-16, 18:39
kudlaty1125 napisał/a:

Jak tym gnojkom przyjdzie zapie**alać z takim wózkiem w jakiejś biedronce to im nie będzie już do śmiechu.
1:57 "myślałem że mu wypie**ole" j***ne gimbusy, powinny jeszcze pałą dostać.



Ja co prawda nie robiłem w biedronce, ale na produkcji, gdzie też zapie**ol niesamowity. Mimo wszystko fun z jazdy na paleciaku był przedni :szczerbaty:

wrocek

2012-10-16, 18:44
Ochrona zareagowała słusznie, bo jak by taki gimbus przejechał komuś po nogach to nie było by tłumaczenia, że paleciak sobie stał. Nie powinno go tam być, a za takie coś odpowiedział by potem kierownik działu/sklepu.
1:57" myślałem, że mu wypie**ole" ...taaaa na pewno :) kupa w majtach jak nic jeden i drugi. Czereśniaki :)

MUodyy

2012-10-16, 18:45
a mógł zabić. By było spokojniej o 2 debili.

dziaraxx1

2012-10-16, 18:55
Hmm a panowie ochroniaże sadola może oglądaja , i zapamiętaja tych dwuch gówniarzy co im wyjebac chciało :)

A panowie ochroniarze może sadolika oglądają , i pamiętają chłopców co im wyjebac chcieli . :)

DBstep

2012-10-16, 18:56
O tam, pie**olicie. Pewnie każdy z Was chciałby się tak przejechać na paleciaku :amused:

Grimus23

2012-10-16, 18:57
"Ja myślałem, że mu wpie**ole" To jakieś wolne żarty ? Dwaj debile po prostu, a jeżeli to jest agresywne zachowanie ochroniarzy, to niestety ale jestem mordercą.

dostępny_nick

2012-10-16, 19:01
Czy tu naprawdę jest tylu hipokrytów?
Bodaj wczoraj, był filmik jak gość zapie**alał na paleciaku i ze 30 komentarzy: "ohhh jak fajnie jest popie**alać takim paleciakiem" żadnego zająkniecia, że może się coś stać.
Dzisiaj filmik z jakimiś gówniarzami: boże kto by pomyślał, żeby tak jeździć paleciakiem.
No ja pie**ole, ogarnijcie c*pki.

maniiiek

2012-10-16, 19:14
@willoo pewnie tak. W końcu kolejny gówniarz na paleciaku i tyle.