18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sruba

2020-03-02, 16:57
W momencie w którym powiedziała, że nie dostała leków na niezdiagnozowaną chorobę coś we mnie pękło i nie mogłem tego słuchać dalej.

radek225

2020-03-02, 16:57
Ale bym ją wypie**olił. Najpierw wylizałbym jej cipsko. Lizałbym grocha, do momentu, jakby się nie zrobiła mokra, potem wary sromowe po wierzchu. Jakbym widział, że jest już blisko, wsadziłbym jej ch*ja do gęby. Pchałbym po same jaja i jej migdałki. Potem wsadziłbym jej ch*ja w p*zdę i wypie**oliłbym tak, że aż by się posikała z rozkoszy. Jakby doszła, a ja poczułbym spazmy na swoim ch*ju, wyjąłbym i wsadziłbym go w jej ciasną dupę. Jakbym czuł, że się już zbliżam, wyjąłbym ku*asa, i zlałbym się na dupę, tak, by pociekło też na p*zdę. Ewentualnie sfiniszowałbym jej na twarzy.

sexymis

2020-03-02, 17:04
Az nie moge tego sluchac takie pie**olenie, kto wie jaka jest naprawde umieralnosc to zyje w realnym swiecie bez tepych p*zd kolo siebie.

Je...........ik

2020-03-02, 17:32
radek225 napisał/a:

Ale bym ją wypie**olił. Najpierw wylizałbym jej cipsko. Lizałbym grocha, do momentu, jakby się nie zrobiła mokra, potem wary sromowe po wierzchu. Jakbym widział, że jest już blisko, wsadziłbym jej ch*ja do gęby. Pchałbym po same jaja i jej migdałki. Potem wsadziłbym jej ch*ja w p*zdę i wypie**oliłbym tak, że aż by się posikała z rozkoszy. Jakby doszła, a ja poczułbym spazmy na swoim ch*ju, wyjąłbym i wsadziłbym go w jej ciasną dupę. Jakbym czuł, że się już zbliżam, wyjąłbym ku*asa, i zlałbym się na dupę, tak, by pociekło też na p*zdę. Ewentualnie sfiniszowałbym jej na twarzy.



To mi sie podoba ja bym jednak wolal zakończyć z polykiem.

Mom and Death

2020-03-02, 17:40

wojtasbbi

2020-03-02, 17:40
Jerzy_Owsik napisał/a:

To mi sie podoba ja bym jednak wolal zakończyć z polykiem.



Lubisz brać do buzi?

ProVVe

2020-03-02, 17:43
Już k***a widz te kolejki idiotów po mydełka i maseczki... Jak sie k***a zabija jeden prostak z drugim niczym o karpia w lidlu...

A pie**olenie, że my nie jestesmy gotowi... k***a zrozumcie, że nikt nigdy nie jest gotowy jak pół j***nych ameb w państwie zacznie oblegać szpitale... Idz do ośrodka zdrowia na wsi... Na swoim przykładzie pamiętam za dzieciaka sale z łóżkami... teraz zostały zastąpione gabinetami znachorów (a i tak było tych łóżek tam nie wiem 4-5 pokoi razem z 30 łóżek) bo hospitalizacja tylko w większych obiektach... Czyli na kilka tysiecy mieszkancow 30 łóżek obecnie 0... Nie ma znaczenia jaki kraj... Nie ma tylu miejsc ile jest mieszkańców... Debile sieją panikę i życzę im najzwyczajniej ciężkich chorób zakaźnych z prawdziwego zdarzenia, a nie tego kataru od corona-grypy... Nienawidzę idiotów i panikarskiego odpadu... Straszą idioci innych i robi się owczy pęd... Przysięgam to pokazuję kto ma głowę na karku, a kto jest podatny na każde pierdnięcie i robi za marionetkę.
Przeraża mnie fakt, że połowa globu ma iq 100 i poniżej... Inteligentni ludzie muszą się szarpać z tym całym odpadem genetycznym...

PS Jak wiele razy powtarzam pis po sld etc to te same ryje przy korycie... Mnie zastanawia jedno Poznań i Warszawa można powiedziec stolice "po" i wszystkie mydła maski wykupione. Białystok chyba "pis" i pełno towaru na pułkach nieruszone hahah


"Mom and death" dałbym więcej piw jakbym mógł... To samo "Krisowi1981"... Jest tu dość sporo zdrowo myślących osób

dżonyłojlker

2020-03-02, 17:44
Jerzy_Owsik napisał/a:

To mi sie podoba ja bym jednak wolal zakończyć z polykiem.



O takich sprawach to już piszcie do siebie na PW

MenSa

2020-03-02, 17:50
sruba napisał/a:

W momencie w którym powiedziała, że nie dostała leków na niezdiagnozowaną chorobę coś we mnie pękło i nie mogłem tego słuchać dalej.



Głupia c**a nie wie, że to się leczy tak jak grypę chociażby. Objawowo. Jak by miała wynik pozytywny to i tak inaczej leczyć jej nie będą. Na tym polega bezsens jej pie**olenia. :kawa:

WujekMajkel

2020-03-02, 18:01
Przecież to widać od razu, że to jakiś podstawiony k***iszon z PełO. Drodzy państwo, ch*je muje, sądy to inna sprawa, nie jestem związana z żadną partią polityczną. Za kudły i do gazu k***iszona.

nectovelius

2020-03-02, 18:26
Nie tylko Ona siedzi w izolatce...



jasiek.kulaga

2020-03-02, 18:40
a h*j jej w dupe i tyle w temacie

krasnal_hałabała

2020-03-02, 19:23
radek225 napisał/a:

Ale bym ją wypie**olił. Najpierw wylizałbym jej cipsko. Lizałbym grocha, do momentu, jakby się nie zrobiła mokra, potem wary sromowe po wierzchu. Jakbym widział, że jest już blisko, wsadziłbym jej ch*ja do gęby. Pchałbym po same jaja i jej migdałki. Potem wsadziłbym jej ch*ja w p*zdę i wypie**oliłbym tak, że aż by się posikała z rozkoszy. Jakby doszła, a ja poczułbym spazmy na swoim ch*ju, wyjąłbym i wsadziłbym go w jej ciasną dupę. Jakbym czuł, że się już zbliżam, wyjąłbym ku*asa, i zlałbym się na dupę, tak, by pociekło też na p*zdę. Ewentualnie sfiniszowałbym jej na twarzy.



Oho, stulejarska gimbaza ma jeszcze ferie?

mygyry

2020-03-02, 19:26
PiS PO SLD AWS, wszystko jeden ch*j to tylko pokazuje jacy durnie zarządzają szpitalem i jaki personel mamy w szpitalach, nic więcej, fajnie zawsze powiedzieć, że rząd winny i ch*j a w praktyce po szpitalach mamy bandę patałachów będą trzymać mordę w kubeł byle by się na posadzie utrzymać

tarcer123

2020-03-02, 20:36
wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.




Odezwał sie miłośnik kota kaczora. Albo jestes z nami albo przeciwko w mysl polityki pis? Nke jebles sie w leb ostatnio?