18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2020-03-02, 15:02
dignogato napisał/a:

Zmiłuj się, usuń.



niby czemu? Żebyśmy żyli w świecie w którym karmi się nas bzdurami i dziękowali za 500+? Jesteśmy ch*ja gotowi na epidemię, liczyć można jedynie że to samo z siebie zwolni jak się cieplej zrobi...

MenSa

2020-03-02, 15:02
Ta pacjentka pracowała 2 lata w Chinach. Przypadek? Nie sądzę... 8-)

wu...........py

2020-03-02, 15:06
nowynick napisał/a:

niby czemu? Żebyśmy żyli w świecie w którym karmi się nas bzdurami i dziękowali za 500+? Jesteśmy ch*ja gotowi na epidemię, liczyć można jedynie że to samo z siebie zwolni jak się cieplej zrobi...



tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.

marynarz88

2020-03-02, 15:08
To się nawet na kwejka srejka nie nadaje

dżonyłojlker

2020-03-02, 15:14
nowynick napisał/a:

niby czemu? Żebyśmy żyli w świecie w którym karmi się nas bzdurami i dziękowali za 500+? Jesteśmy ch*ja gotowi na epidemię, liczyć można jedynie że to samo z siebie zwolni jak się cieplej zrobi...



Niby temu, że wstawiając takie materiały przyczyniasz się do rozprzestrzeniania strachu wśród ciemnoty (której tu nie brakuje). Poza tym, temat jest do dupy, ale nie mi to oceniać, bo sam nic nie wrzuciłem, więc nie mam prawa głosu.

freaky

2020-03-02, 15:22
nowynick, a nie masz jakiegoś wrażenia po manierze i sposobie mówienia, że to jakaś postawiona k***a pokroju Jachiry? Nawet jej koszulka to jakiś baner reklamowy.

nowynick

2020-03-02, 15:30
freaky napisał/a:

nowynick, a nie masz jakiegoś wrażenia po manierze i sposobie mówienia, że to jakaś postawiona k***a pokroju Jachiry? Nawet jej koszulka to jakiś baner reklamowy.



hah :D DKMS "pokonajmy nowotwory krwi". Jest w szpitalu od wtorku, jest sobota. Bankowo nie brała nieprzytomna ubrań na przebranie, a przecież nikt jej nie wypuści na miasto. Przypominam jest w szpitalu, a to takie miejsce gdzie często trafiają i zalegają koszulki takich fundacji. Jakiś lekarz czy pielęgniarka się zlitowali i dali jej czysty ciuch do przebrania, a Ty z tego baner reklamowy zrobiłeś ;)

a co do sposobu mówienia, od 4 dni żyje w świecie absurdu i abstrakcji - chyba ma prawo być zażenowana i zmanierowana?

PS Jachirze kij w oko ;)

kr...........81

2020-03-02, 15:35
W Polsce to mamy korona debilizm i korona katolicyzm i pedofilizm panikarzy powinno się dla przykładu rozstrzelać publicznie

Miles87

2020-03-02, 15:56
"wujekslepy " widzę że bardzo poważna choroba nazwana macierewiczówką rozwinęła się w twojej główce. Koronawirus przy tym to jest żart.

koliberk

2020-03-02, 15:56
Skoro już po 3 dniach dobrze się czuje, to wypuścić i niech przestanie pitolic...

nowynick

2020-03-02, 16:04
dignogato napisał/a:

Niby temu, że wstawiając takie materiały przyczyniasz się do rozprzestrzeniania strachu wśród ciemnoty (której tu nie brakuje). Poza tym, temat jest do dupy, ale nie mi to oceniać, bo sam nic nie wrzuciłem, więc nie mam prawa głosu.



skoro mamy jedno, k***a powtarzam jedno laboratorium do badania próbek (w dodatku czynne do 15ej) na 36 mln ludzi, medycy dostają do ochrony jakieś stare rękawice budowlane rozsypujące się w rękach, szpitale zakaźne nie chcą przyjmować ze strachu pacjentów to może i to nie jest powód do paniki przed wirusem, ale niech skończą pie**olić że jesteśmy na cokolwiek gotowi.

PS Jak nawet nie umrzemy od tego wirusa (szanse raczej mamy małe na zachorowanie) to przyjdzie jakaś powódź czy huragan, który znów obnaży jak Polska jest przygotowana na cokolwiek. Znów będzie prowizorka i obietnice rządu, że pomoże (znaczy my wszyscy przymusowo pomożemy, bo rząd jedynie łapę wyciągnie). I nie wmawiajcie mi niechęci tylko dla obecnej władzy. Poprzednia, jeszcze wcześniejsza, no i poprzednia, no i ta wcześniej też. Wszystko jeden ch*j. Świnie u koryta.

KM...........ak

2020-03-02, 16:20
freaky napisał/a:

nowynick, a nie masz jakiegoś wrażenia po manierze i sposobie mówienia, że to jakaś postawiona k***a pokroju Jachiry? Nawet jej koszulka to jakiś baner reklamowy.



Dokładnie. Jak już zaczęła o sądach pie**olić to już byłem pewien, że jest coś nie halo. j***ć PIS, ale druga opcja też ch*jowa.

Wiewór

2020-03-02, 16:29
wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.



No tak. Zapomnieliśmy ze każdy głos krytyki rządu PiS to spisek za którym stoi po...
Nie jebles się jakos ostatnio w pusty łeb?

dignogato napisał/a:

Niby temu, że wstawiając takie materiały przyczyniasz się do rozprzestrzeniania strachu wśród ciemnoty (której tu nie brakuje). Poza tym, temat jest do dupy, ale nie mi to oceniać, bo sam nic nie wrzuciłem, więc nie mam prawa głosu.



Lepiej żyć w niewiedzy? Przecież ona mówi tylko to z czego zdaje sobie sprawę każdy myślący Polak. Ten kraj jest fikcja i na nic nie jest gotowy.
Ani na koronę ani na grypę. Na nic k***a. Przecież w tym pseudo kraju ludzie że złamana noga siedzą 48h w kolejce na sor bo nawet z tym sobie nie radzą.

To że laska jest histeryczna oszołomka? No jest. Nie znaczy to jednak ze kłamie.