18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

voidinfinity

2017-06-14, 12:32
@up

Po prostu PIS rozumie, że wygrał wybory dzięki sprzeciwowi przeciwko przyjmowaniu nachodźców.

Jedyne rozwiązanie jakie ja widzę (długofalowe) to zwiększenie siły gospodarczo-militarnej Polski. Dlaczego Niemcy i Francja się liczą najbardziej w EU? Bo są najsilniejsze. Polska nie ma szans ich szybko dogonić, ale nie wiemy co przyniesie przyszłość. Może się okazać, że w wyniku wojny domowej z ciapatymi na zachodzie - Polska stanie się jednym z liderów EU.

PIS marnuje tylko czas - bo zamiast odblokowywać nasz potencjał gospodarczy (a mamy wspaniałe atuty, od położenia geograficznego, po względne bezpieczeństwo zew. oraz wysokie bezpieczeństwo wew.) - to bawi się w socjalizm i uwłaszcza przy okazji na majątku państwowym.

Mnie to w każdym razie wygląda na koniec reform w wydaniu PIS i do końca kadencji będą tylko grzali to co już było.

Czyli reasumując - powiększyli tylko deficyt budżetowy i dali patusom pincet+ na gówniaka.

100Burned

2017-06-14, 12:44
voidinfinity

No k***a nie da rady się z Tobą nie zgodzić, opisałeś trafnie to co mnie w PISie wkuriwa.

[precyzuję; ,,PIS marnuje tylko czas - bo zamiast odblokowywać nasz potencjał gospodarczy (a mamy wspaniałe atuty, od położenia geograficznego, po względne bezpieczeństwo zew. oraz wysokie bezpieczeństwo wew.) - to bawi się w socjalizm i uwłaszcza przy okazji na majątku państwowym."]

Jednak jako wyborca jestem gotów pójść za samym diabłem, jeśli tylko on również będzie się sprzeciwiał przyjmowaniu darmozjadów-gwałcicieli i ogólnej skrajnie pok***ionej idei multikulti.

voidinfinity

2017-06-14, 13:39
@up

Tym właśnie tłumacze sobie relatywnie wysokie poparcie władzy ;-)

killua

2017-06-14, 16:18
PANxxxBDSM napisał/a:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia :)



Dokładnie. Już po dwóch latach od przejęcia władzy widać mnóstwo sukcesów na tym polu. Chihotem historii jest to że tych komunistycznych oprawców będzie wskazywać były solidarnościowy opozycjonista prokurator Piotrowicz a skazywać pewnie solidarnośćiowy opozycjonista sędzia Kryże :D niedawno widać było jak ten pierwszy ucieszony jest że policja ujęła i potrząsnęła starym komuchem Frasyniukiem. Czekamy na kolejne spektakularne akcje które wypalą wreszcie z Polski ten komunistyczny chwast. :D

Żeby nie było : Jarek trzymaj się i z dala od nas "UNachodźców" :D

voidinfinity napisał/a:

@up

Po prostu PIS rozumie, że wygrał wybory dzięki sprzeciwowi przeciwko przyjmowaniu nachodźców.

Jedyne rozwiązanie jakie ja widzę (długofalowe) to zwiększenie siły gospodarczo-militarnej Polski. Dlaczego Niemcy i Francja się liczą najbardziej w EU? Bo są najsilniejsze. Polska nie ma szans ich szybko dogonić, ale nie wiemy co przyniesie przyszłość. Może się okazać, że w wyniku wojny domowej z ciapatymi na zachodzie - Polska stanie się jednym z liderów EU.

PIS marnuje tylko czas - bo zamiast odblokowywać nasz potencjał gospodarczy (a mamy wspaniałe atuty, od położenia geograficznego, po względne bezpieczeństwo zew. oraz wysokie bezpieczeństwo wew.) - to bawi się w socjalizm i uwłaszcza przy okazji na majątku państwowym.

Mnie to w każdym razie wygląda na koniec reform w wydaniu PIS i do końca kadencji będą tylko grzali to co już było.

Czyli reasumując - powiększyli tylko deficyt budżetowy i dali patusom pincet+ na gówniaka.



No nie zapomnij, że polepszyli sytuację materialną 7500 swoim członkom obasdzając ich po firmach i firemkach (choć tu kto tam wie niby wskaźniki giełdowe są ok więc może to jednak dobra zmiana, w sumie waham się niech ktoś od gospodarki się wypowie jak to jest że jest tak dobrze jak nie powinno ?

voidinfinity

2017-06-14, 17:46
killua napisał/a:

w sumie waham się niech ktoś od gospodarki się wypowie jak to jest że jest tak dobrze jak nie powinno ?



Z moich informacji "dobra, zmiana" miała niewielki wpływ na cokolwiek.

Lenart

2017-06-14, 23:24
Loaloa napisał/a:



Z wyjątkiem tych posiadających legitymacje członkowskie Pis, ma się rozumieć.



No k***a cały jeden Piotrowicz :D cała armia, nie to co aniołki z PO i N :D

voidinfinity

2017-06-14, 23:36
@up

Taka lista na szybko. Ludzie którzy należeli do PZPR lub w organizacjach stworzonych przez PZPR (w różnych okresach) i należeli do PISu, lub z jego ramienia dostawali fajne stołki:

Andrzej Kryże,Wojciech Jasiński,Karol Karski,Andrzej Aumiller,Anna Kalata,Zbigniew Graczyk,
Marek Grabowski,Ewa Sowińska,Krzysztof Zaręba,Bogdan Socha,Romuald Poliński,Maciej Łopiński,
Ryszard Siewierski,Stanisław Kostrzewski,Henryk Biegalski,Jerzy Bahr,Krzysztof Czabański,
Stanisław Podlewski ,Marcin Wolski,Jan Sulmicki,Janusz Kaczmarek,Piotr Cybulski,Aleksander Chłopek
Halina Molka.

Nie to że inne partie są lepsze. Bo nie są. Wszystkie partie to gówno - a najbardziej wk***ia mnie hipokryzja.

romozomo

2017-06-15, 08:34
PANxxxBDSM napisał/a:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia :)


Jakie te popłuczyny ?????

Ixodidae

2017-06-15, 10:29
Cytat:

Prëzes



A w jakim to języku?
Na pewno nie po Szwedzku. :roll: