18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

PA...........SM

2017-06-13, 22:13
Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia :)

support3

2017-06-13, 22:19
@UP wszystkich nie wsadzi oszczędzi cały komuszo-socjalistyczy PIS

saves

2017-06-13, 22:20
Niech te sk***iele zmienia politykę zwrotów. W każdym normalnym sklepie gdy coś zwracasz oddają gotówkę lub zwrot na kartę. Te ch*jki zwrócą. Na kartę zakupową do ICH sklepu. Na ch*j mi to, jak tam gówno sprzedają? Kupiłem raz i nigdy więcej.

Al...........go

2017-06-13, 23:05
Z manią wielkości prezesa to te schodki coś przymałe.

Loaloa

2017-06-13, 23:07
Cytat:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia :)



Z wyjątkiem tych posiadających legitymacje członkowskie Pis, ma się rozumieć.

htp

2017-06-14, 03:03
PANxxxBDSM napisał/a:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia :)


Na razie daje im robić u siebie karierę.

jacuch84

2017-06-14, 08:45
Nie rozumiem...

suchysongoful

2017-06-14, 10:47
podobno kwasniewski jest 3 cm wyzszy od karakana a jest postrzegany jako wysoki w spol.
Tak wlasnie dziala manipulacja medialna
pzdr

100Burned

2017-06-14, 11:31
Jak polityczny suchar to polityczny komentarz.

Nie jestem za zupełnie PISem bo wk***ia mnie tzw państwo opiekuńcze, ale...

...wczoraj sobie oglądam ,,minęła 20" i powiem że tvp (no telewizja pis nie oszukujmy się) mówi do rzeczy w temacie sk***ieli na pontonach.

Była debata dwóch gości (nazwisk nie wymienię) jeden oszołom z PO, drugi koleś z PISu. Ten z PISu mówił mega do rzeczy i zaorał tego zjeba z PO. Kompletnie zjechał i zaorał w sposób merytoryczny i kulturalny. Tamten tylko się unosił i pie**olił jak łysy z brazzers.

Serio- u nas TVPis na temat ,,uchodźców" nie owija w bawełnę, mówi jak jest i to mi się podoba.

A PO co by zapewne porządnie w łapę od niemca chciało dostać za rozj***nie Polski ch*j w dupę i WON!

Się uniosłem jak balon z helem.

voidinfinity

2017-06-14, 11:46
PANxxxBDSM napisał/a:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia :)



Zgadza się - szkoda tylko że połowa kadencji a liczba wsadzonych jak wynosiła zero, tak wynosi zero :amused:

100Burned napisał/a:

...wczoraj sobie oglądam ,,minęła 20" i powiem że tvp (no telewizja pis nie oszukujmy się) mówi do rzeczy w temacie sk***ieli na pontonach.



Ja natomiast przypomnę, że wszystkie kwestie związane z tym, że niemcy uważają że mogą coś Polsce narzucić wynikają z tego że Lechu "ląduj dziadu" Kaczyński podpisał traktat Lizboński, który w praktyce zmienił EU ze związku państw w państwo związkowe (zmienił konfederację w federację).

Zatem pis bohatersko rozwiązuje problem, który sam stworzył.

Typowi socjaliści są typowi.

100Burned

2017-06-14, 12:11
up

No dobra, zgadzam się. Tyle że teraz jakoś trzeba to rozwiązać a nikt poza PISem nie planuje tego zrobić.