18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest pani aresztowana

~Velture • 2018-04-04, 06:02
Ehhh.... Aj waj...
Wg. źródła: dwóch izraelskich żołnierzy chciało zatrzymać 2 letnią dziewczynkę (Palestynkę) aby oskarżyć ją o próbę zabójstwa ponieważ rzuciła w nogę jednego z nich kamykiem podczas spaceru z ojcem i bratem...

Szalom :homer:

Wrzucam do absurdów.


hanney

2018-04-06, 13:10
@poligon6
Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo tak jak w innym przypadku może okazać się za krótka. :) ))

Pierwszy raz w Betlejem byłem chyba z 9-10 lat temu, w sylwestra i już wtedy miasto nocami (pewnie z powodu rzadszych Izraelskich patroli) przypominało kraj trzeciego świata - no może trochę mniej osób miało kałachy i zbyt dużo turystów wokół.

Nie byłem tam po decyzji Trumpa, więc może przybliżysz swe doświadczenia?

@krasnal_hałabała
No szekle muszą się zgadzać, shalom!

poligon6

2018-04-06, 13:19
hanney napisał/a:

Nie byłem tam po decyzji Trumpa, więc może przybliżysz swe doświadczenia?



Tak jak pisałem, mała strefa wojny. Ludzie przemykający ulicami, samochody hamujace z piskiem i zawracające na ulicy bo gdzies się zadymka rozkreciła, plus trzepanie na odprawach. Checkpointy, jakbysmy jakis arabów przemycali. Ale to wszystko idzie zrozumieć, wiadomo szambo wylało na ulice.

Problem w tym że Polacy sa "specjalnie" traktowani w Izraelau przez urzedasów, wojskowych. Tak im natłukli do łbów ze Polacy zgotowali im Holocaust że przypie**alaja się czasami do wszystkiego. Obok naj***ni Rosjanie, ale przypie**olili sie do naj***nego janusza.

janlew

2018-04-06, 14:21
poligon6 napisał/a:

Problem w tym że Polacy sa "specjalnie" traktowani w Izraelau przez urzedasów, wojskowych. Tak im natłukli do łbów ze Polacy zgotowali im Holocaust że przypie**alaja się czasami do wszystkiego. Obok naj***ni Rosjanie, ale przypie**olili sie do naj***nego janusza.


Bo Izrael tworzą w dużej mierze żydy ze wschodu. Przecież polscy zostali prawie wszyscy wybici. W 1968 wiejskie chamy odsuneły część żydów od władzy, i wysłali do Izraela.
Ale to nie byli polscy aszkenazi, tylko chazary i litwaki, co przypełzły z Armią Czerwoną by nas okupować przez 45 lat. Nie szanowali nas, i nigdy nie będą. Wielu też nienawidzi za zatrzymanie ich bolszewickiej fali, która miała zmienić oblicze Europy i Świata.