18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy wyjaśnia

Bapsy • 2022-10-19, 14:20
Nasz ulubiony kierowca o wczorajszym incydencie xD


darek1234

2022-10-19, 18:05
mariusz3pl napisał/a:

Potwierdzasz to stwierdziłem. Po pierwsze od 2015r. nie było już można tyle zaj***ć co wcześniej zaj***li bo tyle już nie ma jeśli chodzi spółki skarbu państwa. W nawiązaniu do spółek to poprzednicy łupili tak na boku że się włos jeży no ale to trzeba mieć jakąś wiedze ale skąd k***a Ty ją możesz mieć? Po drugie po 2015r. wprowadzono mechanizmy związane z karuzelą watowską (wiesz bystrzaku jak ona działała?) oraz zmienili prawo zamówień publicznych (w tej materii masz jakąś wiedze?) Ponadto są wskaźniki kondycji gospodarki do których za ch*ja nie jesteś wstanie dotrzeć jak widzę które określają wyniki do czasów aż się na dobre srowid nie rozkręcił.
,,Pieniędzy nie ma i nie będzie'' to cała totalna opozycja.



Zbyt dużo takich gadek przerobiłem, żeby dać się wciągać w rozmowy z nieukiem, ale zadam ci jedno pytanie: podaj mi największa aferę PO-PSL oraz skalę finansowych nadużyć. Tylko doczytaj i przemyśl, zanim się zbłaźnisz

Juzwa

2022-10-19, 18:28
pazuzu napisał/a:

Ogólnie debil jakby go nie było stać na taksówke ale z drugiej strony 0,7 promila to nie był pijany, Po niewyspaniu koncentracja kierowcy jest podobna po 1,2 promila we krwi a jakoś nikt nie ściga niewyspanych kierowców



Różnie reagują organizmy na alkohol. Jeden mając 0,7 będzie jak nowo narodzony, inny będzie widział potrójnie. Im starszy tym tolerancja mniejsza.

darek1234 napisał/a:

Wracając do Stuhra - zapewne znasz Seksmisję i nic więcej?


No, akurat w Seksmisji wypadł dość sztucznie. Podobnie w obu częściach Kilera. Stracił warsztat niestety. To jest a właściwie to już był dobry aktor u Kieślowskiego. Po prostu potrzebował silnej osobowości reżysera. Skończył się Kieślowski i jest kiepski. Co do tego wypadku, to nie mam żadnego szacunku do ludzi wsiadających za kierownicę na kacu czy po wypiciu choćby lampki wina. Są dla mnie ch*jami bez względu na to kim są czy byli.

Halman

2022-10-19, 18:51
Juzwa napisał/a:

Po prostu potrzebował silnej osobowości reżysera. Skończył się Kieślowski i jest kiepski. Co do tego wypadku, to nie mam żadnego szacunku do ludzi wsiadających za kierownicę na kacu czy po wypiciu choćby lampki wina. Są dla mnie ch*jami bez względu na to kim są czy byli.



podobne odczucia, jeśli widziałeś "wodzireja" to paradoksalnie zagrał wtedy samego siebie obecnego teraz - jeśli nie widziałeś polecam

freaky

2022-10-19, 19:04
Jeden debilny incydent i cała uwaga została odwrócona od zeznań dotyczących wałków pfizera, 4o mld na motłoch z krainy U, rekordowej inflacji czy złotego szorującego po dnie. Szkoda, że w tym przypadku presstytutki z tvp nie były tak aktywne.

Exclip

2022-10-19, 19:27
darek1234 napisał/a:

Zbyt dużo takich gadek przerobiłem, żeby dać się wciągać w rozmowy z nieukiem, ale zadam ci jedno pytanie: podaj mi największa aferę PO-PSL oraz skalę finansowych nadużyć. Tylko doczytaj i przemyśl, zanim się zbłaźnisz



A przypomnij mi ile miliardow z ofe zaj***li za poprzedniej wladzy?

No tak tylko 150 miliardów

Q3lo

2022-10-19, 19:34
Co to za różnica kto jechał po pijaku. j***ć Karać i nie wyróżniać. Mandat i do paki.

Latissimus

2022-10-19, 19:39
darek1234 napisał/a:

Zbyt dużo takich gadek przerobiłem, żeby dać się wciągać w rozmowy z nieukiem, ale zadam ci jedno pytanie: podaj mi największa aferę PO-PSL oraz skalę finansowych nadużyć. Tylko doczytaj i przemyśl, zanim się zbłaźnisz



Można zacząć od założonego przez Herr Tuska KLD i finansowania go przez niemców i typów spod ciemnej gwiazdy np. Wiktora Kubiaka

Pan_Cernik

2022-10-19, 19:54
darek1234 napisał/a:

Zbyt dużo takich gadek przerobiłem, żeby dać się wciągać w rozmowy z nieukiem, ale zadam ci jedno pytanie: podaj mi największa aferę PO-PSL oraz skalę finansowych nadużyć. Tylko doczytaj i przemyśl, zanim się zbłaźnisz



"Umorzenie" przez rudą k***ę 1,2 mld PLNów długu Gazpromu.
Chyba że twój oświecony móżdzek jest w stanie wyjaśnić jaki był w tym interes RP, bo ja widzę tylko interes rudej niemieckiej k***y i sPOłki.

cesarz1982

2022-10-19, 21:05
Exclip napisał/a:

A przypomnij mi ile miliardow z ofe zaj***li za poprzedniej wladzy?
No tak tylko 150 miliardów



Nie czepiaj sie donek powiedzial przeciez ze pieniądze na OFE nie nalezaly do Polaków.


darek1234

2022-10-19, 22:25
Exclip napisał/a:

A przypomnij mi ile miliardow z ofe zaj***li za poprzedniej wladzy?
No tak tylko 150 miliardów



Głupi, albo niedouczony jesteś. Kasę z OFE zapie**olił dopiero PiS, ale podstaw i historii przekrętu z OFE nie będę ci wykładał, bo masz zbyt małą wiedzę i szkoda mojego czasu

Latissimus napisał/a:

Można zacząć od założonego przez Herr Tuska KLD i finansowania go przez niemców i typów spod ciemnej gwiazdy np. Wiktora Kubiaka



Gdzie skala finansowa "przekrętu", rozmawiamy przecież o tym kto jest większym złodziejem?


Pan_Cernik napisał/a:

"Umorzenie" przez rudą k***ę 1,2 mld PLNów długu Gazpromu.
Chyba że twój oświecony móżdzek jest w stanie wyjaśnić jaki był w tym interes RP, bo ja widzę tylko interes rudej niemieckiej k***y i sPOłki.



Oj, oj, słabiutko. W 2017 roku, z tytułu pisowskich przekrętów związanymi ze SKOK-ami, Polacy musieli zapłacić 8,5 mld zł. Do tej pory jest więcej. Nie stać was na więcej? Zapewne nie, bo ch*ja wiecie, ale TVPiS dla poj***nych jak widać robi kaszę z mózgu.

zipi

2022-10-20, 08:15
darek1234 napisał/a:

Głupi, albo niedouczony jesteś. Kasę z OFE zapie**olił dopiero PiS, ale podstaw i historii przekrętu z OFE nie będę ci wykładał, bo masz zbyt małą wiedzę i szkoda mojego czasu
Gdzie skala finansowa "przekrętu", rozmawiamy przecież o tym kto jest większym złodziejem?
Oj, oj, słabiutko. W 2017 roku, z tytułu pisowskich przekrętów związanymi ze SKOK-ami, Polacy musieli zapłacić 8,5 mld zł. Do tej pory jest więcej. Nie stać was na więcej? Zapewne nie, bo ch*ja wiecie, ale TVPiS dla poj***nych jak widać robi kaszę z mózgu.



haha jak by Pis zaj***ł kase z OFE to Tusek by sie nie tłumaczył 10 razy z tego "jak są to wasze pieniądze to weźcie i je sobie wypłaćcie" co za skonczony debil z Ciebie.

ja mam tak wielką nienawiść do tych debili którzy nadal popioerają PO i Lewice ze jak bedzie znowu PIS vs PO to pojde i zagłosuje na PIS tylko zeby te j***ne scierwa nie miały satysfakcji, ch*j wam w dupe zmanipulowane zjeby.

Pan_Cernik

2022-10-20, 08:47
darek1234 napisał/a:

Oj, oj, słabiutko. W 2017 roku, z tytułu pisowskich przekrętów związanymi ze SKOK-ami, Polacy musieli zapłacić 8,5 mld zł. Do tej pory jest więcej. Nie stać was na więcej? Zapewne nie, bo ch*ja wiecie, ale TVPiS dla poj***nych jak widać robi kaszę z mózgu.



Wy lewackie śmiecie chyba kochacie strzelać sobie w kolana.... Cała afera ze SKOKami to właśnie dowód na przestępczy charakter rządów rudej k***y.

https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/afera-skok-wolomin-o-co-w-niej-chodzi-dominika-tajner-wisniewska-sprawa-wyludzenia/b22yke3

darek1234

2022-10-20, 11:45
zipi napisał/a:

haha jak by Pis zaj***ł kase z OFE to Tusek by sie nie tłumaczył 10 razy z tego "jak są to wasze pieniądze to weźcie i je sobie wypłaćcie" co za skonczony debil z Ciebie.
ja mam tak wielką nienawiść do tych debili którzy nadal popioerają PO i Lewice ze jak bedzie znowu PIS vs PO to pojde i zagłosuje na PIS tylko zeby te j***ne scierwa nie miały satysfakcji, ch*j wam w dupe zmanipulowane zjeby.



Gówno się znasz na tym, naprawdę, nie masz nawet zielonego pojęcia o co w OFE chodziło, a tym bardziej na czym polegały przekręty

Pan_Cernik napisał/a:

Wy lewackie śmiecie chyba kochacie strzelać sobie w kolana.... Cała afera ze SKOKami to właśnie dowód na przestępczy charakter rządów rudej k***y.



SKOKi to wyłącznie biznes pisowski i finansowanie PiSu z zewnątrz poprzez wyprowadzanie kasy za granicę. W kolano to sobie strzeliło PiS, a po przegranych - mam nadzieję - wyborach, to hołota zasili więzienia i psychiatryki

Frank_Lopez

2022-10-21, 11:31
Jaka zajadła dyskusja w komentarzach. Można się pośmiać. Poloki roboki licytują się o to, który złodziej ich bardziej przecwe*ił. Żałośni jesteście.