18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy wyjaśnia

Bapsy • 2022-10-19, 14:20
Nasz ulubiony kierowca o wczorajszym incydencie xD


darek1234

2022-10-19, 15:56
Smartghetto napisał/a:

on swój dorobek dawno przekreślił od kiedy tak strasznie czerwonością się obnosi...



Młody i głupi jesteś. Jerzy Stuhr to wybitny aktor, a że PiSdu nie lubi to znaczy, że mądry, bo tylko debil może być wyznawcą tej szajki złodziei, która doprowadziła Polskę do ruiny

willoo

2022-10-19, 16:12
darek1234 napisał/a:

Młody i głupi jesteś. Jerzy Stuhr to wybitny aktor, a że PiSdu nie lubi to znaczy, że mądry, bo tylko debil może być wyznawcą tej szajki złodziei, która doprowadziła Polskę do ruiny



Nie tylko pisu nie lubi, ale też i Polski i Polaków. Nie raz gadał jak to się wstydzi za granicą tego że jest Polakiem. Żeby za głośno po Polsku nie mówić bo to obciach ...

xxowert

2022-10-19, 16:26
Angel napisał/a:

I cały dorobek aktorskiej kariery pójdzie w zapomnienie bo naj***ny pie**olnął motocyklistę



Jeden pie**olnął motocyklistę, inny trzynastolatkę ;)

Pees4

2022-10-19, 16:31
Angel napisał/a:

I cały dorobek aktorskiej kariery pójdzie w zapomnienie bo naj***ny pie**olnął motocyklistę



Mi on od zawsze bardziej kojarzył się z zasranymi komuchami niż z aktorstwem:-) j***ć czerwonego śmiecia

laser81

2022-10-19, 16:34
widze duza liczba ludzi zazdrości takiej popularności szczurom teraz :)

hitmeme

2022-10-19, 17:14
Halman napisał/a:

sie k***a dni nie możesz doliczyć? przedwczorajszym jak juz coś.
korzystając z okazji przypomnę tych niegodnych naśladowania;
beata kozidrak
ewa farna
daniel olbrychski
joanna liszowska
borys szyc
katarzyna figura
tomasz stockinger
kamil durczok
michał źewłakow
jeśli kogoś pominąłem przez zapomnienie to mi strasznie przykro że ich pominąłem...



Najsztub i Hajto jeszcze.

zipi

2022-10-19, 17:16
darek1234 napisał/a:

Młody i głupi jesteś. Jerzy Stuhr to wybitny aktor, a że PiSdu nie lubi to znaczy, że mądry, bo tylko debil może być wyznawcą tej szajki złodziei, która doprowadziła Polskę do ruiny



nom Stuhr taki mądry popiera PO i reszte ścierw opłacanych przez NIemcy, każdy kto tego nie widzi to j***ny debil i ma być j***ny przez PIS do konca swojego zycia.

Halman2

2022-10-19, 17:16
Halman napisał/a:

sie k***a dni nie możesz doliczyć? przedwczorajszym jak juz coś.
korzystając z okazji przypomnę tych niegodnych naśladowania;
beata kozidrak
ewa farna
daniel olbrychski
joanna liszowska
borys szyc
katarzyna figura
tomasz stockinger
kamil durczok
michał źewłakow
jeśli kogoś pominąłem przez zapomnienie to mi strasznie przykro że ich pominąłem...



A gdzie żydorusek Najsztub? A gdzie Hajto? A gdzie pani Gersdorf nie widząca śmierci motocyklisty?

mariusz3pl

2022-10-19, 17:17
darek1234 napisał/a:

Młody i głupi jesteś. Jerzy Stuhr to wybitny aktor, a że PiSdu nie lubi to znaczy, że mądry, bo tylko debil może być wyznawcą tej szajki złodziei, która doprowadziła Polskę do ruiny



Szczur jest czerwony jak dupa pawiana. Ośmieszył się i rozmienił na drobne swój dorobek tym skamleniem i pie**oleniem już całkiem. Co do złodziei i debili... takich złodziei jak w III RP nie było i nie będzie, trzeba być ultra k***a debilem by tego nie rozumieć.

darek1234

2022-10-19, 17:21
mariusz3pl napisał/a:

Szczur jest czerwony jak dupa pawiana. Ośmieszył się i rozmienił na drobne swój dorobek tym skamleniem i pie**oleniem już całkiem. Co do złodziei i debili... takich złodziei jak w III RP nie było i nie będzie, trzeba być ultra k***a debilem by tego nie rozumieć.



Trzeba być ultradebilem, żeby porównywać złodziejskie grosze za PO-PSL i wielomiliardowe przekręty pisowskich złodziei. Zresztą, szkoda strzępić języka, bo wiedzę masz gównianą, jak się dokształcisz to możemy pogadać. Wracając do Stuhra - zapewne znasz Seksmisję i nic więcej?

cesarz1982

2022-10-19, 17:24
Halman napisał/a:

sie k***a dni nie możesz doliczyć? przedwczorajszym jak juz coś.
korzystając z okazji przypomnę tych niegodnych naśladowania;
beata kozidrak
ewa farna
daniel olbrychski
joanna liszowska
borys szyc
katarzyna figura
tomasz stockinger
kamil durczok
michał źewłakow
jeśli kogoś pominąłem przez zapomnienie to mi strasznie przykro że ich pominąłem...


Donald von tusk

mariusz3pl

2022-10-19, 17:48
darek1234 napisał/a:

Trzeba być ultradebilem, żeby porównywać złodziejskie grosze za PO-PSL i wielomiliardowe przekręty pisowskich złodziei. Zresztą, szkoda strzępić języka, bo wiedzę masz gównianą, jak się dokształcisz to możemy pogadać. Wracając do Stuhra - zapewne znasz Seksmisję i nic więcej?



Potwierdzasz to stwierdziłem. Po pierwsze od 2015r. nie było już można tyle zaj***ć co wcześniej zaj***li bo tyle już nie ma jeśli chodzi spółki skarbu państwa. W nawiązaniu do spółek to poprzednicy łupili tak na boku że się włos jeży no ale to trzeba mieć jakąś wiedze ale skąd k***a Ty ją możesz mieć? Po drugie po 2015r. wprowadzono mechanizmy związane z karuzelą watowską (wiesz bystrzaku jak ona działała?) oraz zmienili prawo zamówień publicznych (w tej materii masz jakąś wiedze?) Ponadto są wskaźniki kondycji gospodarki do których za ch*ja nie jesteś wstanie dotrzeć jak widzę które określają wyniki do czasów aż się na dobre srowid nie rozkręcił.

,,Pieniędzy nie ma i nie będzie'' to cała totalna opozycja.

dżonyłojlker

2022-10-19, 17:51
hitmeme napisał/a:

Najsztub i Hajto jeszcze.



Halman2 napisał/a:

A gdzie żydorusek Najsztub? A gdzie Hajto? A gdzie pani Gersdorf nie widząca śmierci motocyklisty?



cesarz1982 napisał/a:

Donald von tusk



Tu o dziabniętych chodzi.

mariusz3pl

2022-10-19, 18:00
Halman napisał/a:

sie k***a dni nie możesz doliczyć? przedwczorajszym jak juz coś.
korzystając z okazji przypomnę tych niegodnych naśladowania;
beata kozidrak
ewa farna
daniel olbrychski
joanna liszowska
borys szyc
katarzyna figura
tomasz stockinger
kamil durczok
michał źewłakow
jeśli kogoś pominąłem przez zapomnienie to mi strasznie przykro że ich pominąłem...



Dawno temu Piotr Fronczewski. Komuchy powiedzieli mu że może odzyskać następnego dnia ale jak podpiszę lojalkę (TW)

;-)