18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerry Springer Show - Klanfrontation

krzycho18 • 2013-05-16, 03:22

Ku Klux Klan vs Reszta Świata
Aż miło patrzeć jak latają krzesła.

Jeżeli już się przewinęło, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, bo szukałem i nie znalazłem (a taka perełka mogła się schować w jakiejś kompilacji).[

push3k

2013-05-16, 03:33
Hmmm, a może cały odcinek by się znalazł?

Fragless

2013-05-16, 03:45
Kiedyś sporo tego oglądałem i do tej pory zastanawiam się czy to nie jakaś reżyserka.

squallaz

2013-05-16, 07:15
Zapewne to są ustawki na zwiększenie oglądalności sralności, a hamburgery wierzą w to.

dlancer

2013-05-16, 08:04
Dlaczego w wolnym kraju, wolny czlowiek nie może Sobie swobodnie nienawidzieć murzynów, żydów czy ciapatych?

Smutas

2013-05-16, 08:16
Aleście naiwni. W tym programie jest pełna reżyserka. Uczestnicy mają płacone właśnie za wzajemne okładanie się czym popadnie. A wy to kupujecie w ciemno. Naiwniaki.

Chleb razowy

2013-05-16, 08:51
Co by nie mówić, napastnikiem był ten żydek - on zaatakował białego rycerza.

Re...........ms

2013-05-16, 08:56
Jerry Springer.. show dla ułomnych, wszystko co tam widzicie ma w sobie 0% prawdy i jest dla baranów lubiących programy pokroju "trudne sprawy", "wakacyjne pamiętniki" czy jakoś tak, nie wymagające mózgu i dostarczające płytkie, bez przekazu napie**alanki, które pozwalają zaspokoić zwierzęce potrzeby zwalenia konia przed kompem.

tysonic

2013-05-16, 08:59
Fragless napisał/a:

Kiedyś sporo tego oglądałem i do tej pory zastanawiam się czy to nie jakaś reżyserka.



Ja myślałem że to oczywiste.

dlancer napisał/a:

Dlaczego w wolnym kraju, wolny czlowiek nie może Sobie swobodnie nienawidzieć murzynów, żydów czy ciapatych?



Wyczuwam "katolo-chrześcijanina". Taa, dobrego chrześcijanina. A nienawidz sobie kogo chcesz - niech Cię zeżre ta nienawiść.

"sobie" z dużej litery...mistrz k***a narcyzmu.

K-...........an

2013-05-16, 10:10
po każdym odcinku springera widownia i uczesticy powinni być przekazywani do komory gazowej, w pare lat idiotyzm zacząłby spadać

straatveger

2013-05-16, 12:19
Wszystko ustawiane :amused:

Btw mam lepszy pomyslna program w polsce - trzeba wziąć kilku niemców z psami owczarkami niemieckimi, i wpuścić ich do jednego polaka i żyda i zobaczyć którego pierwszego psy zagryzo

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-16, 12:28
Już widzę jak prawdziwi członkowie klanu przychodzą do tego programu, pokazują twarze i odpowiadająna pytania które zadaje żyd :D Oj naiwni ci ludzie, naiwni...

dodii

2013-05-16, 12:30
Mam gdzieś czy już było, na główną załuguję :-D Poj***ne akcje zawsze u Jerrego były.

krzycho18

2013-05-16, 12:44
Naoglądałem się tego tyle, że śmiem twierdzić iż część z odcinków tego programu ustawiana nie była (aż tylu dobrych aktorów w USA nie mają), tylko zapewne ludzie którzy tam przyszli byli (jak to bywa w programach tego typu) dość zdesperowani, dostali niezłą kasę i pozwolenie na rękoczyny na scenie (są tutaj one nawet wskazane), z czego chętnie skorzystali. Czego się nie robi dla podwyższenia oglądalności. Tutaj akurat jeżeli chodzi o KKK, to zapewne pojawili się ludzie, którzy "uważają się" za członków powyższego klanu i po prostu siłą rzeczy krzesła poszły w ruch :)

A z resztą nie chodzi o to czy program jest ustawiany czy nie, chodzi o przemoc! :chainsaw:

Plecionkarz

2013-05-16, 14:09
Hamburgery wierzą w autentyczność Jerry Springera
Polacy wierzą w autentyczność Rozmów w Toku