18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerry Springer Show - Klanfrontation

krzycho18 • 2013-05-16, 03:22

Ku Klux Klan vs Reszta Świata
Aż miło patrzeć jak latają krzesła.

Jeżeli już się przewinęło, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, bo szukałem i nie znalazłem (a taka perełka mogła się schować w jakiejś kompilacji).[

demz

2013-05-16, 14:13
Wiadomo, że fejk, ale za Springera zawsze piwo :P

In...........eo

2013-05-16, 14:14
up@ nie tylko rozmów w toku, wszystkiego co leci w telewizji.

PawełGM

2013-05-16, 14:22
Plecionkarz napisał/a:

Hamburgery wierzą w autentyczność Jerry Springera
Polacy wierzą w autentyczność Rozmów w Toku


To k***a nie jest śmieszne. Do dziś matce nie potrafię wyperswadować, że "ukryta prawda" i "trudne sprawy" to nie są prawdziwe historie :lodowka:

rozkurw

2013-05-16, 14:24
A srał pies te udawane aktorskie perełki.

kurczak94

2013-05-16, 14:32
straatveger napisał/a:

Wszystko ustawiane :amused:

Btw mam lepszy pomyslna program w polsce - trzeba wziąć kilku niemców z psami owczarkami niemieckimi, i wpuścić ich do jednego polaka i żyda i zobaczyć którego pierwszego psy zagryzo



Staram się nie zwracać uwagi na twoje komenty, ale no nie da się. Kraju jako Polska - nienawidzę, ale kocham moją Ojczyznę, która jest ta sama, niezależnie od władzy. A jak czytam twoje pro-niemieckie komenty, w praktycznie każdym temacie, to mi się shuriken otwiera.

Jak coś ci nie pasuje, to wypie**alaj do swojej merkelo-landii i może znajdziesz tam jakąś niemieckojęzyczną stronę a'la sadistic. Tylko uważaj, żeby cie jakiś ciapaty z kozą nie pomylił. W ogóle mam nadzieję, żeś bezpłodny, albo los cię szybko zutylizuje.

Magnus

2013-05-16, 14:33
'Murica :homer:

Gienek2

2013-05-16, 14:48
pomijając reżyserkę tego to jeśli grubi głupi amerykanie polubili ten program to on czyni z nich właśnie takich k***a narwańców popie**olonych

Bzykacz

2013-05-16, 14:58
Rems napisał/a:

Jerry Springer.. show dla ułomnych, wszystko co tam widzicie ma w sobie 0% prawdy i jest dla baranów lubiących programy pokroju "trudne sprawy", "wakacyjne pamiętniki" czy jakoś tak, nie wymagające mózgu i dostarczające płytkie, bez przekazu napie**alanki, które pozwalają zaspokoić zwierzęce potrzeby zwalenia konia przed kompem.

pamientniki z wakacji dałnie

Tobey.

2013-05-16, 15:12
kurczak94, jak Ci się do ch*ja jasnego udało otworzyć shuriken? Pomyśl troszeczkę.

Gudio89

2013-05-17, 00:48
To nie jest lekko poj***ne? Ludzie udają, że się biją, rzucają w siebie krzesłami, kłócą się, czy nawet rozwiązują poważne problemy rodzinne... A publiczność i tak krzyczy "Jerry, Jerry".