18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jefferies Show o polowaniu dla "sportu"

_R...........s_ • 2017-07-26, 17:32
Czy też lubicie Jima za to że się nie pie**oli, ma w dupie poprawność polityczną, ale też myśli czasem?

Tutaj ciekawy monolog na temat "sportowego" myślistwa.


Wiewór

2017-07-26, 23:17
Bardzo dobrze powiedziane. Niestety prawicpoatole się nie wypowiedzą bo nie ma napisów w języku narodu wybranego, dumnych Polaków broniących przedmurza Europy prze hordami dzikich.

Hyberius

2017-07-27, 00:00
Mordowanie czy to ludzi czy zwierząt bez ważnego powodu jest dla mnie powalone, a ludzie którzy to robią są warci mniej niż worek pełen śmieci.

socjalmmv

2017-07-27, 01:00
Dobrze powiedziane, co to ma być k***a za sport jak jedna ze stron nie ma żadnych szans wygrać? Niech k***y idą na gołe pięści ze zwierzęciem, zobaczymy wtedy czy upoluje wtedy takiego lwika.

hanney

2017-07-27, 01:50
Jesteście tacy głupi czy tylko udajecie, bo nie wiem czy mam się śmiać czy może płakać?

osbek

2017-07-27, 08:56
Lubię Jeffriesa bo faktycznie się nie pie**oli, jest chamski ale przy tym mega błyskotliwy. Bonusem jest, że zwykle nasze poglądy się pokrywają.

Kickbokser

2017-07-27, 12:11
Abraxus napisał/a:

Bardzo dobrze powiedziane. Niestety prawicpoatole się nie wypowiedzą bo nie ma napisów w języku narodu wybranego, dumnych Polaków broniących przedmurza Europy prze hordami dzikich.


Jakim Ty musisz być przykrym człowiekiem.. tutaj masz podpowiedź co zrobić ze swoim smutnym życiem ---->
Tak w ogóle tylko to krótkie zdanie na sam temat - "Bardzo dobrze powiedziane." coś mi mówi, że Ty najmniej zrozumiałeś z tego co on powiedział. Ba, nawet jak zobaczyłeś, że nie ma tłumaczenia to przestałeś oglądać.
PS. Żebyś się tam nie spuszczał później, że mnie uraziłeś - mam w dupie czy ktoś się nazywa prawakiem czy lewakiem czy piździakiem. Ważne, żeby człowiek potrafił myśleć. Skróć swoje męki i zacznij się interesować czymś innym sfrustrowany człowieczku..

voidinfinity

2017-07-27, 14:57
@up

Pomogę w zbiórce ;-)

Kowboj czacza to normalny komunista ;-)

#pdk

t1ger_delta

2017-07-27, 15:52
Abraxus napisał/a:

Bardzo dobrze powiedziane. Niestety prawicpoatole się nie wypowiedzą bo nie ma napisów w języku narodu wybranego, dumnych Polaków broniących przedmurza Europy prze hordami dzikich.



Huehuehue. A wiesz dziecko ile taki myśliwy wydaje kasy która idzie na dokarmianie zwierząt? Jakiś rok czy dwa temu dzieki "prawicopatolom" polującym w parku w Afryce odratowano populację nosorożca białego. A co ty lewakopatolu zrobiłeś?

Dziczyzna jest pyszna, do tego z wolnego wybiegu. To że ciebie stara w klatce trzyma nie znaczy, że zwierzęta muszą cierpieć. Śmierć jest szybka i bezbolesna w przeciwieństwie do uboju halal czy koszernego.

Heyda

2017-07-27, 16:13
@sezamkowyRozpie**ol

No jestem. Ziemia jest dla ludzi, wszystko co na Ziemi ma służyć człowiekowi, a pasztet z dzika i stek z jelenia jest zajebisty. Niby k***a sadistic, a komentarze jak na pudelku.

Matmer

2017-07-27, 17:03
@up@up itd. Mam dzisiaj wolne i właśnie szykuję się na polowanie. Całe to bredzenie o okrucieństwie mnie bawi. To jest atawizm i nie ma w tym nic złego, dla przeciwników polowania mam propozycje, jak któryś walnie samochodem dzika lub sarnę niech idzie do zakonu w ramach pokuty. Człowiek poluje od zarania dziejów, teraz ma tylko lepsze narzędzia a a jak jeden z drugim wpieprza wieprzowinę ukatrupioną w rzeźni to jakoś sumienie go nie męczy. Strzał ze sztucera jest sto razy bardziej humanitarny niż wycieczka do rzeźni.

Gr...........is

2017-07-27, 17:40
@up. W materiale gość mówi o zabijaniu dla sportu a nie dla pokarmu, jesli wg Ciebie mieso lwa jest jadalne to psem czy kotkiem tez nie pohańbisz...

Biniu90

2017-07-27, 17:48
Jaaaakie nowoczesne lewakoułomy. Oczytane i wykształcone, nie to co te pie**olone prawaki co tylko by dzielili kraj na lepszych i gorszych :D Już nawet nie chce mi się ryja strzępić na te biadolenia bez sensu i pokrycia w faktach. Wracając do tematu, to w dużej mierze się zgadzam. Polowanie dla TROFEÓW to choroba psychiczna. Zabicie jakiegokolwiek zwierzęcia tylko po to, żeby sobie walnąć fotkę i powiesić łeb czy skórę na ścianie to pedalstwo i ciota w ch*j. Ale jak ze zdobyczy nic się nie marnuje i trafia do gara to absolutnie nie mam nic przeciwko. Wiadomo, z zachowaniem wszystkich zasad łowieckich. Dokładnie tak jak z wędkarstwem, w sensie, że nie wszystkie zwierzęta i nie zawsze można odstrzelić. No chyba że ktoś umie strzelać tak, że po wyjęciu kulki z ryja, można wypuścić zwierzę do lasu :D

thewhitestar

2017-07-27, 18:46
Jim Jeffries ze śmiechem puszczanym z taśmy? No kurde jakoś nie jestem w stanie tego obejrzeć...