18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jefferies Show o polowaniu dla "sportu"

_R...........s_ • 2017-07-26, 17:32
Czy też lubicie Jima za to że się nie pie**oli, ma w dupie poprawność polityczną, ale też myśli czasem?

Tutaj ciekawy monolog na temat "sportowego" myślistwa.


Timitum

2017-07-27, 18:58
Gość mówi o polowaniach Amerykanów, nie wiem jak tam to działa.
W Polsce polowania służą utrzymaniu populacji: nie chcemy, żeby 'ułomne' osobniki się rozmnażały za dużo (jak w przypadku hodowli psów), nie chcemy mieć za dużo saren coby nie wpie**oliły wszystkich krzaków i siebie pod samochody, nie chcemy za dużo dzików z podobnych powodów, nie chcemy za dużo wilków żeby nie wj***ły tych pierwszych itd. I to wch*j ważne zadanie, bo harmonia natury nie do końca działa jakbyśmy chcieli, a i tak człowiek sporo namieszał w środowisku więc trzeba pilnować tego bałaganu.
Dodatkowo myśliwi w Polsce płacą składki i tak dalej, ale lepiej pie**olić "o k***a, jacy źli prawacy, bo jak polują to na pewno prawacy bo lewica nie lubi mięsa" niż faktycznie działać.

No i w Polsce (cały czas podkreślam, w POLSCE, gość z filmu gada o myśliwych zza oceanu) jest pewna tradycyjna kultura myśliwska. Jak ktoś nie szanuje kultury myśliwskiej, to niech nie waży się kazać mi szanować kultury muzułmańskiej czy innej LGBTQWERTY.
A że ktoś sobie może ponapie**alać ze strzelby po lesie to ekstra bonus.

Wiewór

2017-07-27, 20:41
Timitum napisał/a:

Gość mówi o polowaniach Amerykanów, nie wiem jak tam to działa.
W Polsce polowania służą utrzymaniu populacji: nie chcemy, żeby 'ułomne' osobniki się rozmnażały za dużo (jak w przypadku hodowli psów), nie chcemy mieć za dużo saren coby nie wpie**oliły wszystkich krzaków i siebie pod samochody, nie chcemy za dużo dzików z podobnych powodów, nie chcemy za dużo wilków żeby nie wj***ły tych pierwszych itd. I to wch*j ważne zadanie, bo harmonia natury nie do końca działa jakbyśmy chcieli, a i tak człowiek sporo namieszał w środowisku więc trzeba pilnować tego bałaganu.
Dodatkowo myśliwi w Polsce płacą składki i tak dalej, ale lepiej pie**olić "o k***a, jacy źli prawacy, bo jak polują to na pewno prawacy bo lewica nie lubi mięsa" niż faktycznie działać.

No i w Polsce (cały czas podkreślam, w POLSCE, gość z filmu gada o myśliwych zza oceanu) jest pewna tradycyjna kultura myśliwska. Jak ktoś nie szanuje kultury myśliwskiej, to niech nie waży się kazać mi szanować kultury muzułmańskiej czy innej LGBTQWERTY.
A że ktoś sobie może ponapie**alać ze strzelby po lesie to ekstra bonus.


wiesz co najlepiej działa na populację? nie mordowanie zwierząt. Natura jest bezlitosna. naturze nie ma leśnego zusu czy mopsów i nikt upośledzonej sranie nie wypłaca renty. Jak sama sobie nie radzi to umiera.
Kalekim jelonkom nie robią malusich wózeczków inwalidzkich. Wszystkie ułomne osobniki kończą jako poranna kupa jakiegoś drapieżnika bo drapieżniki mają wyj***ne czy sarna, którą zjadają ma zespół downa czy ki ch*j.
To co napisałeś to jest standardowe pie**olenie myśliwych. Chronienie przez mordowanie.
Hitlerowcy też ochraniali populację Żydów przez przepuszczanie ich przez komin...

Jak chcesz tradycyjne myślistwo to ze zaostrz patyk i idź zapie**ol jelona w taki sposób jak twoi bliscy przodkowie.
banda opasłych ch*jków kupuje sobie giwerę z optyką. Walą z ambony do zwierzaka i się nazywają "myśliwymi". Śmiech na sali. Wy byście k***a nie wytropili nawet słonia w akwarium.

Timitum

2017-07-27, 21:49
@up pomyślmy...
Cytat:

wiesz co najlepiej działa na populację? nie mordowanie zwierząt. Natura jest bezlitosna. naturze nie ma leśnego zusu czy mopsów i nikt upośledzonej sranie nie wypłaca renty. Jak sama sobie nie radzi to umiera.
Kalekim jelonkom nie robią malusich wózeczków inwalidzkich. Wszystkie ułomne osobniki kończą jako poranna kupa jakiegoś drapieżnika bo drapieżniki mają wyj***ne czy sarna, którą zjadają ma zespół downa czy ki ch*j.


To my jesteśmy tutaj drapieżnikami. Radzimy sobie lepiej niż jelonki, więc powinniśmy je wybić? Bo to można [quoteby wywnioskować z powyższego, a czemu byłbym przeciwny. Niech jelonki będą, byle nie za dużo bo strach będzie jechać drogą przy lesie by jakiegoś nie rozjechać.

Cytat:

To co napisałeś to jest standardowe pie**olenie myśliwych. Chronienie przez mordowanie.
Hitlerowcy też ochraniali populację Żydów przez przepuszczanie ich przez komin...


Argument ad hitlerum, mocno. Zawsze mi się wydawało, że nazistom chodziło o eksterminację Żydów, a nie kontrolowanie ich populacji. A jeśli chodzi o chronienie przez mordowanie, to popatrz na hodowle psów: nieodpowiednie nie przekazują dalej genów do populacji hodowlanej, różnica jest taka, że można je sprzedać a jelenia w domu nie potrzymasz. Eugenika.

Cytat:

Jak chcesz tradycyjne myślistwo to ze zaostrz patyk i idź zapie**ol jelona w taki sposób jak twoi bliscy przodkowie.
banda opasłych ch*jków kupuje sobie giwerę z optyką. Walą z ambony do zwierzaka i się nazywają "myśliwymi". Śmiech na sali. Wy byście k***a nie wytropili nawet słonia w akwarium.

Tutaj to już subiektywny pocisk po mnie, ad personum, więc powiem tak: jak chcesz "sprawiedliwości" społecznej i ideałów lewicy to sp***alaj na Kube albo proś ducha Marksa o wskrzeszenie ZSRR. A przodków którzy napie**alali patykami to akurat mamy wspólnych, to było tak dawno, że na pewno jest jakaś odnoga drzewa genealogicznego która nas łączy.

xtz171

2017-07-27, 21:56
Abraxus, można i z dzidą iść na jelona ale po co ? mniej humanitarnie i nielegalnie, dlatego napie**alam do niego z 308 :P

Adae

2017-07-27, 23:48
Jest "LUUUUU!" i smiech z tasmy, wiec na pewno dobrze mowi. A tak na powaznie, szkoda mi zabijanych dzikich zwierzat. Jesli polowania sluza kontroli populacji, lub zabijaniu szkodnikow, to jestem jak najbardziej za. Poza tym uwielbiam dziczyzne. Natomiast, zabijanie dla sportu jest chore. A najgorsze jest zabijanie przez rodzimych mieszkancow afryki. Potrafia przez dwa tygodnie latac za sloniem z dzidami, dlaczego o tym nie mowi na glos ten progresywny pan? A no tak, bo wtedy nie mozna pokazac ze biali ludzie sa potworami.

Wiewór

2017-07-28, 12:27
Timitum napisał/a:

@up pomyślmy...

To my jesteśmy tutaj drapieżnikami. Radzimy sobie lepiej niż jelonki, więc powinniśmy je wybić? Bo to można
Argument ad hitlerum, mocno. Zawsze mi się wydawało, że nazistom chodziło o eksterminację Żydów, a nie kontrolowanie ich populacji. A jeśli chodzi o chronienie przez mordowanie, to popatrz na hodowle psów: nieodpowiednie nie przekazują dalej genów do populacji hodowlanej, różnica jest taka, że można je sprzedać a jelenia w domu nie potrzymasz. Eugenika.

Tutaj to już subiektywny pocisk po mnie, ad personum, więc powiem tak: jak chcesz "sprawiedliwości" społecznej i ideałów lewicy to sp***alaj na Kube albo proś ducha Marksa o wskrzeszenie ZSRR. A przodków którzy napie**alali patykami to akurat mamy wspólnych, to było tak dawno, że na pewno jest jakaś odnoga drzewa genealogicznego która nas łączy.


Ludzie są szkodnikami a nie drapieżnikami. Drapieżnik zjada tyle ile potrzebuje a szkodnik niszczy wszystko wkoło bez opamiętania doprowadzając ostatecznie do swojej zagłady bo w końcu nie ma co żreć.
Dalej nic nie kumasz. Chore zwierzęta też nie przekazują genów bo najsłabsze osobniki po prostu giną. Nie trzeba do tego bandy spasionych zapijaczonych pojebów latających z bronią.
Natura nie potrzebuje niczego do ochrony. Wystarczy jej nie niszczyć i sobie świetnie poradzi.
Jak ty chcesz prawa dżungli to sp***alaj świńskim galopem do Korei Pn albo do ISIS. Będziesz wyżynał i niszczył ze swoimi kolesiami wszystko naokoło.

Poza tym myśliwi to są matoły, które co rusz dają powodów aby ludziom nie dawać broni. Codziennie czytamy o jakimś myśliwym, któremu człowiek pomylił się z dzikiem. Jakim trzeba być k***a kretynem, żeby pomylić człowieka z dzikiem? jak się nie rozpoznaje celu to się nie strzela. Przez takich k***a idiotów rząd cały czas ma powody aby wszystkim wmawiać, że jak Polacy dostaną broń to się pozabijają. Trudno znaleźć kontrargument.

Timitum

2017-07-28, 17:26
@up Chore zwierzęta giną, ale problem jest taki, że ktoś je musi zabić. W środowisku w którym człowiek nie ingerował mamy wilki, lwy, rekiny i tak dalej, ale w środowisku w którym dokonaliśmy zmian (jak choćby w naszych lasach) nie ma tylu drapieżników. Roślinożercy leśni mnożyli by się aż by cały las wpie**oliły a potem zdechły z głodu - i po lesie i zwierzynie. Nie do końca pożądany efekt, nie? Więc jak powiedzieliśmy A, ograniczając przestrzeń życiową populacji i eliminując drapieżniki, to trzeba powiedzieć B i wyręczyć nature w miejscu gdzie ją zmieniliśmy. Natura sama sobie poradzi, ale jak wspomniałem: nie musi być to pożądany efekt. Pustynie też powstały naturalnie (były zanim człowiek zaczął zmieniać świat wokół niego), ale nie chcemy mieć pustyni dookoła, czyż nie?
To właśnie nie jest prawo dżungli, tylko utrzymywanie pożądanego stanu rzeczy.
Cytat:

Poza tym myśliwi to są matoły, które co rusz dają powodów aby ludziom nie dawać broni. Codziennie czytamy o jakimś myśliwym, któremu człowiek pomylił się z dzikiem.


Ja jakoś nie czytałem ostatnio o czymkolwiek, ale powiem tak:
To, że nazywasz kogoś matołem nie oznacza, że on nim jest. Zamiast wyzywać myśliwych, bo widać ich nie lubisz z jakiegoś powodu, daj jakiś konkret. Pokaż wyższość intelektualną, do ch*ja, a nie nazywasz całą grupę ludzi kretynami i traktujesz to jako argument. Pokaż, że to co robią nie działa tak jak ma działać.

A dostać pozwolenie na broń w Polsce wcale nie jest tak trudno, i jakoś się ludzie nie zabijają legalnie nabytą bronią.

drSin

2017-07-31, 01:37
Kurde ale mi się historia przypomniała ale to z czasów Naszej-Klasy czyli mojego liceum. Niestety ze względu na popularność serwisu tej fotki już wam nie pokażę, ale mogę ją opisać. Otóż pewna piękna "dama" z naszego Internatu (pochodząca oczywiście z bogatej rodziny) miała chłopaka (również z bogatej) myśliwego. 3 miesiące laliśmy ze zdjęć które wrzuciła na NK w których to ona i jej "chłopak" kucali pod drzewem z ustrzeloną sarną z podpisem "Zabił ją dla mnie <3"

True Love Story

voidinfinity

2017-07-31, 07:11
@up

W zasadzie to podsumowałeś całe środowisko łowieckie :krejzi: