18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jedź Ty mule!

peliniusz • 2013-11-05, 07:48
Towar trzeba dostarczyć na czas, człowiek się spieszy, a tu Ci taki muł nie wie co zrobić! więc pojawia się irytacja kierowcy... :sparta:



...swoją drogą nie wiem co myślał sobie kierowca bmw? "dym? no troche jest ale dym to nie ogień... a ch*j z tym! napewno dojade" ?? :wtf:

MudPie

2013-11-06, 05:12
kerim85 napisał/a:

przede wszystkim zadzwoniłbym po policję, żeby wj***ła poj***nemu typowi z bmw mandat za bycie idiotą.


To jego wina że się zepsuło ? Ciekawe czy Ty byś wzywał lawetę czekał na nią kilka godzin a potem płacił z tysiąc złoty za dowóz nie wiadomo ile kilometrów.

zomos napisał/a:

No i po co montowałeś LPG do BMW baranie jeden... Teraz ch*j silnik strzelił bo auto za kilkadziesiąt tysięcy z gazem za 1000zł...


ale pie**olenie...

dziaraxx1

2013-11-06, 07:20
Autokradzione tablice zasłania dymem . :P

Artekkoz

2013-11-06, 09:38
Turbina poleciała i puszcza olej. Jak niedawno jechałem za Scanią w której wysypała się turbina to Smoleńsk to przy tym pikuś :)

stamart

2013-11-06, 11:54
K*rwa od razu sobie pomyślałem że to pewnie 520d. Miałem tak samo wstyd jak ch**j. Turbinka padła. 3klocki w d***pie

jaacaman

2013-11-06, 12:01
tzw chłodnica spalin, rurka która kosztuje kilka tyś zł, bo jak ktoś zauważył olej pali się na niebiesko, a tu dym jest ewidentnie biały. Nie rozumiem jednej rzeczy, na h*j ktoś coś pisze jak widać, że nie ma pojęcia o mechanice.

piti69

2013-11-06, 21:33
Około pół roku temu spotkałem pod Mc też E60, ale biełe. Należało ono do stada brudasów sprzedających srajfony na prkingu pod makiem. Auto jak auto, ale nigdy nie widziałem tak upie**olonego sadzami zderzaka w promieniu dobrych 50cm od końcówki wydechu.

Tyle. brudas bedzie brudasem