18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednostronny ślub dla ateistów-opowieść Czarnych Owiec

Son_of_Odin • 2014-07-17, 21:07
Mam nadzieję, żę materiał się spodoba. I choć niektórych z materiałów chłopaki reprezentują inne poglądy nież loża saistic, to zawsze zmuszają nas do przemyśleń.



To mój dziewiczy temat na tym portalu, chociaż zresztą pewnie i tak macie to rzyci.
Pozdrawiam i chęcam do oglądania, komentowania i oczywiście krytykowania nie tylko tego filmiku, ale także ich pozostałych materiałów.

teken

2014-07-17, 21:15
Serio sądzisz, że ktoś przebrnie przez godzinę ?

Son_of_Odin

2014-07-17, 21:29
Jeśli kogoś zainteresuje to tak. Zresztą youtube pozwala na zapamiętywanie momentu, w którym się ukończyło oglądanie i powrócenie do niego np. kolejnego dnia. Dzięki temu materiał można oglądać fragmentami.

Davidofs

2014-07-17, 22:03
Lubie ich słuchać, ale już sie tutaj raz albo dwa razy pojawili i szału nie było w komentarzach.

Tomaszu

2014-07-17, 22:06
@up i szkoda, kolesie nie są w ciemię bici, oglądam w wolnej chwili wszystko.

MocnyFull

2014-07-17, 22:09
grubas i ten drugi, obie fujary są tak nieśmieszni że nie rozumiem jak to sie znalazło. Poznałem ich kiedyś nad Wisłą w Warszawie, okazało się że faktycznie są zj***ni.

Son_of_Odin

2014-07-17, 22:15
Tak, a kogo to ja nie spotkałem. Ostatnio to i sam Putin mi drewniaki czyścił i korniki z nich wyciągał...

ZielonePłucaPolski

2014-07-17, 22:16
MocnyFull napisał/a:

grubas i ten drugi, obie fujary są tak nieśmieszni że nie rozumiem jak to sie znalazło. Poznałem ich kiedyś nad Wisłą w Warszawie, okazało się że faktycznie są zj***ni.


k***a! ch*j!

MocnyFull

2014-07-17, 22:22
Son_of_Odin napisał/a:

Tak, a kogo to ja nie spotkałem. Ostatnio to i sam Putin mi drewniaki czyścił i korniki z nich wyciągał...



Ja sie tym nie chwale idioto. Podkreślam, że oni nie tylko przed kamerą są zj***ni

Son_of_Odin

2014-07-17, 22:30
@up Masz, aż takie problemy z samokontrolą i ograniczonym zasobem słów, iż musisz od razu przechodzić do obelg hmm? A może w ten sposób czujesz się dojrzalszy?

sn...........r9

2014-07-17, 23:45
Cytat:

I choć niektórych z materiałów chłopaki reprezentują inne poglądy nież loża saistic, to zawsze zmuszają nas do przemyśleń.



"Ślub jednostronny" znaczy, że "najbardziej zatwardziały ateista internetu" (podpis z youtube) przysięgał i podpisywał, że jego żona ma wychować jego dzieci w wierze katolickiej. I jeszcze się tym głośno chwali. Dzięki temu nie muszę marnować czasu na oglądanie tego by wiedzieć, że "inne poglądy" tych błaznów to skrajne lewactwo. Normalny człowiek darzy swoje słowo i podpis jakimś szacunkiem.

NieWiemZeWiem

2014-07-18, 00:08
kurde dość ciekawy temat. Ja tam jestem otwarty na poglądy(do pewnego stopnia) i dość ciekawie mi się słuchało...ale całej godziny nie słuchałem :P

Właśnie mnie to zawsze ciekawiło a co jak jedna osoba nie wierzy a druga wierzy i chce k***a normalny ślub a tu proszę

Son_of_Odin

2014-07-18, 00:12
@up Gdybyś obejrzał to wiedziałbyś, że ma on zamiar zostawić w tej sprawie dziecku wolną rękę i zorganizować ewentualny chrzest gdy ono dorośnie oraz że zorganizował ten ślub ze względu na tradycję oraz pragnienia swojej partnerki i jej rodziny. A czy rolą męzczyzny nie jest spełnianie marzeń swej ukochanej?
Co do lewactwa poczytaj nieco o prawicy, która od zawsze była blisko związana z Kościałem. To Lewactwo chciało zlikwidować Kościół. Proszę nim zaczniesz wygłaszać swe tezy poczytaj nieco.

TakiTamSobieSadol

2014-07-18, 00:32
@teken to jest dobre nawet jak przeglądasz internet i puszczasz to sobie w tle. Godzina mija w mgnieniu oka :)

Rax

2014-07-18, 04:54
piatek series i tylko piatek

a to jest jakies glupie kurestwo.
pie**olenie o rozkach i rolkach, do tego momnetu wytrwalem i wypie**alam - mimo ze jest 5 rano a ja koncze nocke w kasynie sluchajac cpunow napie**alajacych w te guziki przegrywajacych wlasne zycia i stekajacych ze dzisiaj znowu im nie dala - naprawde ogladnalbym cokolwiek byle by wytrwac jeszcze te 3 godziny
ale to - ni ch*ja

i jakim prawem godzinny film nazywasz filmikiem? k***a? :D

a i dakan czy jak ten grubas ma w swej tworczosci przypomina mi mojego niedorozwinietego (oczywiscie to nie jest opinia lekarska) barata w wieku ok 7 lat ktory tworzyl cuda typu "sloneczko swieci kwiatuszki rosna a motylki na nie sraja" beka k***a w ch*j. gimbusie