18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednostronny ślub dla ateistów-opowieść Czarnych Owiec

Son_of_Odin • 2014-07-17, 21:07
Mam nadzieję, żę materiał się spodoba. I choć niektórych z materiałów chłopaki reprezentują inne poglądy nież loża saistic, to zawsze zmuszają nas do przemyśleń.



To mój dziewiczy temat na tym portalu, chociaż zresztą pewnie i tak macie to rzyci.
Pozdrawiam i chęcam do oglądania, komentowania i oczywiście krytykowania nie tylko tego filmiku, ale także ich pozostałych materiałów.

Sorien

2014-07-18, 09:06
A ja sobie lubię czasem posłuchać ich luźnego gadania. Słuchawki bezprzewodowe i mogę w międzyczasie łazić po domu i zajmować się czymkolwiek.

Nie rozumiem też jak ograniczonym trzeba być żeby przyj***ć się do ślubu jednostronnego- mimo wszystko ślub kościelny ma (zwłaszcza dla kobiet) swoją rangę i rozmach, i jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu- jeśli ktoś odmówiłby czegoś takiego swojej kobiecie bo upiera sie przy własnych poglądach to jest po prostu małym ch*jkiem.

Pozdrawiam, leci piwko ;)

sancho457

2014-07-18, 09:13
Ale gówno burza napinaczy ja pie**ole :D Zluzujcie majty

Atlant555

2014-07-18, 09:36
Dotrzymałem do 5 minuty i się poddałem .

Godwinek

2014-07-18, 10:06
czy ja wiem, moze to aktualny temat i w miare swiezy, bo tez ostatnio mialem rozmowe dotyczaca jakiegokolwiek slubu

sam jestem przeciwny, bo jest to przeciez relikt przeszlosci:
a)koscielny (nawet konkordatowy) - to niestety i tak jest to wymog spoleczenstwa, babc i calego tego koscielnego pomiotu, a ci ktorzy teraz sie beda burzyc, ze to nie prawda itp itd, to niech odpowiedza na pytanie, 'a chrzest masz?'

b)cywilny - jezeli nie poparty wiara, czyli bez ceremonii, to dla samego faktu posiadania formalnej wiezi, czyli potrzebujesz papier zeby z kims byc Oo, a slub ma pomoc w rozliczaniu podatkowym i prawie rodzinnym przy sprawach majatkowych

oba jak dla mnie sa zbedne, nie potrzebuje papieru, zeby byc z kims, a jestem czlowiekiem stroniacym od boga (nie negujacym go - 'bog jest nazwa wlasna systemu wartosci, w ktory chce wierzyc czlowiek), wiec od samego poczatku trzymalem sie stanowiska, ze slub jest nie potrzebny

a co do dakkana, tak, jest hipokryta, przysiege jednak skladal w kosciele, przed ksiedzem, uczeszczal na nauki do ksiezy i ksiezy prosil o slub -.-

...

Arturroant

2014-07-18, 10:31
Aby zacząć odtwarzanie wciśnij Alt + f4

michailow

2014-07-18, 10:40
Za 2 tygodnie biorę ślub jednostronny u Kapucynów - gdyż oni jako jedyni nie robili w tym względzie żadnych problemów. Ja jestem po prostu niewierzący, nie mam bierzmowania i w zasadzie to tyle, ale szanuję swoją przyszłą żonę, która jest osobą wierzącą. Pierwsza reakcja w rodzinie gdy im o tym powiedziałem była w sumie standardowa tzn. dlaczego tak i po co. Rodzice w sumie szybko się oswoili z tym faktem. Babcie i Dziadek w sumie gorzej na to zareagowali, ale przyjęli to do wiadomości. Każdy ma prawo robić tak jak uważa za stosowne. Wiem, że więcej osób pewnie wzięłoby taki ślub, ale w większości przypadków kto płaci za ślub - rodzice. Dlatego oszczędzałem i sam za wszystko płacę - dzięki temu nikt nie mógł postawić mi warunku pod tytułem albo ślub kościelny, albo żaden. W sumie to chyba tyle co miałem do powiedzenia na ten temat. A jako ciekawostka - to jest jeszcze opcja taka, że jeśli jesteś zatwardziałym ateistą lub po prostu nie jesteś w stanie przekroczyć nawet progu kościoła możesz również wziąć ślub kościelny za pomocą pośrednika, który będzie brał udział w ceremonii zamiast ciebie. Tak powiedział nam brat który będzie udzielał nam ślubu.

nobas

2014-07-18, 11:04
dakan coraz grubszy spuchlo mu sie :D

kawałchuja88

2014-07-18, 11:44
Znowu ktoś tu wstawia tych dwóch pedałów, jakim cudem to znalazło się na głównej? A raczej gównej.

MocnyFull napisał/a:

grubas i ten drugi, obie fujary są tak nieśmieszni że nie rozumiem jak to sie znalazło. Poznałem ich kiedyś nad Wisłą w Warszawie, okazało się że faktycznie są zj***ni.



Mogłeś temu chudszemu od razu wpie**olić bo sp***olina lewactwa patrzy mu z oczu, grubasowi w sumie też mogłeś niech schudnie pie**olony a nie propaguje otyłość.

ojcieckogut

2014-07-18, 12:15
nie rozumiem tej spiny z wymaganiami kościoła do ślubu kościelnego

jeśli chcesz żeby jakaś organizacja pozwoliła ci na świadczenie ci usługi, możesz albo spełnić ich zasady i zapłacić albo zrezygnować i nie korzystać z usługi - tak samo z kościołem - chcesz brać ślub kościelny to spełniasz ich zasady, nie chcesz to nie, nie ma konieczności. A że usługa jest pożądana przez większość kobiet, to mogą sobie stawiać warunki jakie chcą. Wolny rynek.

Nie podobało mi się nabijanie się grubego z obyczajów katolickich przy jednoczesnym chwaleniu się zaproszeniami z gwiezdnych wojen. Lube film, ale takie wstawki na zaproszeniach i ciśnienie żeby grali melodyjkę z gwiezdnych wojen jest po prostu gówniarskie....

sn...........r9

2014-07-18, 12:26
Son_of_Odin napisał/a:

@up Gdybyś obejrzał to wiedziałbyś, że ma on zamiar zostawić w tej sprawie dziecku wolną rękę i zorganizować ewentualny chrzest gdy ono dorośnie oraz że zorganizował ten ślub ze względu na tradycję oraz pragnienia swojej partnerki i jej rodziny. A czy rolą męzczyzny nie jest spełnianie marzeń swej ukochanej?
Co do lewactwa poczytaj nieco o prawicy, która od zawsze była blisko związana z Kościałem. To Lewactwo chciało zlikwidować Kościół. Proszę nim zaczniesz wygłaszać swe tezy poczytaj nieco.


Nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Nie zamierzam oglądać tego gówna, bo jego wiekopomne zamiary obchodzą mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.

To co mnie interesuje to fakty. Ci dwaj podają się za "największych ateistów internetu", więc wnioskuję, że to po prostu atole a'la Ruch Palikmiota, którzy mają z kościołem "na noże".
Ok, spoko, w normalnym kraju, gdzie lewaków pokazuje się w cyrku za pieniądze, nie ma myślozbrodni i każdy może być sobie nawet maoistą i modlić się do wujka Stalina. Tyle tylko, że gość teraz ze śmiechem opowiada, jak to kłamstwem sprawił, że ów znienawidzony niebieski funkcjonariusz wypowiedział nad nim swoje zaklęcia.
Normalny człowiek w takiej sytuacji, mając w pamięci np takich XVII-wiecznych polskich kowboi gotowych zdechnąć za swoje nobile verbum, czułby się z deka nieswojo. Lewak kicha na takie reakcyjne dyrdymały jak honor, po czym właśnie łacno go można rozpoznać.

sancho457

2014-07-18, 12:38
@MocnyFull
Jak mogłeś ich spotkać skoro nie wychodzisz z pokoju ? :krejzi:

SharpSe

2014-07-18, 12:51
Co to za pedały? Co to w ogóle tutaj robi? Napisałbym do autora tematu żeby sp***alał z pedałami pod tęcze ale nie napisze. Ch ci w oko za takie badziewie. Nie wrzucaj więcej już nic. NIC.

prawda

2014-07-18, 14:24
k***a co za cioty

bartek8809

2014-07-18, 19:27
jak zobaczyłem opis, nawet chciałem obejrzeć, ale po 10 minutach film nie wniósł zupełnie nic do mojego marnego życia...

MrRobaczek

2014-07-18, 23:20
sniper9 napisał/a:



"Ślub jednostronny" znaczy, że "najbardziej zatwardziały ateista internetu" (podpis z youtube) przysięgał i podpisywał, że jego żona ma wychować jego dzieci w wierze katolickiej. I jeszcze się tym głośno chwali. Dzięki temu nie muszę marnować czasu na oglądanie tego by wiedzieć, że "inne poglądy" tych błaznów to skrajne lewactwo. Normalny człowiek darzy swoje słowo i podpis jakimś szacunkiem.



Gdybyś obejrzał całe to byś tego nie napisał. Polecam też używać częściej narządu pt. "Mózg", może znasz, popularny narząd Ty kucu krula k***ina :D