18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedni z wielu

Flodzia • 2022-07-31, 18:25
Finlandia
Grupa cyganów znęca się nad parą nastolatków




Rolandpl

2022-07-31, 21:27
DonJaro napisał/a:

Szczerze powiedzawszy nie cierpię Romów. Sęk w tym że jak coś się dzieje to przyjeżdżają na 4 transportery chłopów i obdzieraja Ci skórę zaczynajac od najmniejszego palca a kończąc na łydce.. Ani ultrasi ani pseudokibole sobie z nimi nie radzą. Mam polskie obywatelstwo od urodzenia bez negowania i krytyki wiem co mówię



U nas gościowi lata temu kobieta puściła się z cyganem, podczas gdy ów jegomość siedział. Wyszedł, chciał załatwić po ludzku, cygan złapał za kij, po czym go stracił i sam nim w p*zde dostał, ale widocznie za slabo bo na drugi cygan wrocił z kolegami, na 2 auta, 8 sztuk... I 8 sztuk jak śledzie ułożeni byli, jeden obok drugiego, bo ten z więźnia się przygotowal;) Ja małolat byłem wtedy, ale do dzis mi się ciepłej na sercu robi, jak sobie to przypomnę ;)

zdun

2022-07-31, 21:49
Adolf zaprasza na kwatery.

Dzik5150

2022-07-31, 21:56
Attenzione napisał/a:

Gaz gaz i jeszcze raz gaz.



Gaz to by było zbyt humanitarne, temu z tą małą kuśką co oddawał mocz dla tego leszcza co woli pić uryne niż się postawić,powinno się uciąć tego farfocla i zrobić brelok do kluczy co najmniej

KamykHC

2022-07-31, 22:15
Cyganie tego typu są dość słabi w bitce, dlatego są jak j***ne hieny. Wystarczy przyj***ć alfie, a reszta sp***ala, choć to atakuję zazwyczaj słabą zwierzynę. Zasada jest prosta: przypie**ol mu pierwszy, bo z takimi cyganami się nie dogadasz.

metyoo

2022-07-31, 22:15
tak się czasami zastanawiam, czy aby na pewno adolf był tai zły...

re...........tt

2022-07-31, 22:15
Rodzice Finów po zgłoszeniu na policję zostaną posądzeni o rasizm i zamknięci w więzieniu :D

roxster

2022-07-31, 22:16
dlatego ja z cyganami nie rozmawiam, ale od razu wale w ryj....

S.Cat

2022-07-31, 22:22
Ktoś po Fińsku co te brudne małpy tam pie**olą ?

slimi

2022-08-01, 00:12
Widzalem na ulicy gas, gas, gas, gas nawet nadplace Putinowi , smierc cholocie .

Crazyshit

2022-08-01, 00:44
Bardzo dobrze napisała nataliaw, widze ładnie jej się w dupie poj***ło, albo sama lubi być tak traktowana. Do wora szmate!!

NataliaW napisał/a:

Bardzo dobrze, tylko fizyczną kuracją można wyleczyć z lewactwa.



Jprdl.. zal mi cie. Do wora, a wór do jeziora.

Karboksylator

2022-08-01, 07:55
nie cierpię cyganów, wszędzie gdzie mieszkają jest syf niesamowity. ale daleki jestem od oceniania tego filmiku. ch*j wie co te gnojki zrobiły. druga sprawa jeszcze nie widziałem, żeby to cyganka wymierzała sprawiedliwość, więc tym bardziej ch*j wie o co chodzi

Policeman

2022-08-01, 13:32
A ch*j w dupę tym fińskim frajerom. Wychowankowie pokoleń hipisów, alkusów i innych umysłowych ignorantów.

Ale u nas cyganie też robią co chcą i nikt tym bydlakom nie dobierze się do skóry. Dziewczynki 12-13 lat w ciąży - nie ma dochodzeń o pedofilię. Obowiązek szkolny? A ch*j tam, oni mają inne prawa. Grupy cyganów terroryzują okolicę - policja nie widzi, nie ma co wszczynać zamieszek. Jak chodziłem do LO, to niedaleko cyganie mieli swój pałacyk i kilka domów, naj***nego tego tałatajstwa w opór. Najgorsze były takie gnojki 10-16 lat, które potrafiły specjalnie zaczepiać, prowokować, a jak ktoś się wk***ił, to leciał taki z płaczem do ojców i wujów [bo tam niewiadomo kto jest ojcem :D ] i zaraz 30 spoconych chamów leciało robić burdy. Wszystkie auta w okolicy porysowane, okolica wyzuta z rowerów. Pod sklepem nikt nie zostawiał, tam nawet psy kradli [nie wiem czy na handel czy do jedzenia, no nie wiem]. Boisko szkolne zajęte 24/7 przez cyganów, pograć w piłkę to cudem się udawało na WF'ie!! Wychodził frajer wfista z piłką, wygląda za róg szkoły, widzi cyganów i powrót "zagramy w pingponga". Non stop rzucane kamienie w okna szkoły, napisy obrażające Polskę i Polaków na elewacjach. Zawsze zachodziłem w głowę, że duże miasto i tyle opcji by się tego elementu pozbyć. Zresztą, ludzie piszą o kibolach, ale co oni k***a mogą, ledwo po lasach sobie morde obiją, od razu wielkie poruszenie. Jak cyganie terroryzują całe miejscowości, kradną, biją, gwałcą - nie ma tematu. Jak się skrzykną kibole i spuszczą wpie**ol - AFERA, TELEWIZJA, SKANDAL, SZOK!

Wiewór

2022-08-01, 14:02
Z przykrością muszę stwierdzić ze w kwestii rozwiązania problemu cyganów Adolf Hitler miał racje

tigerqaz

2022-08-01, 15:06
Nienawidzę tego brudnego ścierwa !