18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedni po szkole chodzili na kremówki

~Angel • 2019-05-07, 08:12
a inni chodzą na:


lucilla

2019-05-07, 14:43
Ważne, że są szczęśliwi. Nic bym to tego nie miał gdyby to robili w swoich 4 ścianach zamiast publicznie.

Wiewór

2019-05-07, 15:05
skywalker75 napisał/a:

i znowu nie rozumiesz istoty religii i tego co nazywasz religijnym "oświeceniem" . Owszem dawała , zrozumiała, że to złe wiec przeprosiła ,



Przecież rozumiem. Wg zasad waszej religii taki Hitler czy Stalin przed śmiercią jakby powiedzieli, że im przykro i uznali Jezusa za pana i zbawcę to lista grzechów im się zeruje i idą do nieba.
Róbta co chceta a później wystarczy przeprosić czarodzieja w konfesjonale, rzucić piątaka na tacę i jazda od nowa :-D
Stary nawet sataniści nie mają takiego luzu.

Zajebista religia stary!

leolepsi

2019-05-07, 15:17
Co za sucz... jak się k***i to niech się k***i po ludzku, w jakiejś chałupie...

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-07, 17:26
Abraxus napisał/a:

Przecież rozumiem. Wg zasad waszej religii taki Hitler czy Stalin przed śmiercią jakby powiedzieli, że im przykro i uznali Jezusa za pana i zbawcę to lista grzechów im się zeruje i idą do nieba.
Róbta co chceta a później wystarczy przeprosić czarodzieja w konfesjonale, rzucić piątaka na tacę i jazda od nowa
Stary nawet sataniści nie mają takiego luzu.
Zajebista religia stary!



Po to jest religia,żeby wyczyścić sobie sumienie

McQurwa

2019-05-07, 18:34
Angel napisał/a:

a inni chodzą na:


też kremówki :-P

Metyl30

2019-05-07, 18:56
hahah i norma biala k***e 2 ciapatych hendorzy(wiem ze na filmiku jeden) ale skoro 2 tam sie kreci to i pewnie 2 tez da,a w bialym towarzystwie pewnie cnotka i porzadna...

mieszał

2019-05-07, 20:54
Po adidasie i do domu chopaki .

Jestem_na_nie

2019-05-07, 21:04
Prawdziwie wyzwolona kobieta z pod męskiego patriarchatu

skywalker75

2019-05-08, 09:36
Abraxus napisał/a:

Przecież rozumiem. Wg zasad waszej religii taki Hitler czy Stalin przed śmiercią jakby powiedzieli, że im przykro i uznali Jezusa za pana i zbawcę to lista grzechów im się zeruje i idą do nieba.
Róbta co chceta a później wystarczy przeprosić czarodzieja w konfesjonale, rzucić piątaka na tacę i jazda od nowa
Stary nawet sataniści nie mają takiego luzu.
Zajebista religia stary!



Po pierwsze, żeby zrobić chociaż pierwszy krok, to trzeba przeprosić, a do tego trzeb mieć jaja, wiec jakby na wstępie ciebie to eliminuje . Poza tym, gdybyś nie opierał swojej wiedzy na facebooku to może wiedziałbyś, że to jednak nie jest takie proste i nic się nie zeruje .

BTW Hitler i Stalin to ateiści, a wiec wyznawcy twojej religii :mrgreen:

Wiewór

2019-05-08, 09:50
@up no to rozjaśnij mi tajemnice swojej wiary panie kaznodziejo?
Co nie tak zrozumiałem?

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Po to jest religia,żeby wyczyścić sobie sumienie



Hmm bardzo ciekawe, bo religijne oszołomy twierdzą, że bez norm religijnych nie może istnieć cywilizowane społeczeństwo bo wszyscy się pozabijają ponieważ religia wyznacza etyczne granice.
A tu nagle dowiaduję się, że jednak można robić wszystko a później wyczyścić sobie sumienie.

Gubicie się w zeznaniach. Ustalcie może w końcu jedną spójną w miarę logiczną wersję.

Billy12321

2019-05-08, 13:59
~Velture napisał/a:

ch*j już z tym pomaganiem we wkładaniu ale on mu k***a loda w międzyczasie opie**alał przecież



nic ci nie umknie xD

dzaanas86

2019-05-08, 17:51
Pszemek kossakoski - Inicjacja!