18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jedni po szkole chodzili na kremówki

~Angel • 2019-05-07, 08:12
a inni chodzą na:


ziomek53

2019-05-07, 11:19
jaka zadowolona córeczka tatusia

DzidaZawodnik

2019-05-07, 11:42
stroona napisał/a:

Nagrywanie i publikowanie tego powinno być karalne...
Mają ochotę i możliwość to korzystają...
Pewnie ten co ich nagrywał trzepał do tego kapucyna i był zazdrosny, że to nie on tą laskę r*chał.



JAkim ty musisz być przegrywem, żeby myślec, że ktokolwiek mógłby być o taką zazdrosny? Ty chyba dz**kom musisz dopłacać.

MrSzegerege

2019-05-07, 11:46
k***a nie chce mieć córki. No ni ch*ja, przeboleje ze sie z zięciem nie napie**ole.

black_fucker

2019-05-07, 11:57
r061071 napisał/a:

ciapki wzbogacaja kulturowo hamerykanska mlodziez
lub dwa afgany pchaja biala suke



Wlasnie sam sie zastanawiam czy to miedzy nimi to poprostu jakies k***iszcze czy postepowa mlodziez dla ktorych taka akcja jest normalna jak jedzenie czegos na miescie.

Wiewór

2019-05-07, 11:58
@up hahaha, że niby religia jest jakiś hamulcem moralnym? Nie wiem czy słyszałeś ostatnią aferę o pani kandydatce z PIS co robi z siebie cnotkę nie wydymkę pod przykrywką religijnego "oświecenia" a okazuje, że dawała się zerżnąć w p*zdę każdemu :mrgreen:

W ogóle to mam bekę z powyższych komentarzy.
Histeryzujecie jakby k***a nie wiem co się działo. Małolaty się pie**olą a ci wieszczą koniec świata. k***a jacy debile chodzą po tym kraju :lol:

mygyry

2019-05-07, 12:05
Kto nie r*chał w miejscu publicznym, ten przegryw

camson

2019-05-07, 12:18
stroona napisał/a:

Nagrywanie i publikowanie tego powinno być karalne...
Mają ochotę i możliwość to korzystają...
Pewnie ten co ich nagrywał trzepał do tego kapucyna i był zazdrosny, że to nie on tą laskę r*chał.



To nas odróżnia od zwierząt, że potrafimy swoje żądze odłożyć na bok i poczekać, aż warunki będą intymne. To co widać na filmie to k***a j***ne zezwierzęcenie. Jeszcze w międzyczasie jeden pedał opie**ala drugiemu gałe... Wyzwoleni w ch*j ci powiem... Tak trzeba żyć ci powiem...

bodzionek

2019-05-07, 12:32
impressa88 napisał/a:

Przynajmniej mieli ciekawsze życie od mojego:)



Który facet, w takim wieku, nie chciałby mieć takiej koleżanki?

poligon6

2019-05-07, 12:46
bodzionek napisał/a:

Który facet, w takim wieku, nie chciałby mieć takiej koleżanki?



Jakiej? Takiej która roznosi syfa i ma końska morde do tego?

zdun

2019-05-07, 12:47
Ciekawe którego to dziewczyna

nowynick

2019-05-07, 12:52
Jeśli to po to ogłosili te alarmy zamiast matur to jestem w stanie zrozumieć

pi...........ta

2019-05-07, 13:24
Przynajmniej nie murzyni

Libraru

2019-05-07, 13:38
przeciez znak informuje o pedałowaniu w obie strony więc czego sie spodziewaliście?

osaprezesiwo

2019-05-07, 13:39
Brzydka w ch*j. Napisałbym, że dobrze przynajmniej, że chłopaki por*chali, ale to pedały, więc cała trójka do utylizacji

skywalker75

2019-05-07, 14:09
DzidaZawodnik napisał/a:

Wyzwoleni z kajdan katolibanu ludzie.



"ludzie" ... to dużo powiedziane ;)

Abraxus napisał/a:

@up hahaha, że niby religia jest jakiś hamulcem moralnym? Nie wiem czy słyszałeś ostatnią aferę o pani kandydatce z PIS co robi z siebie cnotkę nie wydymkę pod przykrywką religijnego "oświecenia" a okazuje, że dawała się zerżnąć w p*zdę każdemu
W ogóle to mam bekę z powyższych komentarzy.
Histeryzujecie jakby k***a nie wiem co się działo. Małolaty się pie**olą a ci wieszczą koniec świata. k***a jacy debile chodzą po tym kraju



i znowu nie rozumiesz istoty religii i tego co nazywasz religijnym "oświeceniem" . Owszem dawała , zrozumiała, że to złe wiec przeprosiła , już tego nie robi i teraz ma prawo mówić. że to złe . A ty się nie oświeciłeś więc dalej dajesz się r*chać w p*zdę każdemu. I jeszcze k***a krytykujesz