18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedni drugich warci

Barnellini • 2020-06-14, 21:14
Absolutnie nie sympatyzuję z murzynami ani ich pedalskimi poplecznikami z antify ale gliniarze w Stanach to też są j***ne k***y. Wpie**ol należy się zatem obu tym grupom. W zasadzie to super, że są te "protesty" bo wszyscy dostaną trochę po ryju :D




Pan_Cernik

2020-06-15, 10:48
pochminick napisał/a:

Twoje i każdego innego "wydaje mi się" nie powinno służyć do oceniania czegokolwiek.
Wprawdzie nie wiem, co to jest "zadanie racji" o którym wspominasz, ale nikogo nie można zatrzymywać na podstawie widzimisię jakiegokolwiek policjanta. Musi być uzasadnienie. Na szczęście.



1. "zadanie racji" - To był cytat z "Alternatywy 4", przepraszam że nie ująłem tego w cudzysłowu i nie załączyłem odpowiedniego wyjaśnienia łącznie z odpowiednim linkiem. Jeszcze raz przepraszam. Ale skoro nie wiesz co to znaczy, więc odradzam, ci oglądanie tego serialu. Nie dla idiotów, nic z tego i tak byś nie zrozumiał.

2. Odniosłeś się do dwóch wyrazów całkowicie ignorując sens wypowiedzi. Brawo ty. I nie osądzałem nikogo w tym zdaniu, z którego wyciąłeś ten fragment, tylko odniosłem się do możliwej sytuacji prawnej w USA. Możliwej, bo jak zaznaczyłem, nie znam jej. Ale widać zrozumienie sensu prostego zdania w języku polskim przerasta możliwości twojego małego móżdżku.

3. W Polsce jak i w wielu innych krajach zatrzymanie bez uzasadnienia na 24 godziny jest całkowicie legalne. Jak nie masz o niczym pojęcia to zamknij dupę i nie rób z siebie większego kretyna niż jesteś.

Isstred95

2020-06-15, 11:30
,,. W zasadzie to super, że są te "protesty" bo wszyscy dostaną trochę po ryju " ta i przy okazji wielu normalnym ludziom za to że są biali

Plastykpl

2020-06-15, 13:09
j***ć czarnych bez litości

bogdanboner

2020-06-15, 16:07
Balerin ty pewnie nadal uważasz, że psa możesz nagrać i wrzucić do sieci 8-) 8-)

daminoday

2020-06-17, 17:32
Mieszkam w stanach od urodzenia i bardzo slabo mowie i pisze po polsku ale nie podoba mi sie zachowanie tych ludzi