18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jedni drugich warci

Barnellini • 2020-06-14, 21:14
Absolutnie nie sympatyzuję z murzynami ani ich pedalskimi poplecznikami z antify ale gliniarze w Stanach to też są j***ne k***y. Wpie**ol należy się zatem obu tym grupom. W zasadzie to super, że są te "protesty" bo wszyscy dostaną trochę po ryju :D




MgrMajster

2020-06-14, 21:27
Barnellini napisał/a:

Wpie**ol należy się zatem obu tym grupom



Jednakże wolałbym żeby ze świata zniknęli murzyny niż policjanci.

Macx83wwww

2020-06-14, 21:29
Jakby codziennie ktoś cię wyzywał i zgrywał do ciebie cwaniaka, na dodatek mógł w każdej chwili broń wyciągnąć, to miałbyś dwa wyjścia odejść ze służby, albo stać się zimnym sk***ielem, ci widać wybrali to drugie wyjście.

warszawiak123

2020-06-14, 21:35
Znajomi byli w Stanach jakieś 10lat temu na wycieczce i opowiadali że jak się zgubili i szukali drogi do hotelu to zapytali

jbone

2020-06-14, 21:42
warszawiak123 napisał/a:

Znajomi byli w Stanach jakieś 10lat temu na wycieczce i opowiadali że jak się zgubili i szukali drogi do hotelu to zapytali



i jaki ciag dalszy sk***ysynu z warszawy bo juz popcorn wyciągłem-odj***li ich czy co?

zurawix94

2020-06-14, 21:54
Za rzucenie smieciem na glebe, zawsze piwo!!!

wertuqq

2020-06-14, 22:38
Logika wrzucającego
ch*j tam, że nie wiem o co chodzi i być może murzyn jest poszukiwany i może być niebezpieczny. I że całą sytuację nagrywają takie same murzyny i jakiś spasiony biały lewak, ale się wypowiem i obrzucę gównem gliniarzy w ramach równouprawnienia.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-14, 22:45
Ustawka i h*j... jak ogień przygasa, trzeba podlewać. Pewnie znali się z fuchy w klubie gogo...

Barnellini

2020-06-14, 23:33
wertuqq napisał/a:

Logika wrzucającego
ch*j tam, że nie wiem o co chodzi i być może murzyn jest poszukiwany i może być niebezpieczny. I że całą sytuację nagrywają takie same murzyny i jakiś spasiony biały lewak, ale się wypowiem i obrzucę gównem gliniarzy w ramach równouprawnienia.



Hahahahah. Ty mi będziesz pisał o logice? Ja odnoszę się do tego co widzę a ty sobie coś k***a wymyśliłeś. To, że murzyn nie jest poszukiwany widać na pierwszy rzut oka bo sp***alałby na pewno zanim go skuli. A może murzyn na filmie jest wolontariuszem w domu starców i mega altruistą, który nigdy nie popełnił żadnego przestępstwa. A w ogóle to uratował życie piątki przedszkolaków. ch*j wie kim jest ten bambus. Wk***iło mnie, że policjanci zakazali filmować osobie postronnej i aresztowali ją. Skoro nie robili nic złego to po ch*j się przypie**alają do gapiów? Co za k***a różnica czy filmuje lewak czy inny ch*j a już w ogóle to najmniejsze znaczenie ma to czy jest spasiony. Nie obraź się ale pie**olisz kolego od rzeczy i fantazja Cię poniosła. Nawet jeśli na filmie nie ma niezbitego dowodu, że policja w USA to w dużej mierze ch*je mający zbyt dużą władzę to jest wiele innych materiałów z których to wynika.

Tak dla jasności- j***ć lewaków. Ja nie mam z tą hołotą nic do czynienia :D

Pan_Cernik

2020-06-15, 07:32
Bycie murzynem to wystarczający powód do aresztowania :D

A tak na poważnie. Jeśli psiarnia zobaczy bambusa ubranego jak zwykły bambus, który buja się taką furą to raczej się nim zainteresuje. A to dlatego, że raczej nie wygląda na kogoś kto pracowałby i zarabiał na tyle dobrze żeby taka furę kupić i utrzymać . Więc wypada go sprawdzić, proste.
Nie byłem w stanach i nie znam nikogo kto był i widział, ale wydaje mi się że tak jak w każdym innym kraju u nich psiarnia tez może każdego tak profilaktycznie, bez zadania racji zatrzymać na 24 godziny.

pochminick

2020-06-15, 07:56
Pan_Cernik napisał/a:

wydaje mi się że tak jak w każdym innym kraju u nichpsiarnia tez może każdego tak profilaktycznie, bez zadania racji zatrzymać na 24 godziny.



Twoje i każdego innego "wydaje mi się" nie powinno służyć do oceniania czegokolwiek.

Wprawdzie nie wiem, co to jest "zadanie racji" o którym wspominasz, ale nikogo nie można zatrzymywać na podstawie widzimisię jakiegokolwiek policjanta. Musi być uzasadnienie. Na szczęście.

zerwikaptur

2020-06-15, 08:56
[quote="Barnellini"]Hahahahah. Ty mi będziesz pisał o logice? Ja odnoszę się do tego co widzę a ty sobie coś k***a wymyśliłeś. To, że murzyn nie jest poszukiwany widać na pierwszy rzut oka bo sp***alałby na pewno zanim go skuli. A może murzyn na filmie jest wolontariuszem w domu starców i mega altruistą, który nigdy nie popełnił żadnego przestępstwa. A w ogóle to uratował życie piątki przedszkolaków. ch*j wie kim jest ten bambus. Wk***iło mnie, że policjanci zakazali filmować osobie postronnej i aresztowali ją. Skoro nie robili nic złego to po ch*j się przypie**alają do gapiów? Co za k***a różnica czy filmuje lewak czy inny ch*j a już w ogóle to najmniejsze znaczenie ma to czy jest spasiony. Nie obraź się ale pie**olisz kolego od rzeczy i fantazja Cię poniosła. Nawet jeśli na filmie nie ma niezbitego dowodu, że policja w USA to w dużej mierze ch*je mający zbyt dużą władzę to jest wiele innych materiałów z których to wynika.
Tak dla jasności- j***ć lewaków. Ja nie mam z tą hołotą nic do czynienia[/

Ja za ocenę pracy policjantów którzy aresztowali bambo Floyda (zanim stało się to głośne) zostałem tu zwyzywamy
A ze oceniałem jedynie działanie policji to zbiegło się sadolowych prawilniakow setka i jazda .
A prawda taka ze policja w USA to mega pojeby co sadza ze są na dzikim zachodzie i żuczka na glebę każdego co im nie pasuje i taks jest prawda .
Mnóstwo filmów z białymi prawnikami co to tłumacza jak należy postępować żeby nie dać powodu policjantowi do strzału i sami oni mówią ze kolizja wolności osobistej z mocnymi uprawnieniami policji USA to problem w tamtym kraji i giną ludzie bez powodu .
Racja jest tez ze USA to niebezpieczne miejsce z racji gangów i ogólnego dostępu do giwer .

Barnellini

2020-06-15, 09:28
pochminick napisał/a:

Twoje i każdego innego "wydaje mi się" nie powinno służyć do oceniania czegokolwiek.
Wprawdzie nie wiem, co to jest "zadanie racji" o którym wspominasz, ale nikogo nie można zatrzymywać na podstawie widzimisię jakiegokolwiek policjanta. Musi być uzasadnienie. Na szczęście.



Bardzo ładnie napisane :)

stir

2020-06-15, 10:11
NIe wiem jak jest u was ale u mnie na ulicy jest policjant i na ten moment ma wybite każde okno w domu ;D także jeszcze chwila i u nas będzie podobnie.

TorkilKoval

2020-06-15, 10:27
jbone napisał/a:

i jaki ciag dalszy sk***ysynu z warszawy bo juz popcorn wyciągłem-odj***li ich czy co?



Ten popcorn to za 500+, czy z Janosikowego?