18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednak nie skaczę... DAM RADĘ!

~DMT • 2019-04-22, 18:39
Takiego ch*ja... :amused:


sider16

2019-04-23, 14:36
HAL9000/2 napisał/a:

k***a widzę te filmiki i muszę sie wyżalić... zajmuję sie zarobkowo filmowaniem, praktycznie wożę z sobą od jakiegoś czasu niebanalnego panasonica AGUX90, kamera wciaż pod ręką i co? i k***a nic... nic mi sie na trasie czy podczas filmowania nie zdarza co można by utrwalić w jakosci przekraczającej sadolowe playery... a jakiś ciecie z och*jałemi smartszajsami wygrywają nagrania życia... to k***a trzaba mieć normalnego pecha...



Zawsze możesz sam odjebac nagranie życia, tylko poproś kogoś żeby na sadola później wrzucił.

mieszalniapasz

2019-04-23, 18:04
HAL9000/2 napisał/a:

k***a widzę te filmiki i muszę sie wyżalić... zajmuję sie zarobkowo filmowaniem, praktycznie wożę z sobą od jakiegoś czasu niebanalnego panasonica AGUX90, kamera wciaż pod ręką i co? i k***a nic... nic mi sie na trasie czy podczas filmowania nie zdarza co można by utrwalić w jakosci przekraczającej sadolowe playery... a jakiś ciecie z och*jałemi smartszajsami wygrywają nagrania życia... to k***a trzaba mieć normalnego pecha...



A kto ci broni wyj***ć wraz z AGUX90 z dachu?

se...........ed

2019-04-23, 19:42
HAL9000/2 napisał/a:

k***a widzę te filmiki i muszę sie wyżalić... zajmuję sie zarobkowo filmowaniem, praktycznie wożę z sobą od jakiegoś czasu niebanalnego panasonica AGUX90, kamera wciaż pod ręką i co? i k***a nic... nic mi sie na trasie czy podczas filmowania nie zdarza co można by utrwalić w jakosci przekraczającej sadolowe playery... a jakiś ciecie z och*jałemi smartszajsami wygrywają nagrania życia... to k***a trzaba mieć normalnego pecha...



To nie Ty masz pecha ino oni szczęście .

daihat

2019-04-24, 05:49
Cytat:

k***a widzę te filmiki i muszę sie wyżalić... zajmuję sie zarobkowo filmowaniem, praktycznie wożę z sobą od jakiegoś czasu niebanalnego panasonica AGUX90, kamera wciaż pod ręką i co? i k***a nic... nic mi sie na trasie czy podczas filmowania nie zdarza co można by utrwalić w jakości przekraczającej sadolowe playery... a jakiś ciecie z och*jałemi smartszajsami wygrywają nagrania życia... to k***a trzaba mieć normalnego pecha...



Jeżeli jeździsz po małej i słabo zaludnionej Polsce to szanse nakręcić coś świetnego masz jak wygranie w totka. Zresztą każdy ma pod ręka telefon, powiedzmy 20mln Polaków. Zanim włączysz tą kamerę to przegapisz nagranie życia.

TrisK

2019-04-30, 15:14
Lobo24 napisał/a:

Mam taką teorię do tych wszystkich skoczków budynkowych czy mostowych. Skaczą przez jakiś dramat, traumę czy problem któremu nie mogą sprostać. Wydaje mi się, ze w sekundzie w której ich stopy odrywają się od podłoża i zaczynają lot - ich mózgi spinają się i w jednej chwili znajdują rozwiązania na wszystkie problemy. Pozostaje tylko bezpiecznie wylądować.



Otóż masz 100% racji. Prawie wszyscy niedoszli samobójcy tak mówią. Polecam np film The Bridge, o samobójcach z Golden Gate. Piszę "prawie" bo nie mają tego syndromu samobójcy w ciężkiej depresji (takiej ryjącej mózg) dla nich kolejne próby.

sadolek23

2019-05-05, 22:44
daihat napisał/a:

Zanim włączysz tą kamerę to przegapisz nagranie życia.



Chyba nie miałeś w ręce żadnego sensownego urządzenia dedykowanego.
Właśnie jest odwrotnie - aparaty czy kamery włączają się praktycznie po naciśnięciu guzika "ON".
Smartfon? Dobre żarty! To kilka sekund zanim wybierzesz z menu aplikację.
A potem włącza się aktualizacja FB, więc nagranie rwie,
po chwili dzwoni matka i zamiast dźwięku masz wycie.
Pomijając żałosną optykę, stabilizację i nagrywanie po zmroku.
Śnij dalej!