18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden uścisk, a daje tak wiele

Dawid18b • 2011-11-17, 16:16
Na sadisticu zarejestrowałem się żeby tylko pooglądać troche harda oraz śmiesznych filmików, ale gdy obejżałem tego na YT to od razu natknęło mnie żeby wam pokazać. Wiem, wiem, na sadolu powinny być filmiki sadystyczne o złamaniach, skaleczeniach itp. ale widziałem też tutaj pare takich więc go dodaje.

HEILicopter

2011-11-18, 00:24
Jak czytam niektorych komentarze to mi sie noz w kieszeni otwiera. Twarde sk***ysyny pod przykryciem internetu, gdy czuja sie anonimowi a w realu nastoletnie c*pki. Chlopaki, dowartosciowac sie musicie zenujacymi tekstami rodem z podstawowki bo na codzien jedyne co potraficie to szybko sp***alac, jak cos sie dzieje. Kiedys chcialbym zobaczyc wasz filmik, gdy ryj roztrzaskuje wam sie o chodnik. Ale bym pizgal wtedy, majac swiadomosc, ze jednego pozera na tym swiecie mniej. Jestescie niczym wiecej jak dziecmi udawajacymi kogos, kim nie sa, by podbudowac wlasne ego. I wyj***ne mam na to co mi odpiszecie, a napewno znajdzie sie taki kozak. Jak to mawiaja - prawda boli.

Chcialbym spotkac tych co wypisuja te brednie na ulicy. O ile wogole takie nerdy wychodza z domu.

Wspolczucie nie jest domena slabych, lecz silnych. Kiedys sie o tym przekonacie, jak dorosniecie.

Film kozak, piwo.

lenux

2011-11-18, 01:58
pilaf666 napisał/a:

Jak czytam niektorych komentarze to mi sie noz w kieszeni otwiera. Twarde sk***ysyny pod przykryciem internetu, gdy czuja sie anonimowi a w realu nastoletnie c*pki. Chlopaki, dowartosciowac sie musicie zenujacymi tekstami rodem z podstawowki bo na codzien jedyne co potraficie to szybko sp***alac, jak cos sie dzieje. Kiedys chcialbym zobaczyc wasz filmik, gdy ryj roztrzaskuje wam sie o chodnik. Ale bym pizgal wtedy, majac swiadomosc, ze jednego pozera na tym swiecie mniej. Jestescie niczym wiecej jak dziecmi udawajacymi kogos, kim nie sa, by podbudowac wlasne ego. I wyj***ne mam na to co mi odpiszecie, a napewno znajdzie sie taki kozak. Jak to mawiaja - prawda boli.

Chcialbym spotkac tych co wypisuja te brednie na ulicy. O ile wogole takie nerdy wychodza z domu.

Wspolczucie nie jest domena slabych, lecz silnych. Kiedys sie o tym przekonacie, jak dorosniecie.

Film kozak, piwo.



Ja pie**ole :homer: człowieku nie zesraj się tam

Gienek2

2011-11-18, 08:14
nie ma żelaznych twardzieli są tylko dobrze zakamuflowani

Zwykla Lajza

2011-11-18, 08:34
fezer44 napisał/a:

Wiedziałem że to niemcy bo odrazu poznałem się na architekturze dawnych hitlerowskich budynków który były tylko dla aryjczyków, a teraz sami widzicie co jest w niemczech murzyny i murzyny 44 sekunda dziadek ma na czapce che quware ,a 19 sekunda stado murzynów. Tak samo dzieje się już w Polsce, te murzyny będą do naszych mieszkań dobijać i gwałcić nasze kobiety.Żydzi zrobią nam piekło, i teraz możecie się ze mnie śmiać,ale zobaczymy kto będzie śmiać się ostatni.



To nie Niemcy tylko Szwajcaria, dokładnie Zurich, a jeszcze dokładniej to tam na tym placu jest najlepszy kebap w tym mieście.

rafal88x napisał/a:

wszystko spoko ale co od 0:38 na balkonie robi krowa?


Znak rozpoznawczy tej restauracji i hotelu:
http://www.hotel-adler.ch/default-n59-sE.html

Portnoy

2011-11-18, 08:57
I wlasnie za to uwielbiam ten portal!! Normalnie na poczatku sie troche wzruszylem a potem malo co spadlem z fotela ze smiechu od tych komentarzy :) Nie maco.... gosc wstawia film drogi pisze ze ma w dupie komentarze i bach! ma co chcial he! he! 100 piwek za to wszystko :)

cisek666

2011-11-18, 13:41
Yiff in hell, furfag?

Nowy Porządek

2011-11-19, 17:44
pilaf666 napisał/a:

Jak czytam niektorych komentarze to mi sie noz w kieszeni otwiera. Twarde sk***ysyny pod przykryciem internetu, gdy czuja sie anonimowi a w realu nastoletnie c*pki. Chlopaki, dowartosciowac sie musicie zenujacymi tekstami rodem z podstawowki bo na codzien jedyne co potraficie to szybko sp***alac, jak cos sie dzieje. Kiedys chcialbym zobaczyc wasz filmik, gdy ryj roztrzaskuje wam sie o chodnik. Ale bym pizgal wtedy, majac swiadomosc, ze jednego pozera na tym swiecie mniej. Jestescie niczym wiecej jak dziecmi udawajacymi kogos, kim nie sa, by podbudowac wlasne ego. I wyj***ne mam na to co mi odpiszecie, a napewno znajdzie sie taki kozak. Jak to mawiaja - prawda boli.

Chcialbym spotkac tych co wypisuja te brednie na ulicy. O ile wogole takie nerdy wychodza z domu.

Wspolczucie nie jest domena slabych, lecz silnych. Kiedys sie o tym przekonacie, jak dorosniecie.

Film kozak, piwo.



Internetowy męczennik.
Do boju! Jeszcze tylu pozerów niszczy internet.

pelus222

2011-11-19, 22:29
Na prawde smutnee... Ode mnie piwo.

pakicito

2012-01-22, 19:08
sk***ysynstwo i plytkosc ludzi na kazdym kroku widac, ale co tam, filmik spoko, koles pokazal realia, zreszta wyglada jak Eldo

P@...........@C

2012-08-09, 13:56