18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden uścisk, a daje tak wiele

Dawid18b • 2011-11-17, 16:16
Na sadisticu zarejestrowałem się żeby tylko pooglądać troche harda oraz śmiesznych filmików, ale gdy obejżałem tego na YT to od razu natknęło mnie żeby wam pokazać. Wiem, wiem, na sadolu powinny być filmiki sadystyczne o złamaniach, skaleczeniach itp. ale widziałem też tutaj pare takich więc go dodaje.

1rogal1

2011-11-17, 18:41
prosze o tytuł piosenki:)

Dawid18b

2011-11-17, 19:06
Prosze:
Band of Horses - The Funeral

Stew

2011-11-17, 19:12
Rience napisał/a:


Wypie**alaj.
Obrazek
Bo to sadol właśnie :szczerbaty:



Dajcie ch*jowi warna, niech poczuje co to sadol :D

ravvar

2011-11-17, 19:44
Niby reklama niemiecka, a jedyną Niemką w filmiku jest ta przebrana za misia... :wtf:

fezer44

2011-11-17, 20:10
Wiedziałem że to niemcy bo odrazu poznałem się na architekturze dawnych hitlerowskich budynków który były tylko dla aryjczyków, a teraz sami widzicie co jest w niemczech murzyny i murzyny 44 sekunda dziadek ma na czapce che quware ,a 19 sekunda stado murzynów. Tak samo dzieje się już w Polsce, te murzyny będą do naszych mieszkań dobijać i gwałcić nasze kobiety.Żydzi zrobią nam piekło, i teraz możecie się ze mnie śmiać,ale zobaczymy kto będzie śmiać się ostatni.

anionimek

2011-11-17, 20:36
bercikistan napisał/a:

Piękny filmik... Naprawdę zrobił na mnie wrażenie... Końcowe słowa to: "Czy musimy się przebierać by być bliżej siebie.. Chodźcie bliżej."

P.S Mam wyj***ne w to że zaraz znajdzie się kilkaset napinaczy, szydzących z tego filmu, którzy są k***a żelaznymi 'twardzielami', mam też wyj***ne w to że ktoś zaraz napisze żebym się nie obsrał, że mam stąd wypie**alać, bo to przecież sadol albo wstawi jakiś denny gif i dostanie za to kilkadziesiąt piw.

Naprawdę świetny, zmuszający do refleksji filmik. Piwo!


nie obsraj się

rafal88x

2011-11-17, 20:39
wszystko spoko ale co od 0:38 na balkonie robi krowa?

PawełGM

2011-11-17, 20:45
Rience napisał/a:


Wypie**alaj.
Obrazek
Bo to sadol właśnie :szczerbaty:



Dokładnie. Jak chcę sobie pooglądać melancholijne badziewie to włączam sobie YouTube. Sadol od tego nie jest. :evil:

SzekspirTP

2011-11-17, 21:05
Heh potrzebowalem dzis takiego uscisku.

odkurz

2011-11-17, 21:17
Hmm....

To ja zwale sobie...

Maxrozwala

2011-11-17, 21:19
Niby nie uj***ło miśkowi głowy ani nie okazał sie pedoberem porywającym dzieci to i tak mi sie spodobał filmik. Pamietaj ze nigdy nie wiesz kto siedzi po 2 stronie maski :D

daemon

2011-11-17, 21:21
Jaki by nie był, to przytulił więcej fajnych dup jednego dnia niż większość z was przez całe życie.

NMG

2011-11-17, 21:25
Tak mi się jakoś skojarzyło :-|

Keepo

2011-11-17, 21:46
bercikistan napisał/a:

Piękny filmik... Naprawdę zrobił na mnie wrażenie... Końcowe słowa to: "Czy musimy się przebierać by być bliżej siebie.. Chodźcie bliżej."

P.S Mam wyj***ne w to że zaraz znajdzie się kilkaset napinaczy, szydzących z tego filmu, którzy są k***a żelaznymi 'twardzielami', mam też wyj***ne w to że ktoś zaraz napisze żebym się nie obsrał, że mam stąd wypie**alać, bo to przecież sadol albo wstawi jakiś denny gif i dostanie za to kilkadziesiąt piw.

Naprawdę świetny, zmuszający do refleksji filmik. Piwo!


Zrobił na tobie wrażenie tylko dla tego że masz ten sam problem co ziomek na nim :( Mianowicie jesteś brzydki. Tylko że tamten był sprytniejszy i wpadł na pomysł żeby się przebrać, niestety przez kostium nie por*chasz :/ Przykro mi. Ale muzyka jest zajebista :D

Novik

2011-11-18, 00:16
dzięki szukałem tego filmu :]