18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden prosty dowód: Satanizm w przemyśle muzycznym

le...........k8 • 2013-08-25, 15:38
Prosty przykład powolnej satanistycznej indoktrynacji przez przemysł muzyczny
.



Szczególnie wyostrzony wręcz prostacki przykład uwikłania ludzi z kręgów satanistycznych przemyśle muzycznym znajdziemy tu wszystko: nawiązanie do orgii, okultyzmu, homoseksualizmu, buntu wobec chrześcijańskiej moralności itp. na wyróżnienie zasługuje moment, kiedy piosenkarka jest "zdejmowana" z krzyża.
Proroctwo satanisty Nikolasa Schreck'a właśnie się spełnia ludzie z tychże kręgów wyłaniają się coraz śmielej na arenie muzyki rozrywkowej z dumą pokazując swoje przekonania tu ważne jest zadanie sobie pytania, kto jest największym odbiorcą muzyki współczesnej muzyki pop?
Oczywiście, że młodzież to właśnie wszelakiej maści celebryci dzisiaj są autorytetem często większym niż sami rodzice i często są niestety wzorem do naśladowania już dzisiaj można zauważyć w internecie głosy obruszonych internautów, że "zła opinia nt. satanizmu to wynik kłamliwej propagandy kościoła KK a tak naprawdę jest to niegroźna filozofia stawiająca człowieka na pierwszym miejscu" tak sprawa ma się dzisiaj, a co będzie jutro? Tego typu materiały są niczym wielkim w największych stacjach muzycznych niszcząc umysły dzieci za plecami niczego nie świadomych rodziców.
Mógłbym podać tutaj wiele innych materiałów, ale, jeżeli ktoś jest tak głupi, że nie widzi co się dzieje za jego plecami ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to oczekiwanie, że sięgnie po książkę albo, chociaż artykuł i zacznie myśleć, bo, po co robić na siłę krzywdę komuś, kto woli żyć w świecie wykreowanym przez mass-media i marionetkowych polityków?

GhostScarface

2013-08-25, 15:55
Poczytaj o znaczeniu tych symboli zanim cos napiszesz,a te świnke Keshe by obrabiał :D

BoKoR

2013-08-25, 15:56
Nygas232, też mi się z masonami skojarzyło.

Najlepsze jest to, że jest na to popyt. Dzieciaki teraz są takie głupie, że głowa mała. Wolą klepać w tabletach, iGównach zamiast przeczytać książkę (widocznie litery z papieru sprawiają ból).
Teraz już się nie wymaga myślenia, dlatego muzyka jest na tak niskim poziomie. Wystarczy przetłumaczyć sobie niektóre piosenki z USA, mało tego, wystarczy posłuchać polskiego disco-polo i ich wzniosłych tekstów.

Na szczęście są jeszcze normalne zespoły które mają fajną muzykę, i nie "z dupy" teksty.

Kiedyś jeszcze wrócimy do muzyki poważnej, gdzie dało się słyszeć ogrom rożnych dźwięków, a nie jak teraz napie**alanie basu.

wiesiors4

2013-08-25, 16:01
Nie oglądam i nie słucham tych zj***nych klipów, ale jak chodzę na siłkę i na TV leci jakaś EskaTV czy coś innego to dostrzegam pewne symbole okultystyczne nie mówiąc, że na połowie klipów pokazywane są coraz śmielsze sceny. Teraz w modzie są trójkąty:
symbol masonerii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo#Symbolika_i_tajemnice_maso.C5.84skie

BoKoR napisał/a:

Na szczęście są jeszcze normalne zespoły które mają fajną muzykę, i nie "z dupy" teksty.


: )

Cytat:

Kiedyś jeszcze wrócimy do muzyki poważnej, gdzie dało się słyszeć ogrom rożnych dźwięków, a nie jak teraz napie**alanie basu.


Nie, już nigdy muzyka popularna nie będzie "normalna". Będzie coraz gorzej. Papka dla upośledzonych umysłowo bachorów łykających wszystko jak leci, bo modne nie wiedzących co się dzieje wokół nich.

wyrwiszmat88

2013-08-25, 16:09
Na słowiańskiej ziemi nie ma miejsca dla żydowskich bożków czy szatanów,yo

McMenel

2013-08-25, 16:10
Kolejny zindoktrynowany przez Watykan frustrat który myli masonerię z satanizmem. Pentagram i odwrócony krzyż kojarzy z szatanem. Znajdować wiadomości się nie potrafi jedynie przepisuje się to co ulubiona strona mówi na ten temat i tworzy się chaos informacji. Gdyby nie masoni nie było by wielu zdobyczy współczesnej polityki zaś monarchie nadal by ciągnęły feudalny model społeczeństwa.
@ UP a ty wiesz kto to jest szatan ?? To starotestamentowy wysłannik boga mający za zadanie sprawdzać wiarę ludzi. W starym testamencie nie ma mowy o piekle. Po prostu dusza ludzka jeżeli nie jest godna zostaje zniszczona. Ale ch*j najważniejsze że pie**olimy propagandę Watykanu aby czarna stonka mogła więcej zarabiać.

Ezoteryk

2013-08-25, 16:39
@up Szatan to dla mnie ciota i h*j .

wiesiors4

2013-08-25, 16:41
McMenel napisał/a:

Kolejny zindoktrynowany przez Watykan frustrat który myli masonerię z satanizmem. Pentagram i odwrócony krzyż kojarzy z szatanem.


Poczytaj o masonach. Masoni to sataniści jak większość "elit". Poczytaj o Bohemian Grove

Cytat:

a ty wiesz kto to jest szatan ?? To starotestamentowy wysłannik boga mający za zadanie sprawdzać wiarę ludzi. W starym testamencie nie ma mowy o piekle. Po prostu dusza ludzka jeżeli nie jest godna zostaje zniszczona. Ale ch*j najważniejsze że pie**olimy propagandę Watykanu aby czarna stonka mogła więcej zarabiać.


Czytałeś Biblię, czy "jedynie przepisałeś to co ulubiona strona mówi na ten temat i tworzysz chaos informacji"? :)

gacus

2013-08-25, 16:55
Czy diabelska? nie wiem, ale po wysłuchaniu fragmentu tego gówna uszy mi krwawią

Uuk

2013-08-25, 16:58
To zaczyna się jużw szkole. Jak na matematyce masz geometrie i trójkąty trzeba rysować!

dnr

2013-08-25, 17:16
Popie**oliło się chyba w katolskim łebku. Wielka indoktrynacja, p*zdki spragnione uwagi wstawiają kontrowersyjne symbole do klipów aby tacy jak ty spinali dupy i je reklamowali przy okazji. Normalnie teoria spiskowa... A nawet jeśli jakimś cudem odciągnie to kogoś od katolicyzmu, to też lepiej dla ludzkości.

BoKoR

2013-08-25, 17:28
wiesiors4 napisał/a:


Nie, już nigdy muzyka popularna nie będzie "normalna". Będzie coraz gorzej. Papka dla upośledzonych umysłowo bachorów łykających wszystko jak leci, bo modne nie wiedzących co się dzieje wokół nich.



Będzie, będzie. Poczekajmy aż będzie kolejna wojna.

"Jak będzie wyglądać III wojna światowa nie wiem.. Wiem natomiast że następna będzie na kije i kamienie"
Albert Einstein

Czyli cofniemy się ostro z technologią. No chyba że do tej pory nastąpi pełna inwigilacja obywateli i wszelkie przejawy buntu będą tłumione w zalążku (np. za pomodą dronów).
http://gadzetomania.pl/2013/04/07/drony-nad-polska-na-naszym-niebie-pojawia-sie-global-hawki

atha

2013-08-25, 17:41
Normalna rywalizacja. Katolicy też mogą robić muzykę, i robią. Widocznie sataniści czy jak oni się tam zwą bardziej się starają skoro te zespoły są bardziej popularne. Inna sprawa, że dzieciaki nie powinny oglądać orgii w TV bo może im się w dupach poprzewracać i mogą trafiać na harda. Obejrzałem ten teledysk, muzyka nie bardzo przypadła mi do gustu, patrzyłem na te wszystkie krzyże, pentagramy, diabły itp. i jakoś nie czuję się przy tym gorzej a z tej Kasi (czy jak jej tam) to nawet niezła dupa. Satany może wygrywają w mediach ale katole mają więcej wyznawców, jak dla mnie remis.

kickyourheadoff

2013-08-25, 17:52
chodzi o to żeby o niej mówili
nie umie śpiewac, jest paskudna, piosenki są ch****we, a mimo wszystko beztalencie generuje potężne zyski wzbudzając sobą zainteresowanie w ten lub inny sposób