18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden prosty dowód: Satanizm w przemyśle muzycznym

le...........k8 • 2013-08-25, 15:38
Prosty przykład powolnej satanistycznej indoktrynacji przez przemysł muzyczny
.



Szczególnie wyostrzony wręcz prostacki przykład uwikłania ludzi z kręgów satanistycznych przemyśle muzycznym znajdziemy tu wszystko: nawiązanie do orgii, okultyzmu, homoseksualizmu, buntu wobec chrześcijańskiej moralności itp. na wyróżnienie zasługuje moment, kiedy piosenkarka jest "zdejmowana" z krzyża.
Proroctwo satanisty Nikolasa Schreck'a właśnie się spełnia ludzie z tychże kręgów wyłaniają się coraz śmielej na arenie muzyki rozrywkowej z dumą pokazując swoje przekonania tu ważne jest zadanie sobie pytania, kto jest największym odbiorcą muzyki współczesnej muzyki pop?
Oczywiście, że młodzież to właśnie wszelakiej maści celebryci dzisiaj są autorytetem często większym niż sami rodzice i często są niestety wzorem do naśladowania już dzisiaj można zauważyć w internecie głosy obruszonych internautów, że "zła opinia nt. satanizmu to wynik kłamliwej propagandy kościoła KK a tak naprawdę jest to niegroźna filozofia stawiająca człowieka na pierwszym miejscu" tak sprawa ma się dzisiaj, a co będzie jutro? Tego typu materiały są niczym wielkim w największych stacjach muzycznych niszcząc umysły dzieci za plecami niczego nie świadomych rodziców.
Mógłbym podać tutaj wiele innych materiałów, ale, jeżeli ktoś jest tak głupi, że nie widzi co się dzieje za jego plecami ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to oczekiwanie, że sięgnie po książkę albo, chociaż artykuł i zacznie myśleć, bo, po co robić na siłę krzywdę komuś, kto woli żyć w świecie wykreowanym przez mass-media i marionetkowych polityków?

Madeej

2013-08-25, 17:55
Błagam to jest sadistic. Nikogo nie interesuje że ktoś tam ma coś satanistycznego. 99% bardziej woli normalną śmierć na materiale, wypadki lub starszą muzyka lata 90, 80.

McMenel

2013-08-25, 18:08
Cytat:

Poczytaj o masonach. Masoni to sataniści jak większość "elit". Poczytaj o Bohemian Grove


Sam poczytaj o masonach ale nie propagandę ale historyczne fakty. Masoni odwołują się do wielu religii. Choćby oko wpisane w trójkąt to symbol abrahamicznego boga. Zła prasa o masonach wzięła się z nienawidzenia ich przez Watykan. Była to społeczność myślicieli którzy głosili równość wobec siebie i boga co nie pasowało wielu możnym tego świata więc przylepili im gębę satanistów. Nie pierwszy raz zresztą ta sztuczka się udała. Templariusze też zostali tak samo załatwieni przez Filipa Pięknego we współpracy z bodajże Klemensem o numerku 5.

wiesiors4

2013-08-25, 18:15
McMenel napisał/a:


Sam poczytaj o masonach ale nie propagandę ale historyczne fakty. Masoni odwołują się do wielu religii. Choćby oko wpisane w trójkąt to symbol abrahamicznego boga.


Już tu się mylisz. Symbol Boga (opatrzności) a masoński trójkąt (symbol oświecenia i nauki) to dwa różne symbole jak krzyż i odwrócony krzyż ;) oko masońskie to również symbol oświecenia, więc masońskie oko wpisane w trójkąt to co innego.

le...........k8

2013-08-25, 18:19
dnr napisał/a:

Popie**oliło się chyba w katolskim łebku. Wielka indoktrynacja, p*zdki spragnione uwagi wstawiają kontrowersyjne symbole do klipów aby tacy jak ty spinali dupy i je reklamowali przy okazji. Normalnie teoria spiskowa... A nawet jeśli jakimś cudem odciągnie to kogoś od katolicyzmu, to też lepiej dla ludzkości.



Nie udław się własnym jadem przyjacielu musisz zrozumieć, że tego typu komentarze spływają po mnie jak po kaczce, gdyż wiem, że prawda boli i wprawia w furie takich jak ty dzięki temu wiem, że stracony czas nie idzie na marne i motywuje mnie to do działania.

dnr

2013-08-25, 18:23
Boli i wprawia w furię? :) kolego, dawno się tak nie ubawiłem z czyjegoś katolskiego bólu dupy, p*zda bez talentu wstawiła tam to gówno żeby sprzedać więcej płyt, a ty nie dość, że ją reklamujesz to jeszcze doszukałeś się tam teorii spiskowej. :mrgreen:

Mam nadzieję że ten komentarz też cię zmotywuje do wstawiania takich tematów, ubaw z takich ludzi jak ty jest zawsze w cenie ;-)

McMenel

2013-08-25, 18:26
wiesiors4 napisał/a:


Już tu się mylisz. Symbol Boga (opatrzności) a masoński trójkąt (symbol oświecenia i nauki) to dwa różne symbole jak krzyż i odwrócony krzyż ;) oko masońskie to również symbol oświecenia, więc masońskie oko wpisane w trójkąt to co innego.



Hahahaha. Krzyż normalny i odwrócony są takimi samymi symbolami. I symbolizują chrześcijaństwo. Zapoznaj się ze znaczeniem odwróconego krzyża. To nie znak satanistyczny to znak wyznawców św Piotra. To Watykan uczynił z niego symbol satanistyczny. Żaden poważny satanista nie uznaje odwróconego krzyża. Ponieważ nawet odwrócony symbolizuje zwycięstwo Jezusa. Zresztą poczytaj sobie o satanizmie. Który jest rytem bardziej animalistycznym/pierwotnym aniżeli antychrześcijańskim.

Dorik

2013-08-25, 18:29
Wjechałbym w nią jak dzik w żołędzie

sard

2013-08-25, 19:22
Szatan w dupę r*cha cię!
Nie szatanie proszę nie!

Ptoon

2013-08-25, 20:12
Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o to żeby być jak najbardziej kontrowersyjnym. Siada sobie taki reżyser i scenarzysta teledysku przed laptopem, wklepują "symbole satanistyczne" i kopiują to do teledysku prosto z google grafika. Ja na przykład nie wiedziałem kto to jest kesha, ale słyszałem gdzieś ten kawałek, który swoja drogą jest jednym z lepszych z tego całego gówna, które teraz leci, przynajmniej nie krwawią mi po nim uszy. Teraz dzięki tym krzyżykom i trójkącikom wiem co to za wokalistka, i że to jej kawałek. Reżyser i scenarzysta osiągneli swój jedyny cel i zwrócili moją uwagę na swój produkt.

Poza tym symbol ma tylko takie znaczenie jaki mu się przypisuje, a pewnie większość z odbiorców tej muzyki ma problemy z nazywaniem poszczególnych figur geometrycznych już nie mówiąc o rozpoznawaniu jakichkolwiek symboli.

sn...........r9

2013-08-25, 20:15
To nie jest żadne propagowanie satanizmu, to po prostu marna prowokacja i pajacowanie, które się sprzedaje u niedorobionych lemingów ("ale pojechała tym głupim moherom!"). Ta stara franca Madonna robiła to samo swego czasu (i nadal robi), przywiązując się do krzyża i organizując koncert w Polsce 15 sierpnia.

Satanizm to propagują co niektórzy metalowcy z mordami w mące, ale po pierwsze ich siła przebicia jest prawie zerowa w porównaniu z tym gównem, a po drugie ludzie, którzy ich słuchają, zazwyczaj potrafią też samodzielnie myśleć.

xXDoggXx

2013-08-25, 21:11
przy takich tematach powinna być blokowana możliwość wstawiania komentarzy, bo kto rozumie nie będzie komentował a pie**olą tylko ci dla których takie tematy to tylko "głupie teorie spiskowe", mam nadzieje że doczekam kiedyś dnia gdy wszystko to wyjdzie na jaw, tzn postawią nas przed faktem dokonanym i będziemy mieli gówno do gadania, ciekawe czy wtedy dalej będziecie pie**olić że to tylko teorie spiskowe a oni chcą naszego dobra itp :D że ludzie potrafią być aż tak ślepi, żal.

przy takich tematach powinna być blokowana możliwość wstawiania komentarzy, bo kto rozumie nie będzie komentował a pie**olą tylko ci dla których takie tematy to tylko "głupie teorie spiskowe", mam nadzieje że doczekam kiedyś dnia gdy wszystko to wyjdzie na jaw, tzn postawią nas przed faktem dokonanym i będziemy mieli gówno do gadania, ciekawe czy wtedy dalej będziecie pie**olić że to tylko teorie spiskowe a oni chcą naszego dobra itp :D że ludzie potrafią być aż tak ślepi, żal.

McMenel

2013-08-25, 21:18
xXDoggXx napisał/a:

przy takich tematach powinna być blokowana możliwość wstawiania komentarzy, bo kto rozumie nie będzie komentował a pie**olą tylko ci dla których takie tematy to tylko "głupie teorie spiskowe", mam nadzieje że doczekam kiedyś dnia gdy wszystko to wyjdzie na jaw, tzn postawią nas przed faktem dokonanym i będziemy mieli gówno do gadania, ciekawe czy wtedy dalej będziecie pie**olić że to tylko teorie spiskowe a oni chcą naszego dobra itp :D że ludzie potrafią być aż tak ślepi, żal.


Och tak wolność słowa ale ograniczona tylko do mojej i moich znajomych prawdy. Resztę należy uciszać aby nie komentowali ponieważ mogą mieć rację i jeszcze , nie daj boże , udowodnią iż ktoś się nie zna w tym temacie.

zarpion

2013-08-25, 21:40
taka gwiazdka gówno wie co robi. producenci, scenarzyści, teksciarze to są łby od takich rzeczy.