18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebnięta pańcia...

~DMT • 2023-04-26, 08:32
I dobry piesek...


kryptonowa_laska

2023-04-26, 14:22
martika napisał/a:

zbliżanie twarzy do pyska psa traktują to jak akt agresji



koty także, ale ten gest "agresji" dotyczy tylko osób/zwierząt, których nie znają (nie ufają im). W dodatku, musi być połączony z mimiką twarzy. Koty które są razem od miesięcy robią sobie normalnie tzw. "baranki", a psy leżą pysk przy pysku w jednym kojcu, jak się lubią oczywiście.

A pańcia oczywiście przejawia bambinizm.

~Velture

2023-04-26, 14:47
martika napisał/a:

Psy nie lubią takiego ściskania, przytulania i zbliżanie twarzy do pyska psa traktują to jak akt agresji, moja chi w ten sposób ugryzła 4 osoby w twarz



Weź nie pie**ol kacapołów jak się ch*ja znasz na psach.
Od ponad 30 lat mam rottweilery i gwarantuję ci, że moje psy lubią takie ściskanie i zbliżanie mojego ryja do ich pyska. No ale ja się pewnie ch*ja znam a twoja cziłała 3 kilogramowa co 4 osoby pogryzła wie lepiej.

Ufam swoim psom w 99% bo to tylko zwierzę i wiem, że mu odpie**olić może w 0.0001sek ale żaden normalnie wychowany pies nie traktuje tego jako aktu agresji, jak to nazwałaś/łeś.



Polak1988

2023-04-26, 15:16
~VeIture napisał/a:

Żeby wk***ić jakiegoś labradora czy innego kanapowca to trzeba się niesamowicie postarać.



oj nawet nie wiesz jakie te psy potrafą być zj***ne :D sąsiad kolegi ma blabladora i jest mega popie**olony.Jak chodzi z nim na spacery to tylko w kagańcu,bo ma jakieś odklejki i z niczego rzuca się na ludzi.
A ja mam sąsiadkę,do której przyjeżdża syn (po 50-tce) z dwoma buldogami francuskimi.Bardziej agresywnych psów nie widziałem.Jak mijamy się na klatce schodowej to ledwo daje radę je utrzymać bo tak się rzucają.A ostatnio wychodził z psami z auta i nie zauważył nowej sąsiadki z ukrainy ,ta do głaskania a te jebańce z zębamni do niej - ale sp***alała :D k***a 21 wiek,a ludzie psy w domu trzymają :D

Mocade

2023-04-26, 16:13
0:12 Reporter wbił się w drop bezbłędnie :-)

turor

2023-04-26, 16:22
~VeIture napisał/a:

Weź nie pie**ol kacapołów jak się ch*ja znasz na psach.
Od ponad 30 lat mam rottweilery i gwarantuję ci, że moje psy lubią takie ściskanie i zbliżanie mojego ryja do ich pyska. No ale ja się pewnie ch*ja znam a twoja cziłała 3 kilogramowa co 4 osoby pogryzła wie lepiej.
Ufam swoim psom w 99% bo to tylko zwierzę i wiem, że mu odpie**olić może w 0.0001sek ale żaden normalnie wychowany pies nie traktuje tego jako aktu agresji, jak to nazwałaś/łeś.



Jeszcze się doigrasz. Wqrwi się rottweiler i Ci nogę odgryzie :D

donkapusta

2023-04-26, 18:59
Psy nie lubią przytulania, ani zbliżania twarzy. To dla psa dyskomfort. Nawet jeśli tego nie pokazuje - bo zwyczajnie kocha swojego właściciela - to nie jest to dla niego coś miłego. Kto ma psa, i do tego szanuje jego psie potrzeby wie o czym piszę.

~Velture

2023-04-26, 19:29
donkapusta napisał/a:

Psy nie lubią przytulania, ani zbliżania twarzy. To dla psa dyskomfort. Nawet jeśli tego nie pokazuje - bo zwyczajnie kocha swojego właściciela - to nie jest to dla niego coś miłego. Kto ma psa, i do tego szanuje jego psie potrzeby wie o czym piszę.



Każdy kto miał psa OD SZCZENIAKA wie, że psy to uwielbiają. Szczeniak sam leci ci do ryja i uwielbia kontakt "główką", który u psów jest wyrazem szacunku.

PhantomMask

2023-04-26, 20:23
Pies pogryzł świnie a to nowość

babazwozu

2023-04-26, 21:13
donkapusta napisał/a:

Psy nie lubią przytulania, ani zbliżania twarzy. To dla psa dyskomfort. Nawet jeśli tego nie pokazuje - bo zwyczajnie kocha swojego właściciela - to nie jest to dla niego coś miłego. Kto ma psa, i do tego szanuje jego psie potrzeby wie o czym piszę.




Dziwne, bo moje 3 psy to uwielbiają, a wiem że tak jest, bo same swoje pyski do towarzy przyciskają gdy tylko mogą. Ogólnie całe lubią się tulić, najchętniej wlazlyby na głowę, gdyby tylko nie ważyli po 30-40kg

Karpackiemocne

2023-04-27, 10:24
Jak dla mnie podchodzi to pod molestowanie :mrgreen:

Usztafik

2023-04-27, 17:37
donkapusta napisał/a:

Psy nie lubią przytulania, ani zbliżania twarzy. To dla psa dyskomfort. Nawet jeśli tego nie pokazuje - bo zwyczajnie kocha swojego właściciela - to nie jest to dla niego coś miłego. Kto ma psa, i do tego szanuje jego psie potrzeby wie o czym piszę.



Przyznaj się, że ładujesz ch*ja psu do pyska i stąd ten dyskomfort pchlarza, ty paskudny zboczeńcu.