18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda próbna audi ..

~McSadol • 2022-02-19, 20:42
.. chyba ch*jowe ....


radek225

2022-02-19, 20:52
Kolejna blondi pomyliła gaz z hamulcem?

Heliar

2022-02-19, 20:58
Pedałek ulizany jakiś, jego pierwsze i ostatnie audi.

Dot

2022-02-19, 21:56
ale lepiej chyba byloby walnac w ameliniową bramę, niż w stróżówkę, amelinium 2,3/kg vs cieć/kij wie ile, tu IQ0 z pomylonymi pedalami mial szczescie ze ciecia nie bylo

Mazi118d

2022-02-19, 22:07
Ciekawa sprawa bo te awdi mają chyba ten sam wk***iający(w ch*j niebezpieczny w pewnych okolicznościach) system hamowania samodzielnego przed przeszkoda co toyota, mi taki system zafundował prawie dzwona jak baba wyjechała z posesji (radar ją wykrył i zaczął sam hamować) a ja byłem w trakcie wyprzedzania tira i potrzebowałem mocy żeby skończyć manewr, dla zainteresowanych dodam że wyłączenie tego gówna nie jest w yarisie gr wcale takie proste i trzeba po każdym odpaleniu silnika przełączać się w tryb sport i wyłączać całkowicie kontrole trakcji a i tak świeci na czerwono i drży kierownica jak wykryje że jebnie w coś z przodu (ale najważniejsze że nie hamuje)

radek225

2022-02-19, 22:21
Mazi118d napisał/a:

Ciekawa sprawa bo te awdi mają chyba ten sam wk***iający(w ch*j niebezpieczny w pewnych okolicznościach) system hamowania samodzielnego przed przeszkoda co toyota, mi taki system zafundował prawie dzwona jak baba wyjechała z posesji (radar ją wykrył i zaczął sam hamować) a ja byłem w trakcie wyprzedzania tira i potrzebowałem mocy żeby skończyć manewr, dla zainteresowanych dodam że wyłączenie tego gówna nie jest w yarisie gr wcale takie proste i trzeba po każdym odpaleniu silnika przełączać się w tryb sport i wyłączać całkowicie kontrole trakcji a i tak świeci na czerwono i drży kierownica jak wykryje że jebnie w coś z przodu (ale najważniejsze że nie hamuje)



Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa jadącej sobie na szoping do Galerii Mokotów, a później na mianikiur do wietnamców na Marywila?

motorcycleman

2022-02-19, 22:55
radek225 napisał/a:

Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa


"autentycznie uzależniający 3‑cylindrowy turbodoładowany silnik" ;DDD

kocur

2022-02-19, 23:58
motorcycleman napisał/a:

"autentycznie uzależniający 3‑cylindrowy turbodoładowany silnik" ;DDD



byle nowe, byle z salonu. gówno, którego nie potrafisz ogarnąć. jak głupie c**y i pzy w jakimś x1 i q5 zaspermiony ryj w telefonie , a później jak na dz**ke przystało się dziwią że tzeba płacić bo jednak cały ryj w spermie i sie wj***łam w tył innego auta jak przed chwila klient w dupe

Tuco

2022-02-20, 00:53
Dot napisał/a:

ale lepiej chyba byloby walnac w ameliniową bramę, niż w stróżówkę, amelinium 2,3/kg vs cieć/kij wie ile, tu IQ0 z pomylonymi pedalami mial szczescie ze ciecia nie bylo


Kolejny jełop, jakich mnóstwo na sadolu. Nie wiem gdzie tą stróżówkę widziałeś...

Noż japie**ole...

I znowu standardowo ocenianie cudzego iq, nie biorąc pod uwagę własnego.

Dot

2022-02-20, 03:10
Tuco napisał/a:

Kolejny jełop, jakich mnóstwo na sadolu. Nie wiem gdzie tą stróżówkę widziałeś...
Noż japie**ole...
I znowu standardowo ocenianie cudzego iq, nie biorąc pod uwagę własnego.



no tak, zapomnialem ze moge kogos urazic pracujacego jako prakingowy, tak wiec jelopie zwracam honor, a teraz mozesz wrac do pracy na tej swojej PRO strozowce ze swoim 175+IQ (a ta buda to tak na serio byla dla psiaka co by go snieg nie przysypal panie parkingowy, bo w innym przypadku to beda sciany 360 stopni, bejbi okienko i farelka pod nogami) :)
nie wiem stary czy bronisz tej budy - bo o nia sie turbo zesrales jak 15latek czy tego debila co pomylil gaz z hamulcem

homorek

2022-02-20, 08:07
To na próbnych można sprawdzać NCAP :D

Exclip

2022-02-20, 08:53
radek225 napisał/a:

Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa jadącej sobie na szoping do Galerii Mokotów, a później na mianikiur do wietnamców na Marywila?



Od razu widac po twojej wypowiedzi ze gowno sie znasz na autach madralo. Gr dla biurwy lol duzo ich widuje, ale w zadnym tego typu pam. One sie suvami glownie woza. Wiem ze musisz wpie**olic wszedzie zwoje trzy grosze bo nie masz co robic w poprawczaku, ale wez k***a sie czasami zastanow nad tym co piszesz.

burnjews

2022-02-20, 09:13
radek225 napisał/a:

Już się pochwaliłeś, że kupiłeś sobie wyścigówkę dla biurwy z Mokotowa jadącej sobie na szoping do Galerii Mokotów, a później na mianikiur do wietnamców na Marywila?



oj, ból dupy wszedł mocno, że kogoś stać i ma lepszą c*pke, w sumie to każda lepsza od radzia ręki nie?,

Mazi118d napisał/a:

Ciekawa sprawa bo te awdi mają chyba ten sam wk***iający(w ch*j niebezpieczny w pewnych okolicznościach) system hamowania samodzielnego przed przeszkoda co toyota, mi taki system zafundował prawie dzwona jak baba wyjechała z posesji (radar ją wykrył i zaczął sam hamować) a ja byłem w trakcie wyprzedzania tira i potrzebowałem mocy żeby skończyć manewr, dla zainteresowanych dodam że wyłączenie tego gówna nie jest w yarisie gr wcale takie proste i trzeba po każdym odpaleniu silnika przełączać się w tryb sport i wyłączać całkowicie kontrole trakcji a i tak świeci na czerwono i drży kierownica jak wykryje że jebnie w coś z przodu (ale najważniejsze że nie hamuje)



wszystko zaczyna mieć te sp***olone systemy, które utrudniają życie. niestety jedyna opcja to pójść do elektryka, przybulić parę stówek, żeby to wszystko powyłączał - raz na zawsze.

jozue

2022-02-20, 09:58
McSadol napisał/a:

.. chyba ch*jowe ....



ch*jowe, bo w tego typu samochodach sa już systemy co same powinny zatrzymać samochod w takiej sytuacji

radek225

2022-02-20, 10:52
burnjews napisał/a:

oj, ból dupy wszedł mocno, że kogoś stać i ma lepszą c*pke, w sumie to każda lepsza od radzia ręki nie?,
wszystko zaczyna mieć te sp***olone systemy, które utrudniają życie. niestety jedyna opcja to pójść do elektryka, przybulić parę stówek, żeby to wszystko powyłączał - raz na zawsze.



Dupa mnie nie boli. W przyszłym tygodniu odbieram nowe auto z salonu. Jakie? Nie powiem, ale nie jest to pedalski wózek na zakupy dla bab.