18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda próbna audi ..

~McSadol • 2022-02-19, 20:42
.. chyba ch*jowe ....


Mazi118d

2022-02-20, 11:26
radek225 napisał/a:

Dupa mnie nie boli. W przyszłym tygodniu odbieram nowe auto z salonu. Jakie? Nie powiem, ale nie jest to pedalski wózek na zakupy dla bab.


Kompletnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi, akurat tego yarisa nie słyszałem żeby miała jakakolwiek laska tym bardziej że na zakupy się kompletnie nie nadaje, kupowałem go też nie po to żeby szpanować, od tego są np sporo tańsze mustangi 5.0 albo inne auta za którymi oglądają się dzieciaki. Na zakupy mam pacyfikę.

wszystko zaczyna mieć te sp***olone systemy, które utrudniają życie. niestety jedyna opcja to pójść do elektryka, przybulić parę stówek, żeby to wszystko powyłączał - raz na zawsze.[/quote]
Niestety dopóki jest gwarancja nie można zdjąć nawet głupiego ogranicznika prędkości a co dopiero myśleć o powyłączaniu tych systemów. Osobiście uważam że są one strasznie niebezpieczne biorąc pod uwagę że w mieście liczy się głównie przyspieszenie i zwinność auta a prędkość maxymalna ma marginalny wpływ na jazdę

radek225

2022-02-20, 12:13
Mazi118d napisał/a:

Kompletnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi, akurat tego yarisa nie słyszałem żeby miała jakakolwiek laska tym bardziej że na zakupy się kompletnie nie nadaje, kupowałem go też nie po to żeby szpanować, od tego są np sporo tańsze mustangi 5.0 albo inne auta za którymi oglądają się dzieciaki. Na zakupy mam pacyfikę.
wszystko zaczyna mieć te sp***olone systemy, które utrudniają życie. niestety jedyna opcja to pójść do elektryka, przybulić parę stówek, żeby to wszystko powyłączał - raz na zawsze.


Niestety dopóki jest gwarancja nie można zdjąć nawet głupiego ogranicznika prędkości a co dopiero myśleć o powyłączaniu tych systemów. Osobiście uważam że są one strasznie niebezpieczne biorąc pod uwagę że w mieście liczy się głównie przyspieszenie i zwinność auta a prędkość maxymalna ma marginalny wpływ na jazdę[/quote]

Yaris to typowo kobiece auto. Babskie wozidlo. I nawet 20000KM pod jego maska tego nie zmienią. To zawsze będzie babski Yaris, samochód dla kobiety.

Mazi118d

2022-02-20, 12:37
[quote="radek225"]
Yaris to typowo kobiece auto. Babskie wozidlo. I nawet 20000KM pod jego maska tego nie zmienią. To zawsze będzie babski Yaris, samochód dla kobiety.

Niestety po tej wypowiedzi widać że nie masz pojęcia o czym piszesz, niech zgadnę to tajemnicze „męskie” auto które jedziesz odebrać to jakiś mały suv jak skoda kodiak albo audi Q3 albo limuzyna typu camry z silnikiem 2:0?Yarisa kupiłem żeby móc z dzieciakami bawić się na torze dodatkowo z „babskim wozidłem” wspólny ma tylko wygląd co w mojej ocenie jest zaletą nie wadą(jak kupisz jakieś wyzywające auto np lambo urus) to cię sąsiedzi podpie**alają jak ich wyprzedzasz gdzieś gdzie im się to nie spodoba a tak to każdy myśli że to yaris a ma 4x4 i na śliskim zjada porshe i m3

burnjews

2022-02-20, 12:59
[quote="Mazi118d"]
radek225 napisał/a:


Yaris to typowo kobiece auto. Babskie wozidlo. I nawet 20000KM pod jego maska tego nie zmienią. To zawsze będzie babski Yaris, samochód dla kobiety.
Niestety po tej wypowiedzi widać że nie masz pojęcia o czym piszesz, niech zgadnę to tajemnicze „męskie” auto które jedziesz odebrać to jakiś mały suv jak skoda kodiak albo audi Q3 albo limuzyna typu camry z silnikiem 2:0?Yarisa kupiłem żeby móc z dzieciakami bawić się na torze dodatkowo z „babskim wozidłem” wspólny ma tylko wygląd co w mojej ocenie jest zaletą nie wadą(jak kupisz jakieś wyzywające auto np lambo urus) to cię sąsiedzi podpie**alają jak ich wyprzedzasz gdzieś gdzie im się to nie spodoba a tak to każdy myśli że to yaris a ma 4x4 i na śliskim zjada porshe i m3



co bedziesz racje tlumaczyl oderwanemu od rzeczywistosci. zajebiste cudne autko, bardzo dobry wybór. wymiata większość konkurencji i dobrze popie**ala.

Mazi118d

2022-02-20, 15:01
[quote="burnjews"]
Mazi118d napisał/a:


co bedziesz racje tlumaczyl oderwanemu od rzeczywistosci. zajebiste cudne autko, bardzo dobry wybór. wymiata większość konkurencji i dobrze popie**ala.



akurat idealnie się wpisuje w to co chciałem tylko dla siebie(miałem brać wcześniej a45s ale są tylko automaty)
do wożenia gówniaków mam pacyfikę 8 osobową(brzydzę się suvami) a na wsi stare pajero do jazdy po lesie, ogólnie uważam że nie ma jednego auta do wszystkiego

[quote="burnjews"]
Mazi118d napisał/a:


co bedziesz racje tlumaczyl oderwanemu od rzeczywistosci. zajebiste cudne autko, bardzo dobry wybór. wymiata większość konkurencji i dobrze popie**ala.



akurat idealnie się wpisuje w to co chciałem tylko dla siebie(miałem brać wcześniej a45s ale są tylko automaty)
do wożenia gówniaków mam pacyfikę 8 osobową(brzydzę się suvami) a na wsi stare pajero do jazdy po lesie, ogólnie uważam że nie ma jednego auta do wszystkiego

Tuco

2022-02-20, 19:32
Dot napisał/a:

no tak, zapomnialem ze moge kogos urazic pracujacego jako prakingowy, tak wiec jelopie zwracam honor, a teraz mozesz wrac do pracy na tej swojej PRO strozowce ze swoim 175+IQ (a ta buda to tak na serio byla dla psiaka co by go snieg nie przysypal panie parkingowy, bo w innym przypadku to beda sciany 360 stopni, bejbi okienko i farelka pod nogami)
nie wiem stary czy bronisz tej budy - bo o nia sie turbo zesrales jak 15latek czy tego debila co pomylil gaz z hamulcem


Sądząc po spójności twojej wypowiedzi można dojść do wniosku, że jesteś nie tylko ślepy, ale też sfrustrowany. Moje IQ i to czym się zajmuje, nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu nadgorliwie napisałeś co ślina na język przyniosła i o to się tylko czepiam ;)

gregoriuss

2022-02-20, 21:24
nie nieeee, wszystko wporzo bo to "przewaga dzięki technice"

Fx12

2022-02-21, 08:48
"A teraz ustalmy wersję wydarzeń"

to...........10

2022-11-01, 15:54
radek225 napisał/a:

Kolejna blondi pomyliła gaz z hamulcem?



Ślepy jesteś, że nie widzisz. kto wysiada, czy po prostu rozumek typowego incela każe pie**olić od rzeczy?